Skocz do zawartości

Gotowanie, zarabianie, sprzątanie, Panom się w głowach poprzewracało?


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zastanawia co osoby oczekujące dobrego klimatu same robią by ten klimat tworzyć. Ludzie są roszczeniowi. Niech ona sprząta, gotuje itd. A ja w tym czasie... No powiem że zupa nie jest przesolona gdy ona sama to stwierdzi. Bo z tym zarabianiem tyle by ją utrzymywać i by jeszcze była atrakcyjna to często takie gdybanie. 
Zresztą. Jak ja bym był bogaty to bym wynajął sprzątaczke, a partnerka, niech się rozwija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, deomi said:

Co innego kiedy Pan o Was dba i rozpieszcza Was prezentami i wycieczkami, i robi masaże stópek ? wtedy można odwdzieczać się dwudaniowymi obiadkami z deserem, ale dla Janusza, ktory wraca z pracy z ryjem " gdzie ten obiad kobieto" " glodny jestem" gdy same jesteście po etacie,

A jak takiego nie znajdziecie to kot za miskę żarcia będzie was zawsze lubić, nawet nie gotowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Ksanti napisał:

To jest w ogóle przykre, że analizujecie i rozpatrujecie jakiś podział obowiązków. A tym bardziej ten paniczny strach przed tym, że coś mogłoby być nie równe zamiast starać się o komfort męża. Tutaj powinno być podejście wdzięczności dla życia za to, że ma się męża czy towarzysza życiowego. Dawanie od siebie jak najwięcej bez oczekiwania zwrotu. W zdrowej relacji z normalnym mężczyzną tak powinno to funkcjonować. Przez dobrobyt wzrosła roszczeniowość, ale obawiam się, że przede wszystkim kobiet. 

Odwróćmy teraz pewne słowa i co nam wyjdzie:

 

To jest w ogóle przykre, że analizujecie i rozpatrujecie jakiś podział obowiązków. A tym bardziej ten paniczny strach przed tym, że coś mogłoby być nie równe zamiast starać się o komfort żony. Tutaj powinno być podejście wdzięczności dla życia za to, że ma się żonę czy towarzyszkę życiową. Dawanie od siebie jak najwięcej bez oczekiwania zwrotu. W zdrowej relacji z normalną kobietą tak powinno to funkcjonować. Przez dobrobyt wzrosła roszczeniowość, ale obawiam się, że przede wszystkim mężczyzn.

 

Ale byłby kwik mężczyzn, jakbyś tak napisał. ?

Ale kobiety mają to łyknąć.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac a propos tego mycia w rzece to też mam anegdotkę 'historyczno-obyczajową'. Kiedy w XIX wieku w USA myto się w balach z wodą przynoszonych do domu, to najpierw myły się dzieciaki, Żona i na końcu Pan Domu. Natomiast każda osoba po sobie wynosiła wodę, wlewała nową dla kolejnego członka rodziny. Z dorosłymi na końcu miało to szczególne znaczenie jesienią i zimą, aby wychodząc lekko jeszcze wilgotni mieli mjiejsze prawdopodobieństwo przeziębiania się wieczorem niż chorowite dzieci. Tutaj więc kolejność była odwrotna.

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Patton napisał:

O, już jest atak.

Atak? Przecież to jest logicznie wyciągnięty wniosek. 

2 minuty temu, Orybazy napisał:

Tylko do trzydziestki, potem ten który ma opcje nie ruszy bo są atrakcyjniejsze. 

Proszę Cię, wstaw posta erotycznego że jesteś kobietą masz 45 lat i szukasz seksu ?w ciagu godziny będziesz miał wieksze branie niż w całym Twoim trzydziestokilkuletnim życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, deomi said:

Proszę Cię, wstaw posta erotycznego że jesteś kobietą masz 45 lat i szukasz seksu ?w ciagu godziny będziesz miał wieksze branie niż w całym Twoim trzydziestokilkuletnim życiu

Facetów bez opcji. Brzydkie też można podrywać tylko po co, żeby sobie samoocenę obniżać?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Orybazy said:

Tylko do trzydziestki, potem ten który ma opcje nie ruszy bo są atrakcyjniejsze. 

 

No ja kochany jestem po 40 stce i nie mogę tego potwierdzić wręcz przeciwnie na brak zainteresowania seksualnego nie mogę narzekać. Patrząc z perspektywy życia od trzydziestki (bo na ten okres się powołujesz) statystycznie zawsze ktoś jest lub ktoś stoi na podorędziu.

 

Nawet przeciętny młody facet nie ma za wiele opcji, o czym tu często gęsto Panowie pisują, a co dopiero facet w moim wieku tudzież starszy.

