Skocz do zawartości

Polki z kurwikami w oczach...


Rekomendowane odpowiedzi

Inteligencja... ok. Ale mialem np taka akcje. Laska 8/10 wystrojona od gory do dolu. Zaznaczam ze jest to pani ktora nie ma zbyt wielu zainteresowan oprocz ipmrez paznokci i ubran. I tak oczywiscie 90% facetow wywieszone jezory tekstu typu: pieknie wygladasz' jeden polecial bo bandzie ze wyglada jak rusalka i przychodzi kolej na mnie. Jola do mnie" hermes podobam ci sie?" Ja tak objchalem ja z 5 sekund o dolu do gory i powidzialem " wygladasz calkiem...(tu przerwa) srednio... Oczywiscie dziewczyna foch, kumple jak tak moglem itd. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zaznaczam ze jest to pani ktora nie ma zbyt wielu zainteresowan oprocz ipmrez paznokci i ubran

 

To wiele nie straciłeś. Te 8/10 jej za parę lat zejdzie... I co zostanie? No właśnie. :) 

 

Cytat

 kumple jak tak moglem itd. 

 

No pewnie, przecież lepiej, jakbyś się zesrał w majtki z wrażenia, wyrecytował 10 romantycznych wierszy pod rząd i na koniec jej się oświadczył... 

 

Edytowane przez Vercetti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hermes napisał:

Inteligencja... ok. Ale mialem np taka akcje. Laska 8/10 wystrojona od gory do dolu. Zaznaczam ze jest to pani ktora nie ma zbyt wielu zainteresowan oprocz ipmrez paznokci i ubran. I tak oczywiscie 90% facetow wywieszone jezory tekstu typu: pieknie wygladasz' jeden polecial bo bandzie ze wyglada jak rusalka i przychodzi kolej na mnie. Jola do mnie" hermes podobam ci sie?" Ja tak objchalem ja z 5 sekund o dolu do gory i powidzialem " wygladasz calkiem...(tu przerwa) srednio... Oczywiscie dziewczyna foch, kumple jak tak moglem itd. 

Tak na szybko z zaskoczenia.

Ja bym jej odpowiedział to co chce usłyszec ale mowa Ciała i posrednio tym co powiedziałem dałbym jej do zrozumienia, ze samym wygladem jeszcze mnie nie oczarowała

- Jola wygladasz tak porazajaco, ze zaraz mi rozrusznik serca stanie ....

ale nie obcinałbym jej wzrokiem, powiedziałbym to tak lekko ale tylko lekko  ironicznie z uśmiechem... nie czekajac wogóle na jej komentarz i lekko ją zignorował po tym np zaczynajac rozmowe z inna kobietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, hermes napisał:

" hermes podobam ci sie?"


Na taki tekst tylko w dwoch przypadkach mozna odpowiedziec "bardzo":
1. kiedy wychodzicie gdzies razem,
2. kiedy lezy przed toba z nogami rozchylonymi, bawi sie cipka i patrzy ci w oczy.

A jak byles, ktorys tam z rzedu... Ehhh co za pniok z laski. Chyba bym parsknal i zamowil nastepne piwo.

Edytowane przez greturt
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, greturt napisał:


Na taki tekst tylko w dwoch przypadkach mozna odpowiedziec "bardzo":
1. kiedy wychodzicie gdzies razem,
2. kiedy lezy przed toba z nogami rozchylonymi, bawi sie cipka i patrzy ci w oczy.

A jak byles, ktorys tam z rzedu... Ehhh co za pniok z laski. Chyba bym parsknal i zamowil nastepne piwo.

