Skocz do zawartości

Polki z kurwikami w oczach...


Rekomendowane odpowiedzi

Z calym szacunkiem dla tych co nie byli za granica i beda sie wypowiadac. W dupie byliscie i gowno widzieliscie. Mieszkam od dwoch lat w Londynie. Zobaczylibyscie na wlasne oczy jak sie brytyjki kurwia i boso z imprez napierdolone wracaja, jak po biurach sie jebia, zamezne/niezamezne po alko i bialym ich to jebie, jakmalzenstwa nie ciagna sie tu dluzej niz 5lat to naprawde zmienilibyscie zdanie o polkach. W pracy profeska a na imprezach firmowych gala za gala w kiblu. Za kazdym razem jak widze taki skecz to mam ochote wyjsc i napierdalac angoli po ryjach na ulicy. Ten skecz jest jak TVN - zaklinanie innej rzeczywistoci. Kurwa @The_Man podniosles mi cisnienie teraz. Anglicy to taka kurewska nacja przekonana o swojej wyzszosci bardziej niz przyglupawi francuzi. Na porzadku dziennym slysze, ze to oni wojne wygrali, ze to najpiekniejszy kraj na swiecie i kurwa az do porzygu - krolowa to, sramto. Nawet na szczotce do kibla pieczecie krolewskie. W tych skeczach zawsze udaja ruski akcent co mnie wkurwia jeszcze mocniej. Polacy tutaj zapierdalaja, umieja swoj jezyk i angielski przy okazji (wiadomo nie kazdy, ale jak po 2latach tutaj dalej ktos nie mowi po ang to po prostu jest debilem i na zmywak wypierdalac). Co do polek. Jest stereotyp, ze polki jada i sie kurwia na lewo na prawo. Zaufajcie mi - maja duzo mniejszy przebieg niz angielki.

Edytowane przez greturt
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha - greturt. Tak sie sklada ze wielokrotnie bylem (dziesiatki razy) w UK - pracowalem tam bo moja firma miala tam HQ i sie tam do nich latalo jeszcze przed naszym wejsciem do UE i juz po... I tak - widzialem panienki i stateczne panie lezace bez majtek w krzakach i nie tylko, bylem zaczepiany na ulicach przez pijane panienki. Jednak angole to zjeby ktore doswiadczyly chowu wsobnego, juz jest tak naprawde po nich - jeszcze dwa trzy pokolenia i ich nie bedzie. 

 

Jednak widzialem rowniez co wyprawiaja Polki i jak sie tam zachowuja - no i komu robia te galy... Ten filmik odwzorowuje to idealnie. 

Edytowane przez The_Man
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Anglii, ale w Niemczech Polki na potęgę kurwią się z ciapatymi...

Widocznie taki urok egzotyki i powiewu świeżości...:-) a jeszcze jak panienka wyrwała się z jakiegoś zadupia...ech..:-)

 

P.S.

My też chętnie zapinamy egzotyczne panienki,  więc chyba nie ma co się jakoś specjalnie obrażać na Polki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, greturt napisał:

Z calym szacunkiem dla tych co nie byli za granica i beda sie wypowiadac. W dupie byliscie i gowno widzieliscie. Mieszkam od dwoch lat w Londynie. Zobaczylibyscie na wlasne oczy jak sie brytyjki kurwia i boso z imprez napierdolone wracaja, jak po biurach sie jebia, zamezne/niezamezne po alko i bialym ich to jebie, jakmalzenstwa nie ciagna sie tu dluzej niz 5lat to naprawde zmienilibyscie zdanie o polkach. W pracy profeska a na imprezach firmowych gala za gala w kiblu. Za kazdym razem jak widze taki skecz to mam ochote wyjsc i napierdalac angoli po ryjach na ulicy. Ten skecz jest jak TVN - zaklinanie innej rzeczywistoci. Kurwa @The_Man podniosles mi cisnienie teraz. Anglicy to taka kurewska nacja przekonana o swojej wyzszosci bardziej niz przyglupawi francuzi. Na porzadku dziennym slysze, ze to oni wojne wygrali, ze to najpiekniejszy kraj na swiecie i kurwa az do porzygu - krolowa to, sramto. Nawet na szczotce do kibla pieczecie krolewskie. W tych skeczach zawsze udaja ruski akcent co mnie wkurwia jeszcze mocniej. Polacy tutaj zapierdalaja, umieja swoj jezyk i angielski przy okazji (wiadomo nie kazdy, ale jak po 2latach tutaj dalej ktos nie mowi po ang to po prostu jest debilem i na zmywak wypierdalac). Co do polek. Jest stereotyp, ze polki jada i sie kurwia na lewo na prawo. Zaufajcie mi - maja duzo mniejszy przebieg niz angielki.

Brawo ziomek, swiete słowa. Mieszkam tu ponad dwa lata i w zupelnosci sie zgadzam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kafeteria nigdy nie zawodzi. Nie mowie, ze ty. Mowie ogolnie o reszcie, ktora nie byla. Cipa bedzie cipa i chuj chujem wiec to wiadomo - jak swedzie to nie poradzisz. Ale w ogolnym rozrachunku polki wypadaja przy angielkach jak dziewice.

Edit: The_Man. Serio wierzysz w takiego trolla, ktory zalozyl ten temat? Na bank pisal to koles co mu nie idzie albo dupa wystawila bo wszedl pod pantofel. Im dalej czytam tym smieszniej sie robi.

Edytowane przez greturt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki na potęgę uczą się obecnie języków obcych. Oczywiście po to, żeby czytać Goethego w oryginale.

W sumie trochę tego nie rozumiem, bo do komunikatu "ssij pałę" wielkiej znajomości języków nie potrzeba. Wystarczy karnacja o nazwie "lato w typie oliwkowym".

Na marginesie, pytanie do lingwistów: czy erasmus nie wymawia się jako eros-muß?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rnext napisał:

Polki na potęgę uczą się obecnie języków obcych. Oczywiście po to, żeby czytać Goethego w oryginale.

W sumie trochę tego nie rozumiem, bo do komunikatu "ssij pałę" wielkiej znajomości języków nie potrzeba. Wystarczy karnacja o nazwie "lato w typie oliwkowym".

Na marginesie, pytanie do lingwistów: czy erasmus nie wymawia się jako eros-muß?

Miałeś na myśli orgazmus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, RedBull1973 napisał:

Nie wiem jak w Anglii, ale w Niemczech Polki na potęgę kurwią się z ciapatymi...

Widocznie taki urok egzotyki i powiewu świeżości...:-) a jeszcze jak panienka wyrwała się z jakiegoś zadupia...ech..:-)

 

P.S.

My też chętnie zapinamy egzotyczne panienki,  więc chyba nie ma co się jakoś specjalnie obrażać na Polki...

I bądź tu zdrowy.

Zbiorowisko babskich absurdów:

1.Laska jedzie no Niemiec aby zamiast się ustatkować z niemcem, szuka przygód z "najatrakcyjniejszą"  ciapatą rasą.

2. Dlaczego laska nie pojedzie do Syrii, aby spelnić swoje fantazje (chociaż o trzech paniach media coś pisały, ale one juz chyba nie żyją...)

3.Co dla Polki oznacza egzotyczna rasa i powiew świeżości - ciapaty !

 

No dobra, a jeśli odwrócimy sytuację i na miejscu polki damy polaka.

Co wybierze mając do wyboru wszystko co kryje się pod nazwą "egzotyczna laska"?:

...tak ciapatą...no przecierz to taka atrakcyjna egzotyczna rasa.  Jak cyganie...

I to jest wzorcowy przykład upadku.