 

Szczerze? Rozważam teraz opcję ‘wejścia’ w mężczyzn młodszych, bo moge :D

 

17 minutes ago, deomi said:

Proszę Cię, wstaw posta erotycznego że jesteś kobietą masz 45 lat i szukasz seksu ?w ciagu godziny będziesz miał wieksze branie niż w całym Twoim trzydziestokilkuletnim życiu

 

W punkt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonała mnie Pani, utwierdziła wręcz, że dzisiejszym kobietom się poprzewracało w głowach. Jak im się nie chce guzika w pralce włączyć czy zrobić obiadu to faktycznie facetom się poprzewracało, że takie zrzędzące damy utrzymują. Ciągle postawa roszczeniowa: daj, za mało itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Colemanka napisał:

Szczerze? Rozważam teraz opcję ‘wejścia’ w mężczyzn młodszych, bo moge :D

A skąd ta pewność że każdy młody będzie zainteresowany kobietą po 40? Ja np jestem przed 30, i nigdy bym nie tknął starszej choćby o rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, spacemarine said:

Przekonała mnie Pani, utwierdziła wręcz, że dzisiejszym kobietom się poprzewracało w głowach. Jak im się nie chce guzika w pralce włączyć czy zrobić obiadu to faktycznie facetom się poprzewracało, że takie zrzędzące damy utrzymują. Ciągle postawa roszczeniowa: daj, za mało itd.

 

"Utrzymują"? To co za debil utrzymuje kobietę? Jak ktoś ma takie fanaberie no to konsekwencje sam ponosi.

 

Dodatkowo warto przypomnieć, co Brat @Stefan Batory tu już często powiadał: łączmy się w ramach tych samych grup podatkowych. Odpadnie problem, że Pani/Pan nie może doskoczyć do preferowanego przez nas stylu życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hatmehit on ukrywał swoje oblicze przez dłuższy czas. Po za tym byłam naiwna i cieszyłam się z tego, że w ogóle ktoś mnie chciał. :(

Tacy, którzy mają porządne podejście zazwyczaj są zajęci, a po za tym oni też pragną mieć ładną dziewczynę, a ja tego nie spełniam. :(

@Ksanti ale ja nie mam problemu żeby ogarnąć dom. Próbuję tym nawet nadrobić swoją urodę. 

Chociaż nie odpowiedziałeś na moje pytanie wprost, to mi się wydaję, że masz na myśli związek: on pracuje ona dba o dom. 

Edytowane przez Zielonooka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Hatmehit napisał:

@mac a propos tego mycia w rzece to też mam anegdotkę 'historyczno-obyczajową'. Kiedy w XIX wieku w USA myto się w balach z wodą przynoszonych do domu, to najpierw myły się dzieciaki, Żona i na końcu Pan Domu.

Zastosuję teraz kobiecy fikołek logiczny i powiem, że ten, który na końcu się mył, czyli PAN DOMU rozpoczynał NOWĄ serię, więc mył się pierwszy ? Patriarchat od zawsze dręczył kobiety, bo nawet, jak jesteś ostatni to pierwszy. KWIIIII, jebani faceci ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Patton said:

A skąd ta pewność że każdy młody będzie zainteresowany kobietą po 40? Ja np jestem przed 30, i nigdy bym nie tknął starszej choćby o rok.

 

A po co mi ‘każdy’? Młodszy to nie znaczy młody. Ja akurat nie mogę lecieć po bandzie, bo do chłopców do 35 roku życia mi się instynkt macierzyński odpala. A to niweczy skutecznie pożądanie. Poza tym przypominam mowa była o tych co nie maja opcji. Inna sprawa poczekajmy z 10 – 20 lat i zobaczymy jak zaśpiewasz ? Facetom też spada termin przydatności do użycia. Wolniej ale wciąż spada.

 

Z jeszcze innej beczki: a skąd wiesz, że jest starsza o rok? Inwigilujesz ją jakoś? Poznajesz na pierwszy rzut oka?

 

Ale oczywiście chce żebyś miał opcje i chce żebyś miał tak, jak chcesz. Szczerze.

Edytowane przez Colemanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Colemanka said:

No ja kochany jestem po 40 stce i nie mogę tego potwierdzić wręcz przeciwnie na brak zainteresowania seksualnego nie mogę narzekać. Patrząc z perspektywy życia od trzydziestki (bo na ten okres się powołujesz) statystycznie zawsze ktoś jest lub ktoś stoi na podorędziu.

Pisałem o "ten który ma opcje nie ruszy bo są atrakcyjniejsze" nie o desperatach których kręcą ryczące czterdziestki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.