Mam takie samo podejscie no ale dziewcze z tych co na kazdym kroku potrzebuja atencji i zachwytu. Szczerze to mowiac ten tekst myslalem ze sie troche z nia podrocze... A tu nic. Jestem pewien ze gdybym nie uprawial sportu od jakis 4-5 lat to znalazlby sie chetny rycerz zeby dac mi po glowie. Swoja droga od jakiegos czasu  czaje sie zeby przy nastepnej okazji odpowiedziec jak typowy cham typu" tak wygladasz zajebiscie chetnie bym to z ciebie zdarl i zerznal cie w lazience" Oczywiscie powidzialbym to tak zeby uslaszala to tylko panna. Macie jakies doswiadzczenia z czegos takiego?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tego typu teksty sa prostackie, ale pewnie skuteczne. Ja nie mam na tyle mocnej ramy, zeby to zrealizowac. A laska sie z toba nie podroczyla, bo nie spodziewala sie takiej odpowiedzi i pomyslala: "nie to nie frajerze, mam tu cale stadko napalonych lepszych od ciebie".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglad laski to bardzo wrazliwy punkt na zarty. Jak mozna powiedziec jakiejs kobiecie, ze srednio wyglada? To jak strzelenie sobie samoboja.

Teraz mozecie wierzyć albo nie ale laski typu 9/10 czy nawet 10/10 maja najwiecej kompleksów na punkcie swojego wygladu. Wiem, znałem taka 9/10 i miała kolezanki podobnego sortu. Naprawde miały mase kompleksów, co dla mnie było absurdalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AdrianoPeruggio napisał:

No i tu jest pytanie-bo z drugiej strony mówiąc, że ''średnia'' możemy zapunktować jako jedyny, który wyłamuje się z szeregu, więc laska nie powinna tego traktować jak obrazę? Przecież lubią chamów i prostaków? To jak to jest?

Podświadomie u niej zapunktujesz. Z zewnątrz tego nie okaże. Przecież nie ujawni w towarzystwie innych lamusów, że intrygują ją takie teksty, bo zaraz wszyscy zaczną tak do niej wołać i cyrk księżnej się skończy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AdrianoPeruggio napisał:

No i tu jest pytanie-bo z drugiej strony mówiąc, że ''średnia'' możemy zapunktować jako jedyny, który wyłamuje się z szeregu, więc laska nie powinna tego traktować jak obrazę? Przecież lubią chamów i prostaków? To jak to jest?

Nawet jak lubi chamów i prostaków to wyglad jest dla kobiet tak wrazliwym punktem, że taka zagrywka moim zdaniem kończy sie porażką w wiekszości przypadków.

 

Jeżeli hermes nie chciał jej powiedzieć, ze super wyglada i nie umiał wyłgac sie po mesku z sytuacji to powinien rozegrac tak np:

Ona sie pyta: i jak Ci sie podobam?

On (nie chce być jak reszta białych  rycerzy ale nie wie co powiedziec) wiec mowi własnie to co mysli: - aaaa nie powiem Ci. (i usmiech)

Ona już jest zaciekawiona. Udzielił innej odpowiedzi niż reszta. Jest w miare dobrze. Na 99% ona pociagnie dalej temat sama i zaczyna sie droczenie... wiec jest dobrze

Ona: jak to nie powiesz?

On (dalej nie wie co mowic) wiec mowi: No po prostu nie powiem

.

.

.

 to lepsze niz powiedzenie kobiecie co cały dzien sie stroiła na impreze, że sredno wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, AdrianoPeruggio napisał:

No i tu jest pytanie-bo z drugiej strony mówiąc, że ''średnia'' możemy zapunktować jako jedyny, który wyłamuje się z szeregu, więc laska nie powinna tego traktować jak obrazę? Przecież lubią chamów i prostaków? To jak to jest?

