Skocz do zawartości

Pieniądze dla polskich gwiazdeczek


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

@Dworzanin.Herzoga

Jeśli tak to mam pełną jasność i duży szacunek dla Kazika. Dzięki za rozwianie wątpliwości.

 

Kurcze, a byłem pewien, że gdzieś mi się pojawiała kwota już im przyznana. Jak to jednak łeb bywa zawodny! Moja pomyłka, rzeczywiście nie znajduję takiej informacji, żeby coś konkretnie dostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2020 o 16:43, Personal Best napisał:

Dla branży która generuje 3 %  PKB  - muzyków towarzyszących , oświetleniowców, dźwiękowców, zaplecza technicznego muzyków już raczej nie.

 

Uważasz, że dotacje od Rządu dla zaplecza muzycznego są tak potrzebne? Czy bez nich nie powstałoby nic wartościowego?

Spójrz proszę na sposób w jaki te pieniądze są rozdawane. Rząd daje jednym, nie daje drugim w związku z czym ci drudzy oraz inni ludzie skaczą do gardeł tym pierwszym zamiast obrazić się na Rząd, że nie traktuje wszystkich tak samo. Już samo to ma w sobie znamiona celowości. Myślę, że w celu odwrócenia uwagi od innych spraw.

 

Eru

 

PS. Być może w twojej wypowiedzi była jednak ironia, której nie zrozumiałem. W takim razie proszę o potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.