Edytowane przez Waflo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie przecież wszystkie baby sa takie same,inny pasport nie ma tutaj znaczenia.

to ze się rzna to norma,tyle ze jedne robia to z glowa i dyskrecja,inne maja mokro na sam widok ciapka,a jeszcze innym wystarczy lawka w parku,lub kawalek trawnika obok psiej kupy.czy oswietlony przystanek,widzialem tutaj już nie jedno,i norwezki sa o wiele szybsze w tym względzie,ale nasze niektóre księżniczki bardzo się starają by im dorownac

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kryss napisał:

panowie przecież wszystkie baby sa takie same,inny pasport nie ma tutaj znaczenia.

 

Co do zasady - tak, niestety - chociaż znam wiele kobiet, które są świadome własnej wartości (bo akurat taką posiadają) - i za całe złoto świata nie "dały by ciała" żadnemu "odmieńcowi", mówiąc delikatnie ;-) - ale to wyjątki (potwierdzające regułę) - i chyba prawdziwym facetom chodzi o to, żeby takie "rodzynki" wyłuskiwać z dostępnej, żeńskiej populacji - a nie popadać w uwielbienie przypadkowej białogłowy tylko dlatego, że akurat zaszczyciła Was pożądliwym spojrzeniem... :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy biały rycerz jak się zabiera do typowej naszej rodaczki to chce jej zaimponowac, opowiada, zaprasza na randki, do kina, kupuje prezenty itp. Ta go wyczuwa i zaklada mu ramę orbitera, wodzi go za nos mysląc sobie: kiedyś mu dam ale jeszcze nie.... na zasadzie nie daje mu dupy nadal a on coraz bardziej się stara. Jest przewidywalny i nudny w swoich staraniach i nie wzbudza w niej emocji więc ona nie ma nawet ochoty na sex.

Ale jak spotyka takiego Włocha czy ciapatego, który chce poruchac i zabiera sie od razu za nią konkretnie (wiadomo, inicjuje kontakt, skraca dystans, dobrze flirtuje, itp itd wiadomo o co chodzi) a oni potrafia bajerowac..... w Pani zaczyna się burza hormonów i ulega. Proste. One wszystkie kochają sex. Kwestia podejscia i tyle.

 

Jak chodzę po lokalach czy klubach i widzę jak się zabierają za Panienki biali rycerze to sie nie dziwie... prawie żebrają o sex. Chociaż muszę przyznać, ze młode pokolenie jest nieźle wyszkolone ... ale to inna historia.

Kiedyś też myślałem, że są te porzadniejsze kobiety.... nawet spotykałem sie z taką. Wydawało mi się, że serio dziewczyna z zasadami tzw porządna.

2 randka jesteśmy razem w lokalu, pijemy herbate (zadnego alkoholu), rozmawiamy o zwiazkach, zdradach, sexie itp " ona nie jest taka ",  "ona nigdy z facetem szybko nie poszła do łózka" , itp itd .... kobiece gadki..... podkreciło mnie to ( 2 randka) .... myśle sobie - sprawdzę sobie czy wytrzyma.... i zaczynam moją grę. Po 20 minutach sama mi sie rozbierała na tylnym siedzieniu samochodu i wcale mnie to nie cieszyło... na prawdę liczyłem, że spotkałem porzadną dziewczyne. Ech....

Reasumujac jesli odpowiednio nakręcimy kobiete emocjonalnie na sex.... ulegnie, taka ich natura.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, SennaRot napisał:

  myśle sobie - sprawdzę sobie czy wytrzyma.... i zaczynam moją grę. Po 20 minutach sama mi sie rozbierała na tylnym siedzieniu samochodu i wcale mnie to nie cieszyło... na prawdę liczyłem, że spotkałem porzadną dziewczyne. Ech....

 

Jak to ''rozegrałeś''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, AdrianoPeruggio napisał:

Jak to ''rozegrałeś''?

