Skocz do zawartości

Młody wygląd, chłopięca twarz


JohnyKakao

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proszę, doradźcie jak dodać sobie powagi wyglądem. Mam 21 lat, a ludzie dają mi po 15-16 max. Nie miałbym z tym problemu, gdyby nie fakt, że cokolwiek załatwiam to nikt nie traktuje mnie poważnie. W urzędzie, sklepie, u fryzjera, wszędzie bez pardonu ludzie zwracają się do mnie na "ty". Na boksie wołają na mnie "młody", na sparingach dostaje fory, mimo że z większością jestem mniej więcej równy wiekiem.

 

Nie oczekuję, że każdy będzię się do mnie zwracał per pan, ale żeby chociaż nie patrzono na mnie z góry, jak na nastolatka. I darujcie sobie komentarze w stylu "ciesz się, za 20 lat nadal będziesz młodo wyglądał", bo w wielu sytuacjach np. zawodowych jest to spore utrudnienie. Zresztą co ja mówię, nawet młodsze osoby traktują mnie co najwyżej jak rówieśnika.

 

Myślałem o zbadaniu testosteronu, bo zarostu nie mam w ogóle, na rękach mam owłosienie jak przeciętna kobieta, a czasami nawet słyszę docinki, że golę nogi :D + brakuje mi jakiejś wewnętrznej agresji, woli walki etc.

 

Jeśli chodzi o sylwetkę to jestem typowym endomorfikiem, 180/70, grube kości masywne nogi. Trenowałem 2 lata na siłce, ale efekty mizerne jeśli chodzi o masę mięśniową. Obecnie boks&pompki. Chudzinką nie jestem, ale zbudowany też nie. A i teraz mi się przypomniało, że jak ważyłem 90kg to jakoś poważniej mnie traktowano, może dlatego, że nie wyglądałem jak typowy ulaniec tylko byłem bardziej ubity i optycznie większy? 

 

Co do garderoby, to pomału sobie uzupełniam ubrania do zestawów, zawsze podobały mi się marynarki i tak chcę się głównie ubierać. Aczkolwiek mam wrażenie, że nawet garnitur mi nie pomaga, gdyż nie do końca współgra z twarzą chłopca.

 

Wiem, że dużo nie zmienię, genetyki nie przeskoczymy, ale coś tam pewnie da się zrobić. Może pokombinować coś z fryzurą? Każda wskazówka jest na wagę złota.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pocztylion napisał:

Będziemy się też wolniej starzeć.Z drugiej strony młode Julki patrzą przychylniejszym okiem,zawsze jakiś plusxD

Dokładnie, to jest ogromny plus. Zamieniaj wady w zalety. Ja próbując wyrwać małolatę usłyszałem, że jestem za stary, bo mam ponad 20 lat. Masz idealne warunki do zaliczania świeżynek ;). Spróbuj wkręcić się na jakąś imprezę do małolatów, najlepiej jakiś plener i najlepiej mieć kogoś, kto Cię tam przedstawi. Tam zdobędziesz kolejne kontakty i działaj ;). 

A jeśli koniecznie chcesz coś podziałać, to tak jak piszą bracia -sumienne, intensywne treningi, zdrowa dieta i dobry dobór garderoby. Cyklu na teściu doradzał nie będę, chociaż pewnie swoje by zrobił. A za małolatkami bym się i tak zakręcił na Twoim miejscu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z młodym wyglądem jest tak, że pierw Cie to wkur@#a, potem masz w to wyjeb#$ne a na końcu za tym tęsknisz...

Pewno twoje uwarunkowania genetyczne po mamie/tacie to spowodowały i to jest w sumie dobrą rzeczą.

Lepiej wyglądać młodziej niż starzej jak na swój wiek - w okolicach 30 wszystko wróci do normy. Metabolizm twój się zmieni, nabierzesz masy i zarost też się pojawi, wiec to tylko kwestia czasu.

Na teraz to musisz zadbać o masę mięśniową i siłę fizyczną. Tylko nie bierz żadnego teścia, syntholu, nandrolonu ani innych wspomagaczy. 

 

A piszę dlatego, że miałem tak samo - w wieku 23 lat chcieli dowód osobisty, co mnie bardzo irytowało na tamten czas, a teraz się z tego śmieje choć tak naprawdę to mam to w dupie teraz kto jak mnie odbiera.  

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JohnyKakao napisał:

Wiem, że dużo nie zmienię, genetyki nie przeskoczymy, ale coś tam pewnie da się zrobić. Może pokombinować coś z fryzurą? Każda wskazówka jest na wagę złota.

