Skocz do zawartości

Gotowanie, zarabianie, sprzątanie, Panom się w głowach poprzewracało?


Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Haruka napisał:

Ale byłby kwik mężczyzn, jakbyś tak napisał. ?

Przede wszystkim @Ksanti by tak nie napisał, jak i wiekszość z nas na tym forum. Cieszę się, że wpadła pani tu do nas podzielić się swoim wysrywem. A teraz pozwoli pani, że przetłumaczę to na język ludzki i streszczę maksymalnie jak tylko będę w stanie, aby młodzi padawani zapamiętali: otóż jak "wgle" ty podły "menszczyzno" śmiesz mieć jakieś wymagania i oczekiwania względem kobiet. Przecież ona ma tylko być i pachnieć. Przecież ja jako kobieta mam "tzipę" i za jej pomocą kontroluję twoje życie.

 

Wymagania niektórych dziewczyn… – KobiecyHumor.pl – Tylko dla kobiet!

57 minut temu, Haruka napisał:

Ale kobiety mają to łyknąć.

Używając tej samej sztuczki: ale mężczyźni mają to łyknąć.

Co więcej mają siedzieć cicho i nie upominać się o swoje. Ba, jakie swoje, o chociażby minimum czegokolwiek:P

 

"Wincej takich postów poproszę. Wincej!!! Bo nam siem należy"

 

Kłanie się tu mit tzw. równego wkładu z związek. Ja się poświecam, a ty nic nie dajesz. Razem zrobiliśmy, razem kupiliśmy, razem zorganizowaliśmy itp. itd. Mlech, nuda.

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Orybazy said:

Pisałem o "ten który ma opcje nie ruszy bo są atrakcyjniejsze" nie o desperatach których kręcą ryczące czterdziestki :).

 

Deprecjonujesz ich ale prawdą jest, że oni stanowią większość męskiej puli, również tu na forum i bardzo często im niewiele brakuje do zajebistości. Zależy też jak masz ustawiony próg postrzegania atrakcyjności. Ja jestem niewybredna urodowo (choć nie pogardzę), bo mnie kręcą seksualnie inne rzeczy.

 

A jeszcze dopytam jeśli pozwolisz: ile masz lat? Mogą być widełki. Oceniam Cię na 30 plus, z uwagi, że zostałeś tatą. A jak Cię czytałam wcześniej w randomowych postach, to wydawałeś mi się dużo starszy, nawet starszy ode mnie.

 

Anyway: twoje posiadanie opcji, co się chwali, ma się nijak do możliwości seksualnych trzydziestek i dalej. Ale to chyba dobrze, nie? Bo i Ty masz to, czego potrzebujesz i one maja. Sytuacja win-win.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Colemanka napisał:

Inna sprawa poczekajmy z 10 – 20 lat i zobaczymy jak zaśpiewasz ?

Z zasady nie śpiewam jak jeleń na rykowisku na widok kobiety ?

 

22 minuty temu, Colemanka napisał:

Z jeszcze innej beczki: a skąd wiesz, że jest starsza o rok? Inwigilujesz ją jakoś? 

A z innej beczki, skąd wiesz że jak się w ogóle jakąś interesuję?

 

23 minuty temu, Colemanka napisał:

Poznajesz na pierwszy rzut oka?

Po wszystkim ?

 

24 minuty temu, Colemanka napisał:

Ale oczywiście chce żebyś miał opcje i chce żebyś miał tak, jak chcesz. Szczerze.

Jeśli pojawiały by się wtedy kiedy miałbym kasę, to to by było fałszywe. A jeśli to by było fałszywe, to ja nie chciałbym mieć fałszywych osób w swoim otoczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Colemanka said:

A jeszcze dopytam jeśli pozwolisz: ile masz lat? Mogą być widełki. Oceniam Cię na 30 plus, z uwagi, że zostałeś tatą. A jak Cię czytałam wcześniej w randomowych postach, to wydawałeś mi się dużo starszy, nawet starszy ode mnie.

Bliżej 40 niż 30. Zakładam że po 40 czy 50 kobiety 40+ nie będą dla mnie atrakcyjnie bo działa instynkt, który powinien odpychać mężczyzn od kobiet które nie powinny już mieć dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, deomi said:

Ale czy ona zna Twoje podejście w tym temacie?

Że nie będzie po czterdziestce atrakcyjna, nie to naturalnie się zmienia. Jeśli po czterdziestce będzie wyglądać na trzydzieści to fajnie, jak nie to instynktu nie oszukasz.

Nie ma nic gorszego niż seks z obowiązku i zakłamanie z tym idące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, Orybazy said:

Bliżej 40 niż 30. Zakładam że po 40 czy 50 kobiety 40+ nie będą dla mnie atrakcyjnie bo działa instynkt, który powinien odpychać mężczyzn od kobiet które nie powinny już mieć dzieci. 

 

Póki są płodne, to instynkt nie powinien od nich odpychać. Po to są płodne żeby zachodzić w ciąże i rodzić dzieci (z punktu widzenia biologii). Pytałam nawet kiedyś ginekologa, do jakiego wieku mam zakładać kolejne spirale. Powiedział mi do 52 roku życia.