Nie zrobiłem nic specjalnego a sprawa była prosta. Widziałem już, że jej się podobam.... a zrobiłem to tak: skróciłem dystans badając jak otwarta jest na kontakt. Tzn, dotyk. Niewinny jak trzymanie się za rece, masuje jej nadgarstki, nie protestuje i widze, że jej sie podoba... wiec dalej.....obejmuje ja... jak dalej widze aprobatę w jej oczach... głaskam, masuje po szyji. Odrazu działam, bez zwlekania, musi czuć, ze jestem zdecydowany i o nic nie pytam. Jakbym przedłużał moze zaczeła by jakies gierki? Udawała nie łatwą? Jak idzie to idzie. Nie opierała się. Jak jestem na randce (jak juz na 2 to na pewno, wybieram takie miejsce w lokalu aby siedziało nam sie wygodnie np duza wygodna kanapa, najlepiej w spokojnym, oddzielonym miejscu, tak aby siedziec razem obok siebie). Kontakt wzrokowy non stop. Zmiana tematów. Najpierw zartuje troche z niej. Pozniej schodze na tematy intymne, np rozmawiam z nią o jej wrazliwych miejscach, strefach erogennych czy cos takiego. Siedze z nią i ona mi mowi, ze ma bardzo wrazliwa skórę na szyji w okolicy uszów...... od razu bez zadnego pytania i smialo całuje ją dokładnie tam, zadne ryzyko jak juz jestesmy blisko siebie dotykajac się. Laska już jest moja.... miałem ochote z nią tak posiedziec i poflirtować ale i tak wczesniej rozmawialismy, ze wychodzimy jak wypijemy herbate wiec postanowiłem być słowny. Zresztą 2 randka nie ma co przedłużac, niech poteskni za tym. Wychodze z nią przytulajac i obejmujac jak moja dziewczynę i idziemy do samochodu (praktycznie przed lokalem). Bez pytania otwieram drzwi tylne i ona wchodzi, zartuje, ze musze ja jeszcze przytulic zanim odwioze do domu. Przytulam i całuje znów w jej szyje ale namietniej, zaczynamy sie całowac, poleciało .....

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SennaRot napisał:

Nie zrobiłem nic specjalnego a sprawa była prosta. Widziałem już, że jej się podobam.... a zrobiłem to tak: skróciłem dystans badając jak otwarta jest na kontakt. Tzn, dotyk. Niewinny jak trzymanie się za rece, masuje jej nadgarstki, nie protestuje i widze, że jej sie podoba... wiec dalej.....obejmuje ja... jak dalej widze aprobatę w jej oczach... głaskam, masuje po szyji. Odrazu działam, bez zwlekania, musi czuć, ze jestem zdecydowany i o nic nie pytam. Jakbym przedłużał moze zaczeła by jakies gierki? Udawała nie łatwą? Jak idzie to idzie. Nie opierała się. Jak jestem na randce (jak juz na 2 to na pewno, wybieram takie miejsce w lokalu aby siedziało nam sie wygodnie np duza wygodna kanapa, najlepiej w spokojnym, oddzielonym miejscu, tak aby siedziec razem obok siebie). Kontakt wzrokowy non stop. Zmiana tematów. Najpierw zartuje troche z niej. Pozniej schodze na tematy intymne, np rozmawiam z nią o jej wrazliwych miejscach, strefach erogennych czy cos takiego. Siedze z nią i ona mi mowi, ze ma bardzo wrazliwa skórę na szyji w okolicy uszów...... od razu bez zadnego pytania i smialo całuje ją dokładnie tam, zadne ryzyko jak juz jestesmy blisko siebie dotykajac się. Laska już jest moja.... miałem ochote z nią tak posiedziec i poflirtować ale i tak wczesniej rozmawialismy, ze wychodzimy jak wypijemy herbate wiec postanowiłem być słowny. Zresztą 2 randka nie ma co przedłużac, niech poteskni za tym. Wychodze z nią przytulajac i obejmujac jak moja dziewczynę i idziemy do samochodu (praktycznie przed lokalem). Bez pytania otwieram drzwi tylne i ona wchodzi, zartuje, ze musze ja jeszcze przytulic zanim odwioze do domu. Przytulam i całuje znów w jej szyje ale namietniej, zaczynamy sie całowac, poleciało .....

