Skocz do zawartości

Imigranci dokonują gwałtów i kradzieży w Niemczech!!!


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Eryk napisał:

 

4 godziny temu, Assasyn napisał:

 

"Fajnie", ale ja tam poczekam aż ktoś zweryfikuje źródła i poda jakieś sprawdzalne dowody na zaistnienie powyższego. Jak na razie to mamy źródło w postaci pojedynczego artykułu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, baca napisał:

 

 

"Fajnie", ale ja tam poczekam aż ktoś zweryfikuje źródła i poda jakieś sprawdzalne dowody na zaistnienie powyższego. Jak na razie to mamy źródło w postaci pojedynczego artykułu.

Masz bana na google?

Czy jak zwykle szukasz dziury w całym?

https://www.google.co.uk/search?client=opera&q=400+russians+germany+migrants&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl&hl=pl&sa=X&as_q=&nfpr=&spell=1&ved=0ahUKEwiWz5a0vMDKAhXGfRoKHf23A3AQvwUIEQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kootas napisał:

 

A kiedy Ty w końcu przestaniesz zachowywać się jak troll, nauczysz się czytać ze zrozumieniem, i chociażby w tym przypadku zauważysz, że wszystkie artykuły i nie tylko, znajdujące się w google podają jako źródło tylko 1 miejsce. Nikt z siebie nie opisał tej historii w innym miejscu.

 

BTW. Wątek na interesujący Cię temat miałeś zakładać, ale widać nadal nie zatrybiłeś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz pojechać, aby na własne oczy utwierdzić się, jak wygląda sytuacja. Komiku.

 

P.s Chcesz wątek, to masz.

Nazywa się:

Podstawy ekonomii i gospodarki według Baca.

 

Możesz wyłożyć swoją głęboką wiedzę, i zacząć odpowiadać na pytania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kootas - nie widzę jako pierwszego postu Twojego zdania (według wytycznych) na temat zmian w systemie, bo o tym żeśmy wtedy rozmawiali. Powtórzę - nauczysz się w końcu trollować?

Chcesz czegoś - to napisz według wymagań na "interesujący Cię" temat i będziemy działać.

Masz podlinkuję Ci, bo widzę że nie ogarniasz.

 

 

Przeczytaj jeszcze raz nasze wpisy na tej stronie wątku - tym razem ze zrozumieniem tekstu pisanego. To trzeci raz :-), awansowałeś w hierarchii, bo tylko członkom rodziny zwracam trzykrotnie uwagę na ewidentne muki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, baca napisał:

 

BTW. Wątek na interesujący Cię temat miałeś zakładać, ale widać nadal nie zatrybiłeś.

 

 

Sam sobie przeczysz. Chciałeś wątek to masz go. Kłamczuszku.

Nie masz czegokolwiek do powiedzenia poza negowaniem wszystkiego.

Chciałbym rozwinięcia tej niesamowitej myśli:

Cytat

Kiedy ludziska zakumają, że ta cala ekonomia to tylko mechanizm gnębienia ludzi a pieniądz jego narzędziem? - ehhh.

Z postu:

Oraz myśl zawartą w głębokim stwierdzeniu: "mojej bajki"

Cytat

Mówiąc/pisząc/"nazywając" ekonomia mam na myśli ekonomia. Nie próbuj mi wmawiać, że nie rozumiem słów. Po prostu jeszcze nie rozumiesz "mojej bajki", bo myślę że jesteś zamknięty jak kanarek w klatce sztucznych systemów. A z tego co widzę, ciężko by było stracić "sens swego istnienia" ;-)

 

Z postu:

 

Czy to jest bajka, czy sen wariata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznaj definicję:https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Za trollowanie wylatuje się z forów,

Tak się nie stało, co oznacza, że jak zwykle mijasz się z odpowiedzią/prawdą.

Nie potrafisz odpowiedzieć, więc nazywasz to trolowaniem, dobre wyjście.

Baca to nie zebranie aktywistów, gdzie liczyło się tylko, żeby coś mówić.

Jeśli nie zuważyłeś ta epoka już minęła.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Waflo napisał:

Szwedzi tez ogłosili że wyje..ią 60 tys imigrantów. Jestem zdziwiony...

 

Pic na wodę, fotomontaż. To już jest niemożliwe droga pokojową. To zwykła gra na czas.

Coraz lepsze pomysły "idioci" podają. Ostatnio czytałem o zabieraniu kasy i kosztowności. W sumie w Dachau ich już zakwaterowali.

Jakby tak pomyśleć to w Oświęcimiu i Brzezince też trochę miejsc noclegowych jest wolnych...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ma teraz miejsce jest najzwyklejszym w świecie badaniem gruntu na co te brudasy mogą sobie pozwolić.

Europa oblała ten egzamin. Obawiam się,że Europejczycy zatęsknią jeszcze za gwałtami i rozbojami...

 

Myślę,że rozbrojoną i spacyfikowaną (fizycznie i mentalnie) Europę w najbliższych latach czeka taki oto scenariusz...

http://www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan

 

Aktualnie ISIS dostaje po dupie w Syrii i przegrupowują się na ten moment w Libii. To już jest naprawdę rzut beretem do europy aby wspomóc swoich braci, którzy jako emigranci przygotowują już grunt pod inwazję na pełną skalę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem środowiska muzułmańskie popełniły ogromny błąd, na ich miejscu, wiedząc ze czas pracuje na ich korzyśc (muzułmanka- min 5 dzieci, biała-1,+ Polki z muzułamnami itd.) ,zakazywałbym i zwalczał radykałów, tak chciał zreszta kadafi, który wprost mówił, ze zdobęda europe macicami swoich kobiet i czarnociapatolubnych europejek. Napływ tych uchodźcow, kolejne seks-skandale  to wszystko psuje muzulmańska robotę na zachodzie, co do Polski to panowie, jak oni wzieliby demokratycznie zachód z bronia atomową, to powiedza tak, no lachy albo przyjmujecie islam albo wyparujecie. I co wtedy? to tak jak Churchill powiedział gdyby hitler miał atom i wycelował w Londyn, to Wielka Brytania skapitulowałby bezwarunkowo.  Ewidentnie  nad tym nie zapanowali, obawiam sie ze na zachodzie niedługo moze dojsc do krwawych czystek muzułmansko-europejskich. Póki co europa ma jeszcze wojsko, policję i słuzby specjalne..

Edytowane przez Esej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko zmierza do

https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_porz%C4%85dek_%C5%9Bwiata

jeśli ktoś uważa ze jest inaczej ,coz,kazdy ma prawo do "własnego"zdania.

 

mam nadzieje ze to jednak mimo wszystko wymknie się z pod kontroli i wyjdzie na dobre,bo dzisiejszy swiat toczy gangrena

 

lepiej pozno niż pozniej

http://vod.gazetapolska.pl/12359-poruszajacy-apel-niemieckiej-mlodziezy

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.