 

To ile lat seksu zostało Ci jeszcze z twoja kobieta? I co zrobisz jak przekroczy 40stke? A co zrobisz jeśli młodsze kobiety będzie odpychać od Ciebie?

 

EDIT

Przepraszam przeczytałam tylko odpowiedz na mój post, a już udzieliłeś w międzyczasie odpowiedzi.

 

Celibat od 40chy trochę słabo. Ale może wytrzymasz.

 

Edytowane przez Colemanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Colemanka said:

To ile lat seksu zostało Ci jeszcze z twoja kobieta? I co zrobisz jak przekroczy 40stke? A co zrobisz jeśli młodsze kobiety będzie odpychać od Ciebie?

Myślę że z 10 lat, nie wygląda na swój wiek, podobnie jak jej matka wygląda dużo młodziej. Co wtedy zrobię nie wiem ale na pewno nie będę się zmuszał gdy instynkt mi powie nie. Gdybym hipotetycznie szukał młodszej to akurat u faceta wymaga to pewności siebie, kasy i pozycji społecznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być w relacji wkład typowo kobiecy ze strony kobiety to i powinien być wkład typowo męski od mężczyzny. Jeśli mężczyzna nie dba o swoją kobietę to nie powinien oczekiwać od niej czegokolwiek. 

 

Natomiast tutaj na forum króluje postawa, żeby zjeść ciasto i mieć ciastko, ponieważ duża część mężczyzn się tutaj zarejestrowała głównie z powodu rozczarowania kobietami, gdyż relacje w jakich byli opierały się nadrzędnie na wkładzie z ich strony, a zerowym lub minimalnym ze strony kobiety. To powoduje, że chcą przechylić wahadło w dokładnie przeciwną stronę, zamiast dążyć do równowagi. 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, deomi said:

Chodzi mi o to czy poinformowałeś swoją kobietę, że kiedy będzie po 40 przestaniesz z nią sypiać? I bedziesz chciał bzykać inne? Ona o tym wie czy nie? 

Nie powiedziałem że pierwszego stycznia 20XX tak będzie, tylko gdy będzie wyglądać po czterdziestce i instynkt będzie mówił nie, nie będę się zmuszał. Wtedy negocjacja albo celibat albo obydwoje dajemy sobie wolną rękę w szukaniu innych partnerów seksualnych. Jak wspominałem nie bycie w małżeństwie oznacza że umowa między ludźmi jest negocjowalna gdy warunki się zmieniają. Dlatego myślę ludzie męczą się w małżeństwach bo obiecali wierność komuś kto ich kiedyś interesował, przestał ale umowa trwa nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, deomi said:

Dlaczego ? Właśnie lepiej żeby znała i zdażyła związać sie z kimś innym ?

Gdyby chciała do grobowej deski to by była dziewicą do zamążpójścia i była z jednym facetem całe życie.

Kiedyś to generalnie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakieś ciekawe postawy macie do zaoferowania?? Oprócz roli służki z terminem ważności do spożycia, wdzięcznej za to że w najlepszych latach może Wam slużyć?  

Panie mam nadzieje że czytacie i wyciągacie wnioski ?

Partnerko Orybazego uciekaj ! Jeśli potrzebujesz pomocy, hasło " mylisz mnie z kimś kolego" ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Orybazy napisał:

Nie powiedziałem że pierwszego stycznia 20XX tak będzie, tylko gdy będzie wyglądać po czterdziestce i instynkt będzie mówił nie, nie będę się zmuszał. Wtedy negocjacja albo celibat albo obydwoje dajemy sobie wolną rękę w szukaniu innych partnerów seksualnych. Jak wspominałem nie bycie w małżeństwie oznacza że umowa między ludźmi jest negocjowalna gdy warunki się zmieniają. Dlatego myślę ludzie męczą się w małżeństwach bo obiecali wierność komuś kto ich kiedyś interesował, przestał ale umowa trwa nadal.


Jestem w szoku, że jakakolwiek kobieta poszła na to, widząc, że 'partner' ją tak uprzedmiotowił. 
 

Więc jest ona albo dość mocno zdesperowana, albo widzi w tym układzie jakiś swój ukryty cel i Ci tam jeszcze doleje oliwy do ognia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Orybazy said:

Myślę że z 10 lat, nie wygląda na swój wiek, podobnie jak jej matka wygląda dużo młodziej. Co wtedy zrobię nie wiem ale na pewno nie będę się zmuszał gdy instynkt mi powie nie. Gdybym hipotetycznie szukał młodszej to akurat u faceta wymaga to pewności siebie, kasy i pozycji społecznej. 

 

Ja to rozumiem ale to też napędza moja pobłażliwość w stosunku do często pojawiających się na forum męskich wypowiedzi, że dana kobieta nie nadaje się do długoterminowego związku. Wygląda na to, że żadna się nie nadaje z prostej przyczyny - bo się zestarzeje chyba, że faktycznie inwestujesz życie w 20stolatke to masz chociaż te 20 lat. Ja tam mam ambicje na uprawianie seksu aż do śmierci.

 

Jeśli będziesz brał kolejną młodszą, to będziesz musiał utrzymywać dwa domy, nierzadko będziesz musiał wejść w kolejne dzieci. Większość mężczyzn na to nie stać. Śmiałkowie mogą pójść z torbami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.