Najbardziej efektywny styl, kobiety uwielbiają odważnych i BEZCZELNYCH facetów którzy robią i biorą co im się podoba. Natura w kobiecie wtedy włącza seks i cel osiągnięty. Tymczasem biały rycerz stawia drogie kolacje, kupuje kwiaty i prezenty, w nadziei że zamoczy, ale musi się zadowolić własną grabą, a brat SennaRot postawi lasce herbatę, zachowa się jak cham, i u laski w majtkach robi się kisiel, hehehehe:lol:

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tymczasem biały rycerz stawia drogie kolacje, kupuje kwiaty i prezenty, w nadziei że zamoczy

 

I zabiera się do tematu jak pies do jeża, myśląc, że to jest jak w filmach: dwa miesiące łażenia za panną, a na końcu nieśmiały pocałunek o zachodzie słońca. Ech... Było się głupim. :D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet aby kobieta poszła z nim do łózka musi wzbudzać w niej emocje. Ja to zrobiłem w tym wypadku na najprostszy sposób.

Facet, który jest niezdecydowany w tym co robi albo który czeka na pozwolenie kobiety jest dla niej aseksualny.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, SennaRot napisał:

Nie zrobiłem nic specjalnego a sprawa była prosta. Widziałem już, że jej się podobam.... a zrobiłem to tak: skróciłem dystans badając jak otwarta jest na kontakt. Tzn, dotyk. Niewinny jak trzymanie się za rece, masuje jej nadgarstki, nie protestuje i widze, że jej sie podoba... wiec dalej.....obejmuje ja... jak dalej widze aprobatę w jej oczach... głaskam, masuje po szyji. Odrazu działam, bez zwlekania, musi czuć, ze jestem zdecydowany i o nic nie pytam. Jakbym przedłużał moze zaczeła by jakies gierki? Udawała nie łatwą? Jak idzie to idzie. Nie opierała się. Jak jestem na randce (jak juz na 2 to na pewno, wybieram takie miejsce w lokalu aby siedziało nam sie wygodnie np duza wygodna kanapa, najlepiej w spokojnym, oddzielonym miejscu, tak aby siedziec razem obok siebie). Kontakt wzrokowy non stop. Zmiana tematów. Najpierw zartuje troche z niej. Pozniej schodze na tematy intymne, np rozmawiam z nią o jej wrazliwych miejscach, strefach erogennych czy cos takiego. Siedze z nią i ona mi mowi, ze ma bardzo wrazliwa skórę na szyji w okolicy uszów...... od razu bez zadnego pytania i smialo całuje ją dokładnie tam, zadne ryzyko jak juz jestesmy blisko siebie dotykajac się. Laska już jest moja.... miałem ochote z nią tak posiedziec i poflirtować ale i tak wczesniej rozmawialismy, ze wychodzimy jak wypijemy herbate wiec postanowiłem być słowny. Zresztą 2 randka nie ma co przedłużac, niech poteskni za tym. Wychodze z nią przytulajac i obejmujac jak moja dziewczynę i idziemy do samochodu (praktycznie przed lokalem). Bez pytania otwieram drzwi tylne i ona wchodzi, zartuje, ze musze ja jeszcze przytulic zanim odwioze do domu. Przytulam i całuje znów w jej szyje ale namietniej, zaczynamy sie całowac, poleciało .....