 

Gol sie na łyso i zapuść zarost troche Cie to "postarzeje" , ciesz się młodą genetyką w przyszłości będziesz miał mase komplementów i widywał ludzi co Ci zazdroszczą, młodość jest w cenie.

 

Ja mając 35 lat wyglądam na maks 25 i jeszcze 18 potrafią się kołomnie zakrecić. Ostatnio koleżanka z pracy dowiedziała się ile mam lat to otworzyła szeroko buzie. :D

 

Taka moja rada:

Nie przejmuj się plebsem i nie spiesz się ze związkiem bo dni młodosci przed tobą długie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JohnyKakao To co Ci pomoże na 100% w twoim przypadku to sterydy a dokladniej testosteron w dawkach  typowo dopingowych. Ja brałem od 19 roku życia i w jakieś 3-4 miesiące szczęka mi się mega rozrosła. Z dzieciaczka zrobił się facet. Od razu +2 lata.  Chociaż ja nigdy nie wyglądałem jakoś dziecinnie . Nie brałem tego ze względu na twarz oczywiśce tylko, dlatego, że trenowałemkulturystykę. A w wieku 21 lat to już jak 25 latek spokojnie wyglądałem. 

Edytowane przez fikakowo
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fikakowo napisał:

@JohnyKakao To co Ci pomoże na 100% w twoim przypadku to sterydy a dokladniej testosteron w dawkach  typowo dopingowych. 

Szczena mu moze i urosnie ale i jaja zmaleja .? Sterydy sa dla ludzi raczej zdyscyplinowanych a nie kazdy taki jest .No chyba ze ktos ma wyjebke na uklad hormonalny i po 30 nie przeszkadzaja mu dializy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, thyr napisał:

jaja zmaleja

Za to pała będzie stała cały czas ?

22 godziny temu, JohnyKakao napisał:

W urzędzie, sklepie, u fryzjera, wszędzie bez pardonu ludzie zwracają się do mnie na "ty".

W czym Ci to przeszkadza? Ja np. tak wolę nawet jeśli to obca osoba. Pan/Pani zawsze było dla mnie takie oficjalne i sztywne. 

 

22 godziny temu, JohnyKakao napisał:

A i teraz mi się przypomniało, że jak ważyłem 90kg to jakoś poważniej mnie traktowano, może dlatego, że nie wyglądałem jak typowy ulaniec tylko byłem bardziej ubity i optycznie większy? 

Coś w tym jest. Sam czuję się pewniej siebie jak rozmawiam z kimś mniejszym ode mnie. Więc rób masę ;)  A chłopięcą twarzą się nie przejmuj. Z wiekiem to będzie Twój atut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, thyr napisał:

Szczena mu moze i urosnie ale i jaja zmaleja .? Sterydy sa dla ludzi raczej zdyscyplinowanych a nie kazdy taki jest .No chyba ze ktos ma wyjebke na uklad hormonalny i po 30 nie przeszkadzaja mu dializy.

Zanim te jaja zmaleją to trochę potrwa, ale na zapobieganie atrofii jąder są też środki. Chciał chłopak rady to mu powiedziałem wprost co mu pomoże na 100% bez owijania w bawełnę. A czy się na do zdecyduje to już jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, UncleSam napisał:

Nie wiedziałem że po testosteronie w grę wchodzą dializy ?? troszkę bym poczytał na ten temat zamiast zgrywać eksperta. Doping jest dla ludzi. 

No dokładnie. Żeby rozjebać sobie nerki to trzeba się naprawdę postarać i sam testosteron do tego nie wystarczy. Ogólnie dla nerek testosteron jest bezpieczny.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, 23 lata a jak się ogolę to wyglądam jak dziecko, na szczęście broda, długie włosy i ogólnie uroda dość podobna do tureckiej (podobno) oprócz czarnych włosów, bom szatyn jest. Chociaż chciałbym szerszą szczękę, ale nie narzekam, bo przynajmniej nie mam cofniętej szczęki xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam treningi mięśni twarzy po dwóch tygodniach twarz się robi pełniejsza i bardziej męska.

Materiały masz na yt i nie dziwie ci się ze ci to przeszkadza bo ludzie jednak na początku każdej znajomości patrzą na wygląd.

Z męską twarzą ma się większy szacunek w pracy bo nikt nie chce żeby ktoś kto wygląda na młodszego tobą zarządzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.