Skocz do zawartości

Odyseja karna 2020


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ już lada dzień wyjeżdżam i nie będzie mnie jakiś czas (spokojnie, Bracia moderatorzy zostają), ostatnie info dla tych, co ciągle się dopytują.

 

Wtorek 17 listopada - 11.30 Ul. Podwale we Wrocławiu, drugie "spotkanie" w sądzie karnym z właścicielem bloga Kanistrowo, Panem Mateuszem. Dwa miesiące temu była "sprawa pojednawcza", czyli powiedziałem że nie chcę zgody tylko pełnego procesu karnego, i we wtorek będzie pierwsza sprawa "na poważnie", pisząc potocznym językiem. Może na niej - chociaż nie musi - zapaść wyrok.

 

Środa 18 listopada - dzień "wolny", ale czy będę go spędzał u siebie czy we Wrocławiu czy może w Częstochowie, jeszcze nie wiem. Z całą jednak pewnością prześpię cały dzień, będę nieprawdopodobnie zmęczony i kompletnie bez sił. Jednak dla kogoś kto latami głównie siedzi przy kompie, taka jazda przez pół Polski, spotkanie z ludźmi i szarpanina w sądzie to gehenna. 

 

 

Czwartek 19 listopada - 12.00 Częstochowa Ul. Dąbrowskiego, "sprawa pojednawcza" z Panem Adamem, podczas której oczywiście poproszę o pełny proces karny, bez możliwości pogodzenia (byłem oskarżany o tak nieprawdopodobne rzeczy przez tego Pana, że trwale naruszyło to moje dobre imię). To będzie trwało prawdopodobnie krótko (nie wiadomo, z zasady trwa krótko), Pan Adam pisał już wcześniej że będzie chciał się ze mną mierzyć wzrokiem na sali sądowej, czekaliśmy i nie przyszedł. Może teraz zechce tego samego - to ten Pan który przez miesiąc na moim fejsie (SamczeRuno) bezustannie mnie wyzywał i groził wam (moim czytelnikom) i mi oczywiście, na 100% wygranymi procesami.

 

 

 

Dlaczego robię spotkanie?

 

- grożono mi wielokrotnie pobiciem, przystawieniem ostrego narzędzia do gardła na sali sądowej, okaleczeniem itd., w związku z czym z kolegami poczuję się bezpieczniej, w razie ataku będzie mógł ktoś wezwać policję, pogotowie, zatamować krew itd.

 

Mogą Państwo się zaśmiać, że grożący (Pan Fejmuchowski, też miałem z nim sprawę, którą obecnie prowadzi z tego co wiem prokuratura), nic nie zrobi, a jak jednak zrobi? A jak trafi się osoba psychicznie chora, która uwierzy w oszczerstwa tej zorganizowanej grupy i tego spróbuje? Przecież do tego dążą od lat...

 

 

- traktuję to jako zlot, poznanie ludzi itd.

  • Like 12
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę na 90%. Udało mi się jakiś transport ogarnąć ale nie jest pewny w 100%

 

Mam nadzieje, że Pan Fejmuchowski tym razem się nie wystraszy i przyjdzie a nie jak ostatnio - przyprowadził za rączkę Odlotowego i uciekł xD

 

Znalazłem w internecie film z ostatniej rozprawy - jeśli ktoś nie był a chce zobaczyć lub przyjechać - to tak to wygląda:

 

 

 

A jeśli ktoś by się bał... Pan Fejmuchowski sztywny ze strachu patrzy się w ścianę.

 

Edytowane przez Analconda
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Analconda napisał:

Mam nadzieje, że Pan Fejmuchowski tym razem się nie wystraszy i przyjdzie a nie jak ostatnio - przyprowadził za rączkę Odlotowego i uciekł xD

Tradycja. Kozak w necie... A dalej wiesz co.

 

Mam nadzieję że wszystko pójdzie z planem. Podejrzewam że wszyscy ci idioci pajacowali myśląc że nikt nic im nie zrobi. Na pewno siedzą teraz obsrani i odliczają dni do swoich rozpraw.

 

Powodzenia.

38 minut temu, somsiad napisał:

Powodzenia, został jeszcze awięc

No właśnie, jak wygląda sprawa z tym osobnikiem?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie, za kilka godzin wyjeżdżamy do Wrocławia. Dam znać jak poszło - wyślę @Mosze Red nagranie z telefonu a on jeśli będzie tak uprzejmy, doklei fotkę i wklei na youtube.

 

Tak więc jak uda się dojechać, będę starał się systematycznie mówić jak jest, a nie jak nie jest czy jakoś tak.

 

Nie będę ukrywał że jestem mocno zestresowany. Może to i nie marketingowo przyznawać się do słabości, ale nie ma co udawać twardziela którym nie byłem nigdy, nie jestem i nie będę. Tak więc jestem mocno zdenerwowany - ale zrobię co trzeba, choćbym musiał nie tylko na głowie, ale i na penisie stanąć.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Dziękuję serdecznie, za kilka godzin wyjeżdżamy do Wrocławia. Dam znać jak poszło - wyślę @Mosze Red nagranie z telefonu a on jeśli będzie tak uprzejmy, doklei fotkę i wklei na youtube.

 

Tak więc jak uda się dojechać, będę starał się systematycznie mówić jak jest, a nie jak nie jest czy jakoś tak.

 

Nie będę ukrywał że jestem mocno zestresowany. Może to i nie marketingowo przyznawać się do słabości, ale nie ma co udawać twardziela którym nie byłem nigdy, nie jestem i nie będę. Tak więc jestem mocno zdenerwowany - ale zrobię co trzeba, choćbym musiał nie tylko na głowie, ale i na penisie stanąć.

Panie Marku musi wygrać  w końcu sprawiedliwość i prawo ! :) powodzenia, oby dali już sobie spokój stopniowo tamci dziwacy Bombowce i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek - przyjechałbym dla ciebie i dla innych osób ale mam całą Polskę i jak zwykle trudny czas... Sam chodziłem do sądu przez kilka lat walcząc sam przeciwko apratowi państwa i wiem co masz na myśli - pocieszę cię jednak - nie było ze mną nikogo, a my jestesmy z tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Nie będę ukrywał że jestem mocno zestresowany. Może to i nie marketingowo przyznawać się do słabości, ale nie ma co udawać twardziela którym nie byłem nigdy, nie jestem i nie będę. Tak więc jestem mocno zdenerwowany - ale zrobię co trzeba, choćbym musiał nie tylko na głowie, ale i na penisie stanąć.

To normalne w takich sprawach.

Marek dasz radę! Powodzenia? ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2020 o 09:17, Analconda napisał:

Jestem w drodze, pozdrawiam.

Hej :)  Wiesz może, bo jesteś w temacie, kiedy będą rozprawy we Wrocławiu i na jakiej ulicy ?

W dniu 15.11.2020 o 14:55, Marek Kotoński napisał:

poznanie ludzi

Wodzu, kiedy masz rozprawę we Wrocławiu ? Powinieneś nazwać to już Odyseja karna 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.