 

Panny uwielbiają rycerskość i komplementy (naprawdę!) - więc śmiało można takiej zawistować: - "tak, jesteś piękną kobietą - czuję się, jakbym widział Monicę Belucci" - po czym wystarczy puścić oko :P - i zawiesić wzrok np. na koleżance... - no, ale to może być odebrane jako "afront", następuje mały zgrzyt - i pewnie o to chodzi - w końcu tak zaczyna się prawdziwe Tango....... (w głowie panny jest już tylko: "no to ja Ci, k&*^, zaraz pokażę Monicę Belucci!")....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa panowie analizujecie jeden tekst i jedna riposte od jakiegos blond pniaka. Zmiennych jest tysiace. Mogl to powiedziec tak, ze laska sie wkurwila a mogl to tak powiedziec, ze ona by sie zaintrygowala. To co powiedzial to 25% tego co ona odebrala. Reszta to jak popatrzyl, jak powiedzial, co zrobil chwile potem itd. Takim laskom trzeba zburzyc samoocene, zgnoic, sprawic, zeby przestala z podniesiona glowa chodzic po klubie. Wtedy ma sens podrywac taka.

Edytowane przez greturt
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, SennaRot napisał:

Nawet jak lubi chamów i prostaków to wyglad jest dla kobiet tak wrazliwym punktem, że taka zagrywka moim zdaniem kończy sie porażką w wiekszości przypadków.

 

Jeżeli hermes nie chciał jej powiedzieć, ze super wyglada i nie umiał wyłgac sie po mesku z sytuacji to powinien rozegrac tak np:

Ona sie pyta: i jak Ci sie podobam?

On (nie chce być jak reszta białych  rycerzy ale nie wie co powiedziec) wiec mowi własnie to co mysli: - aaaa nie powiem Ci. (i usmiech)

Ona już jest zaciekawiona. Udzielił innej odpowiedzi niż reszta. Jest w miare dobrze. Na 99% ona pociagnie dalej temat sama i zaczyna sie droczenie... wiec jest dobrze

Ona: jak to nie powiesz?

On (dalej nie wie co mowic) wiec mowi: No po prostu nie powiem

.

.

.

 to lepsze niz powiedzenie kobiecie co cały dzien sie stroiła na impreze, że sredno wyglada

Racja racja. Ale przeciez ona doskonale wiedziala jak wyglada bo wygladala naprawde dobrze. Interesuje sie "szmatkami" wie co z czym a poza tym inni panowie slinili sie dosyc obficie. Ja powiem szczerze ze nie lubie takiego "slodkiego" droczenia sie bo znam wiele przypadkow moich kumpli gdzie podchodzili do lasek z tekstem "chcialbym cie poznac" i dostawali w odwrocie "spierdalaj" albo takie spojrzenia z wyzszoscia panien i pytaniem " i co z tego" "jestem zajeta" . Jezleli one potrafia byc zimne to ja mam byc slodki? 

Oczywiscie nie wszystkie takie sa ale moim kregu jest duzo ksiezniczek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hermes napisał:

Oczywiscie nie wszystkie takie sa ale moim kregu jest duzo ksiezniczek

 

Każda chciałaby być traktowana jak dama czy księżniczka! - ale dla niektórych to jest zwyczajnie zbyt trudne! :P

 

Ale jak wiadomo skąd inąd - najlepsze w te męsko-damskie gry i zabawy są "prawdziwe damy"! Te finalnie biją waletów i oddają się królom! A już kompletnie bezbronne są wobec prawdziwych Asów!

 

No to do dzieła! (... i majtki zdjęła!)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hermes napisał:

Racja racja. Ale przeciez ona doskonale wiedziala jak wyglada bo wygladala naprawde dobrze. Interesuje sie "szmatkami" wie co z czym a poza tym inni panowie slinili sie dosyc obficie. Ja powiem szczerze ze nie lubie takiego "slodkiego" droczenia sie bo znam wiele przypadkow moich kumpli gdzie podchodzili do lasek z tekstem "chcialbym cie poznac" i dostawali w odwrocie "spierdalaj" albo takie spojrzenia z wyzszoscia panien i pytaniem " i co z tego" "jestem zajeta" . Jezleli one potrafia byc zimne to ja mam byc slodki? 

