Skocz do zawartości

Ksiądz porównał kobietę do szklanki


fikakowo

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Optimus Prime napisał:

Ty jesteś wilkiem czy zwykłym kundlem? 

A to że brałbyś pannę z radością jakby obcagała setkom czarnych gał czy fekalia przyjmowała do ust.

Zresztą geny w pannie zostają mężczyzny to tak jakbyś bzykał się z innymi mężczyznami xD

Jesli chodzi o fekalia to nie lubię nawet sado maso a co dopiero jakieś takie odstępstwa. 
A ile jest kobiet które obciągało setki czarnych gał? :D 

I jakie geny zostają, może jakieś źródło? 
 

A więc panna musi tolerować że ja lizalem w życiu dużo cipek, a nawet się cieszyć, ale ze ona dużo penisów to już nie.

 

KLUCZYK KTÓRY OTWIERA WSZYSTKIE DZIURY TO JEST ZAJEBISTY ALE ZAMEK DO KTÓREGO PASUJĄ WSZYSTKIE KLUCZE XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Jesli chodzi o fekalia to nie lubię nawet sado maso a co dopiero jakieś takie odstępstwa. 
A ile jest kobiet które obciągało setki czarnych gał? :D

I jakie geny zostają, może jakieś źródło? 
 

A więc panna musi tolerować że ja lizalem w życiu dużo cipek, a nawet się cieszyć, ale ze ona dużo penisów to już nie.

 

KLUCZYK KTÓRY OTWIERA WSZYSTKIE DZIURY TO JEST ZAJEBISTY ALE ZAMEK DO KTÓREGO PASUJĄ WSZYSTKIE KLUCZE XDD

Musi tolerować? Nie musi. Twoja w tym rola aby męskość i wartość twoja przewyższała to w jej oczach ;) co do źródła potem zapodam linka. 

Na forum chyba było o tym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2020 o 22:41, fikakowo napisał:

CZy to jest serio aż tak obraźniwe i seksisowskie, że wszyscy się tak oburzyli? Bo dla mnie to już jest przewrażliwienie. 

O matko! Co za świnia! Jak mógł porównać kobietę do szklanki? 

Szczerze miałbym to w dupie jakby mnie ktoś porównał do jakiejś rzeczy o ile ta rzecz nie kojarzyłaby się z czymś negatywnym a szklanka raczej budzi neutralne emocje.

Dzisiaj trzeba mówić o kobietach tylko w superlatywach, bo inaczej jesteś seksistą.

Bardzo ciekawe, że jak się mówi, że kobieta jest jak wino i z wiekiem co raz lepsza to nie ma żadnego problemu, bo jest to na ich korzyść. Nie ma gadania "porównał kobietę do butelki? co za świnia!

 

To powiedział ksiądz, a nie pierwszy lepszy człowiek spod przystanku. 

Księża na seminariach nauczani są w duchu personalistycznym, gdzie akcent położony jest na rozumienie osoby jako substancji natury rozumnej, w opozycji do czegoś (osoby jako przedmiotu). 

Naturalne więc wydaje się oburzenie, bo kobieta została porównana do szklanki. Wyszło to z ust osoby duchownej, która przynależąc do Kościoła powinna głosić prawdy zgodne z etyką i moralnością KK. 

Za takie krzywdzące słowa wobec kobiet powinni go wykluczyć, bo ksiądz ten ewidentne minął się z powołaniem, w jego słowach jest nienawiść, zawiść, zło, jak i w całej postawie.  

Wstyd.  

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mac napisał:

Telegonia.

 

4 godziny temu, Baca1980 napisał:

A ja polecam zagraniczne źródła, na polskiej wiki są tylko spekulacje. 
 

Thus, the myth of telegony is fundamentally incompatible with our knowledge of genetics and the reproductive process. Encyclopædia Britannicastated "All these beliefs, from inheritance of acquired traits to telegony, must now be classed as superstitions."[14]

 

Źródło: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Telegony_(theory)

 

ogolnie polecam sprawdzać źródła polskie, bo jest w nich o wiele więcej syfu i pseudonaukowców niż za granicą, po wpisaniu hasła telegonia, wyskoczyło mi 10 stron typu akademia ducha, krytyk, dzikadusza i inne ścieki. Pozdrawiam.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Ciekawi mnie to bardzo, bo brzmi jak jakieś czakro duchowe pierdolamento :) 

https://tylkomedycyna.pl/wiadomosc/kobiety-przechowuja-dna-wszystkich-mezczyzn-z-ktorymi-odbywaly-stosunki-plciowe

 

Kiedyś czytałem o tym w fajnej książce o medycynie nie pamiętam jakiej też. Potem znajdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Czytałeś moj post wyżej? 

Na zagranicznych też znajdziesz wiele pomówień, Nie raz weyrifikowaliśmy te ściemy w innych aspektach. 

 

Ach no tak tam tylko prawda od nich płynie i to jaśnie oświecona.

 

Edycja. 

Ty wolisz auta z komisu ja z salonu i na tym zakończmy temat. 

 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A ja polecam zagraniczne źródła, na polskiej wiki są tylko spekulacje. 

Przecież polska wikipedia ( przynajmniej w przypadku opisu telegonii) bazuje właśnie na zagranicznych żródłach. 

 

Abstrahując od wyników badań, to jednak jakoś nie widzi mi się płodzenie potomstwa z kobietą, która miała wielu partnerów.