Senna opowiesz cos o tych zartach z niej? Ja wlasnie pare razy przez takie zarty sprawilem ze panna sie nadumala i nic z tego. Musza byc wywazone? Masz jakies przyklady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Facet, który jest niezdecydowany w tym co robi albo który czeka na pozwolenie kobiety jest dla niej aseksualny.

 

Popełniłem te błędy ponad dwa lata temu gdy poznałem pewną dziewczynę. Nie mogłem sobie z tym poradzić przez długi czas, aż trafiłem tutaj i zacząłem rozumieć coraz więcej.

Na dzień dzisiejszy cieszę się, że tak się stało, bo jak ją widzę i jej niektóre zachowania (których wcześniej z kilku przyczyn nie dostrzegałem), to mi się niedobrze robi. Wszystko i tak by się po dwóch miesiącach rozpadło, a ja bym pewnie nie wiedział co się dzieje i wpadł w dołek psychiczny, albo myślał ,,że to zła kobieta była''. A teraz... Wiadomo. :)

 

Cytat

Senna opowiesz cos o tych zartach z niej? Ja wlasnie pare razy przez takie zarty sprawilem ze panna sie nadumala i nic z tego. Musza byc wywazone? Masz jakies przyklady?

 

Na pewno lepiej jak są wyważone (cokolwiek to znaczy w tej kwestii). 

Siedzimy przed świętami u kolegi bo miał urodziny, były jakieś tam panienki. Rozmawiam z jedną o bzdetach, powiedziała coś o mózgu, na co ja ,,chwila, kobiety i mózg? dobre sobie...'' + odpowiedni uśmiech. Od razu było widać błysk w jej oczach. 

Co innego, gdybym powiedział ,,przecież wy jesteście do reszty pierdolnięte'' (takie teksty lepiej sobie zarezerwować na odpowiednie sytuacje, po co być ordynarnym chamem bez powodu?). A tak - przekazałem prawie że to samo, tylko w mniej inwazyjny sposób. Oczywiście nie chciałem jej ''wyrwać'' ani zaimponować, po prostu wyszło w praniu i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, hermes napisał:

Senna opowiesz cos o tych zartach z niej? Ja wlasnie pare razy przez takie zarty sprawilem ze panna sie nadumala i nic z tego. Musza byc wywazone? Masz jakies przyklady?

Inteligencja facet. Pewność siebie. One to czytają. Nie szukaj przepisu, użyj umysłu. Bądź pewny siebie. Jak zaczniesz stosować PUA, to przegrałeś.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hermes napisał:

Senna opowiesz cos o tych zartach z niej? Ja wlasnie pare razy przez takie zarty sprawilem ze panna sie nadumala i nic z tego. Musza byc wywazone? Masz jakies przyklady?

Nie mam żadnych standardów, schematów, czy gotowców. Na  zarty pozwalam sobie tylko wtedy jak już widzę, że jestem z kobietą w dobrej koniunktywie. Jak wdzę, że dobrze sie nam rozmawia i nadajemy na podobnych falach. To chyba kwestia wyczucia. Inaczej faktycznie, dużo się ryzykuje nie wiedząc jak odbierze to 2 osoba.

Zartuje zazwyczaj tylko wtedy jak jestesmy sami, inaczej ona moze włączyc mechanizm obronny ( ze wzgledu na inne osoby).

Temat jest prawie kazdy dobry. Zauwazyłem, ze kobiety lubią facetów z poczuciem humoru. Lubią się smiać. Lubią jak nie wiedzą kiedy zartujesz a kiedy mowisz powaznie (jedna z moich ulubionych gierek). Wszystko wychodzi z kontekstu i musi wychodzić z kontekstu rozmowy. Jak palniesz coś nie w 5 nie w 9 jestes od razu spalony albo laska popatrzy sie na Ciebie jak na idiotę. Omijam tylko zawsze punkty wrazliwe - osobiste np budowa ciała jej wyglad, tutaj możesz polec ostro tarfiając w jej kompleksy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.