Oczywiscie nie wszystkie takie sa ale moim kregu jest duzo ksiezniczek

Masz być słodkim, ale słodkim skurvysynem :ph34r:

Mężczyzna jest lustrem kobiety, jeżeli powiesz kobiecie że ładnie wygląda zaspokoisz jej próżność, i automatycznie tracisz w jej oczach bo może Cię ''mieć'', bo wie że się jej podobasz. Osobiście gdy laska mnie pyta jak wygląda, nie odpowiadam nic, jakiś delikatny uśmieszek pod mym nosem się pojawia, ale żadnych innych słów ani emocji, nie mierze jej wzrokiem, interesuje się czym innym. I to działa, w jej głowie rozgrywa się batalia [co to ma znaczyć, nie wiem czy podobam się mu czy nie, muszę to sprawdzić itp itd.] Ogólnie to kobieta ma być do ostatniej chwili nie pewna Ciebie, i tyle. Gdy obniżysz jej samoocenę jest łatwiejszym celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, hermes napisał:

A SennaRot moglbys cos wiecej napisac na temat tego ze mlode pokolenie jest lepiej wyszkolone w wyrywaniu? Jak to wyglada z Twoich obserwacji?

 

To moja tylko ocena a nie lubie generalizować. Poza tym moje obserwacje sa niezwykle skromne (kilku znajomych) i nie czeste już wyjscia gdzies "na miasto". Zatem zaden wyznacznik do oceny ale jesli już pytasz to wydaje mi sie, że:

 

- nie traktują kobiet jak nie wiadomo co, nie umieszczają ich na pidestale

- nie zwracają tak bardzo uwagi na ich fochy, zachowanie, jakby byli z tym obyci i zlewają gdzies podswiadomie

- sa bardziej wybredni, maja wiecej partnerek, doswiadczenie zdobywaja szybciej

- skonczyly sie czasy zabiegania o kobiete i długiego "chodzenia"

- i ogolnie mam wrazenie jakby byli bardziej pewni siebie i odwazni w podejsciach do kobiet

- a co za tym idzie sa bardziej naturalni

 

tak z moich obserwacji ale jak juz napisałem ... nie czesto sie zdarza i nie jest to w zadnym wypadku obiektywna ocena.

Powiedzmy moje wnioski z obserwacji kilka razy jak gdzies wyskoczyłem na miasto.

 

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi za was... Znowu zachowujecie sie jak pieski. Przypominam wam ze to nie jest forum PUA. Uwazam ze cala ta wymiana porad dla pseudopodrywaczy powinna zostac skasowana a sennaRot za rozpoczecie tej idiotycznej 'poradnikowej' wymiany powinien dostac bana.

 

Ludzie - kontrolujcie sie troszeczke a nie jak pieski z wywieszonymi jezykami i wystawionymi kutasami.

Edytowane przez The_Man
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nawiąże do ciapatych, wybaczcie.

 

Miałem styczność towarzyską, z dekadę temu, ze studentkami medycyny. Na uczelni w ramach wymiany byli Turcy, kilku się doktoryzowało bodajże. Jak te niunie latały za oliwkowymi gośćmi to głowa mała! Swoją drogą owi Turcy nie przepuszczali w drzwiach kobiet, nie ustępowali miejsca - taki kod kulturowy. Z opowieści wiem, że po skończonych studiach dwóch tak zakochało się w łatwych Polach, że nie chcieli wracać do kraju - własne rodziny po nich przyleciały i za otomańskie łby zabrały z powrotem do Turcji, czad ! Widać inność pociąga.

Czytaliście Egipcjanina Sinuhe? Jest w niej scena, gdy Sinuhe przybywa do Babilonii a Babilończycy widząc jego inność jako Egipcjanina (ogolony, bezbrody itd) stwierdzają, że muszą go pilnować bo jest 'inny' a owa inność na pewno będzie pociągała babilońskie kobiety.

 

Swoją drogą ciekawe, czy jako Polacy robilibyśmy podobny szał np. w Mołdawii ? Znałem dwie czy trzy Mołdawianki i przyznaję, że całkiem interesujące kobiety.

