Skocz do zawartości

Jaki telefon kmórkowy kupić ?


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o Moto G9? Nie miałem w ręku, więc się nie wypowiem. Sam noszę Motorolę od jakichś 4-5 lat (różne modele) i bardzo mi podpasowała ta marka telefonów. Dla mnie głównym kryterium wyboru był czysty Android na pokładzie. Za dużo telefonów z różnymi dziwnymi nakładkami i crapwarem od operatora miałem w ręku, żeby teraz kupować jakieś najeżone niepotrzebnymi gównianymi aplikacjami aparaty.

 

Jest jeszcze jeden fajny model wart przemyślenia:

POCO X3 - specyfikacja na papierze w tej cenie wymiata (ok 800zł). Ale to na papierze. Nowość na rynku i niezbyt jeszcze nie ma zbyt wielu opinii na jego temat.

 

Ja bym radził kupić wysyłkowo, potestować kilka dni, w razie gdyby nie przypadł Ci do gustu, to zwrot. Masz na to 14 dni.

Edytowane przez Janek Horsie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszą opcją w tym przedziale cenowym będzie wymieniony już przez @Janek Horsie POCO X3 NFC.

Jeśli nie potrzebujesz dużo pamięci to wersja 64 gb powinna Ci wystarczyć. Telefon chodzi szybko, bez zwiech, w tym przedziale cenowym ma naprawdę dobry aparat. Zdjęcia jakościowo porównałbym do Iphona 11 PRO, ekran 120 hz.

 

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-poco-x3-nfc-6-64gb-niebieski-blue-nfc-eu-9875432320?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24

 

W tej cenie to ten telefon jest naprawdę b. dobry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że z tych 64GB zazwyczaj dla użytkownika dostępna jest mniejsza pojemność. W zależności od marki, ale mogą to być wartości typu 53GB, 58GB.

64GB to taki trochę chłyt marketingowy. Jeden filmik w dobrej rozdzielczości potrafi zająć kilka GB.

 

Za rok zmienisz zdanie i dokupisz sobie kartę pamięci :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2020 o 08:34, Janek Horsie napisał:

Za rok zmienisz zdanie i dokupisz sobie kartę pamięci

Od razu kupię kartę pamięci oraz kaburę, mój telefon obecny kabura wiele razy uratowała, więc mam go już prawie 5 lat. Kto ma w dzisiejszych czasach tak długo telefon dotykowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.