Skocz do zawartości

Witam


Nessus

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Boromir napisał:

Wezmę to pod uwagę.

Hehe, nic nie weźmiesz pod uwagę, nadal będziesz taki sam gupi jak ja, i będziemy nadal witać nowy narybek. Forum ma chyba 6 lat a userów jest zaledwie 10000. Śmiech na sali. Większość to martwe dusze. To nie pan Marek ma zasięgi, a Konon i Major Suchodolski, czy pani Szlęzak czy Olfaktoria. Bóg to wszystko widzi , a nie grzmi. Ta Ziemia to dziwna planeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Magician napisał:

a Konon i Major Suchodolski, czy pani Szlęzak czy Olfaktoria.

Rzeczy głupie i przyjemne zawsze dobrze się sprzedają, zacznij mówić niewygodną prawdę w internecie, od razu cięte zasięgi, mowa nienawiści, modni, opłacani youtuberzy atakujący, w Talmudzie napisane jest nie rzucaj złotych pereł przed Świnie, sprawdza się, głupi ludzie, nieświadomi nie chcą wiedzieć niewygodnej prawdy, a jak powiesz, to wówczas możesz nawet w twarz dostać. Ja miałem taka sytuację, peszek chciał, ze boksowałem kiedyś, więc gość miał pecha.

Tak że, jak ktoś nie chcę wiedzieć, to niech nie wie, ale niech nie zdziwi się, jak może, choć nie musi zostać oszukany. Więc często nie pisze, nie rozmawiam na poszczególne tematy z poszczególnymi ludźmi, jak widzę, ze jest przygłupem. Jak poleciłem radio samiec 2 kilku znajomym po przesłuchaniu kilku audycji  OBRAZA MAJESTATU. Bo Marek otworzył prawdę, co robi człowiek mądry, gość fajnie gada, polać mu, ale nie zgadzam się z tym o z tym a co robi głupek Incele, debile, weź wypierdalaj.  REAGUJE AGRESJĄ  I LŻENIEM  na merytorykę.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.