Skocz do zawartości

Czy okazujecie na zewnątrz, wśród ludzi, w swoim otoczeniu swoje podejście do relacji damsko-męskich (BraciaSamcy, MGTOW Red Pill)?


Rekomendowane odpowiedzi

Również nie afiszuję się swoimi przekonaniami, tylko najbliżsi przyjaciele wiedzą, że czytam forum, słucham audycji i podcastów o tej tematyce.

Rodzina zna moje podejście do ślubu i czasem sobie żartują.

Gdy ktoś znajomy ma problem lub nie potrafi zrozumieć dlaczego coś się psuje delikatnie staram się wskazać mu drogę, ale bez wywierania presji.

Swego czasu śmieszkowałem z lasek, które poznałem na tinderze ale nie zaiskrzyło lecz kontakt jakiś został.

Żaliły się, że nikogo normalnego nie mogą znaleźć, że ja się wyróżniałem i wysyłały mi screeny wiadomości od białorycerzy narzekając na swój los.

:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w życiu ktoś kieruje się zasadami, które są na forum omawiane, to swoją postawą życiową daje świadectwo temu jaką postawę przyjmuje. Zatem albo mnie lub bardziej transparentnie pokazujecie otoczeniu, że jesteście MGTOW,RedPill czy co tam chcecie, albo nie żyjecie zgodnie z tym o czym piszemy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.