 

S.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, The_Man napisał:

Wstyd mi za was... Znowu zachowujecie sie jak pieski. Przypominam wam ze to nie jest forum PUA. Uwazam ze cala ta wymiana porad dla pseudopodrywaczy powinna zostac skasowana a sennaRot za rozpoczecie tej idiotycznej 'poradnikowej' wymiany powinien dostac bana.

 

Ludzie - kontrolujcie sie troszeczke a nie jak pieski z wywieszonymi jezykami i wystawionymi kutasami.

Jeżeli ktoś powinien dostać bana to jesteś to Ty, za niczym niepodyktowaną nienawiść i złość w stosunku do użytkowników. Jeżeli nie zauważyłeś, jesteśmy na forum którego celem jest między innymi opisywanie relacji damsko-męskich, więc skąd ten ból dupy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, The_Man napisał:

Wstyd mi za was... Znowu zachowujecie sie jak pieski. Przypominam wam ze to nie jest forum PUA. Uwazam ze cala ta wymiana porad dla pseudopodrywaczy powinna zostac skasowana a sennaRot za rozpoczecie tej idiotycznej 'poradnikowej' wymiany powinien dostac bana.

 

Ludzie - kontrolujcie sie troszeczke a nie jak pieski z wywieszonymi jezykami i wystawionymi kutasami.

 

Kolego nigdzie w regulaminie nie doczytałem, że nie wolno dawać mi takich wpisów na forum. Jesli faktycznie gdzies to przeoczyłem to prosze o bana. Poza tym nie Ty tutaj decydujesz zresztą kto go dostaje i ponadto jakbyś chociaż uważnie przeczytał wątek zauważyłbyć, ze to nie ja rozpocząłem ta "wymiane zdan poradnikową" tylko z czystej grzeczności odpowiadałem na konkretnie skierowane do mnie pytania innych użytkowników forum.  Moje posty wcześniejsze dotyczyły ściśle głownego, przewodniego wątku. Tak dla ścisłości zebyś tak się nie śpieszył w ocenie bo jak widać nie zawsze masz Ty racje.

 

Co do PUA nie rozwijam watku i co do podrywania też. Nie przesadzaj z tymi pieskami, chcesz podupczyć musisz poderwać, no moze Tobie laski same sie rozkładają, ja np musze je zdobyć jakimś podstepem i jestem skuteczny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, hawk napisał:

Jeżeli ktoś powinien dostać bana to jesteś to Ty, za niczym niepodyktowaną nienawiść i złość w stosunku do użytkowników. Jeżeli nie zauważyłeś, jesteśmy na forum którego celem jest między innymi opisywanie relacji damsko-męskich, więc skąd ten ból dupy?

 

51 minut temu, SennaRot napisał:

 

Kolego nigdzie w regulaminie nie doczytałem, że nie wolno dawać mi takich wpisów na forum. Jesli faktycznie gdzies to przeoczyłem to prosze o bana. Poza tym nie Ty tutaj decydujesz zresztą kto go dostaje i ponadto jakbyś chociaż uważnie przeczytał wątek zauważyłbyć, ze to nie ja rozpocząłem ta "wymiane zdan poradnikową" tylko z czystej grzeczności odpowiadałem na konkretnie skierowane do mnie pytania innych użytkowników forum.  Moje posty wcześniejsze dotyczyły ściśle głownego, przewodniego wątku. Tak dla ścisłości zebyś tak się nie śpieszył w ocenie bo jak widać nie zawsze masz Ty racje.

 

Co do PUA nie rozwijam watku i co do podrywania też. Nie przesadzaj z tymi pieskami, chcesz podupczyć musisz poderwać, no moze Tobie laski same sie rozkładają, ja np musze je zdobyć jakimś podstepem i jestem skuteczny.

 

No, kociaki zaczynają harcować :-).

Rada ode mnie (wiem, wiem - niezamówiona i dostanę wpierdol :-)) - nie zrażajcie do siebie starych wyjadaczy, bo potem może być problem z dobrą radą ;-)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.