 

Są dwie przyczyny:

1. Wyższe ryzyko zdrady w przyszłości. Nie wierzę w te słynne " wyszalała się za młodu, więc potem będzie wierna". Może statystycznie ma to czasem miejsce, jednak wydaje mi się, że taki mechanizm występuje rzadko. Przeważnie tacy ludzie mają potrzebę zmieniania partnerów seksualnych i nie zmienia się to z wiekiem. Chyba że to już naprawdę póżna starość i spadek libido przez co seks schodzi na dalszy plan.

2. Druga przyczyna jest powiązana z pierwszą. Jest to przesłanka, która mówi, że kobieta nie wykształciła umiejętności budowania długotrwałych relacji z partnerem. Poprzez seks z wieloma partnerami ciężko się tego nauczyć, a wręcz wyrabia to w człowieku pewne nawyki, których ciężko się póżniej pozbyć.

 

Takie relacje mogą być ok, gdy są nastawione na parę upojnych nocy, a nie na spędzenie razem reszty życia i spłodzenie potomstwa. Wiadomym jest, że wielu mężyczyzn nie przeraża seks z kobietą z dużym przebiegiem, ale tylko wtedy, gdy jest to przygodny seks. Inaczej ma się sprawa ze spłodzeniem bąbelka. 

 

Jakoś tak nas matka natura zaprogramowała, że jesteśmy zaborczy i raczej nie marzy nam się księżniczka z bajkowego zamku, którą zaliczyli wszyscy- król, cała służba i stajenny na końcu. 

 

Chyba że dla kogoś pocieszeniem jest to, że dziecko nie będzie miało genów Mokebe po puszczaniu się na prawo i lewo. 

 

Każdy ma do tego prawo. Róbta, co chceta, jak mawiał klasyk. 

 

Edytowane przez Infernal Dopamine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn

 

Czy twoj pogląd (czyli akcpetacja wielu partnerów seksualnych u swojej partnerki) byłby taki sam gdyby telegonia okazała się prawdziwa? A nawet poszło by to dalej i okazało się, że każdy poprzedni partner seksualny pozostawia w kobiecie część swoich genów, które następnie są przekazywane przez kobietę dziecku nawet jeśli zapłodnienie nastąpiło z innym mężczyzną? Czyli twoje dziecko nosiły by także geny innych mężczyzn. 

 

Tak pytam czysto hipotetycznie. 

 

 

Mówimy tu o kobiecie do LTR, matce twoich dzieci. Syna na przykład. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Optimus Prime napisał:

Na zagranicznych też znajdziesz wiele pomówień, Nie raz weyrifikowaliśmy te ściemy w innych aspektach. 

 

Ach no tak tam tylko prawda od nich płynie i to jaśnie oświecona.

 

Edycja. 

Ty wolisz auta z komisu ja z salonu i na tym zakończmy temat. 

No właśnie że kurwa nie, bo nadal nie znalazłeś mi źródła ze coś takiego u ludzi działa, kiedy ja znalazłem źródło w 5 minut że to mit, chyba ze twoje źródło to foliarze. 

17 godzin temu, Infernal Dopamine napisał:

Przecież polska wikipedia ( przynajmniej w przypadku opisu telegonii) bazuje właśnie na zagranicznych żródłach.

No właśnie, bazuje, zobacz jak rozbudowana jest strona angielska a jak Polska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, maggienovak napisał:

Panowie marudzą, że laska ma duży przebieg, ale i tak ją przeruchają, czy nawet wejdą z nią w związek, więc...

Szanujący się mężczyzna nie weźmie przeruchanej i ze spierdolonym mindsetem. Zatem te przeruchane najczęściej kończą z gorszym sortem, simpami etc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia z kobietą, która miała wielu partnerów bo się przyda, często jeden uszkodzi nieodwracalnie kobietę a gdzie dalej.

 

A wiemy jaki partner najbardziej pociąga, bynajmniej to nie naukowiec a trochę taki psychol jaskiniowiec, który ją zniszczy i na postawę zostawi, a przy odrobinie szczęścia, może i Tobie się taki rarytas do buzi przystawi. Okno duszy jest zniszczone i pozostanie już nigdy nie naprawione, w ich oczach widać obłęd lub pustkę - czy komuś podać chustkę? Kto taką kobietę weźmie, w której to co cenne zostało ogołocone i zniszczone, a Tobie jest to przedstawiane jako dobre nieskończone? 

Uważaj młody mężczyzno nie podniecaj się tą chińszczyzną, ponieważ na początku wygląda pięknie, a szybko się okaże że farba prawie natychmiast blednie, a materiał z którego była zrobiona więdnie. Miałeś obiecany cudny towar, a tu kłamstwo i obłuda, ponieważ w środku jest po innym mężczyźnie w niej garść białego wosku. Nic tego nie zdrapie, padłeś ofiarą i znalazłeś atrapę. Uważaj komu zawierzasz swoje życie, bo ktoś dla kogo chcesz być dobrym, może nie nawiedzić Cię skrycie. 

 

Wierszyk, szatankrieger :D 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2020 o 22:41, fikakowo napisał:

Ostatnio rozpętała się gównoburza, bo ksiądz porównał kobiety z dużą ilością partnerów do szklanki z brudną wodą a ta, która dotrzymała czystości przedślubnej jest szklanką z czystą wodą. 

 

Najśmieszniejsze jest to, że taki szon z trzy cyfrowym przebiegiem po karuzeli kutang idzie do ołtarza w białej sukni symbolizującej czystość i niewinność😁

Takie kobiety powinny być oznaczane żeby wszyscy widzieli i wiedzieli a przede wszystkim przyszły mąż z kim ma do czynienia.

Co do porównania z brudna wodą nie widzę tu niczego złego po prostu przedstawił w sposób metaforyczny kobiety, które nie dotrzymują czystości. 

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.