Skocz do zawartości

Ksiądz porównał kobietę do szklanki


fikakowo

Rekomendowane odpowiedzi

  

30 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

Najśmieszniejsze jest to, że taki szon z trzy cyfrowym przebiegiem po karuzeli kutang idzie do ołtarza w białej sukni symbolizującej czystość i niewinność😁

Takie kobiety powinny być oznaczane żeby wszyscy widzieli i wiedzieli a przede wszystkim przyszły mąż z kim ma do czynienia.

Co do porównania z brudna wodą nie widzę tu niczego złego po prostu przedstawił w sposób metaforyczny kobiety, które nie dotrzymują czystości. 


Od kiedy zdałem sobie sprawę ile lat byłem nieświadomy i co się dzieje dookoła - przeanalizowałem tą spierdolinę jaką jest nakładanie białej sukni jako symbol czystości...

Na chuj komu te bajki...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Iceman84PL napisał:

Najśmieszniejsze jest to, że taki szon z trzy cyfrowym przebiegiem po karuzeli kutang idzie do ołtarza w białej sukni symbolizującej czystość i niewinność😁

 

Podwójne standardy, ale to jest tak żałosne, że aż brak słów. Kogo one chcą oszukać? Same siebie?

 

Cytat

Takie kobiety powinny być oznaczane żeby wszyscy widzieli i wiedzieli a przede wszystkim przyszły mąż z kim ma do czynienia.

 

Gadałem jakiś czas temu z dziewczyną, która porzuciła misiaczka po 15 latach znajomości. Zostawiła go, poszła w tango, waliła się z bad boyami - miała w swojej bogatej historii zarówno ONS jak i FWB i przebieg 2-cyfrowy. Mówi, że teraz przeżywa ciągle "zawody miłosne", bo co jakiegoś sensownego faceta pozna, to się okazuje, że on nie chce się żenić. Mówię do niej: no dziewczyno, czego się dziwisz? 2-cyfrowy przebieg - są badania naukowe mówiące o tym, że im kobieta ma więcej partnerów seksualnych, tym mniejsze prawdopodobieństwo tego, że dochowa wierności. A ona, że przeszłość nie ma żadnego znaczenia, że po prostu - zacytuję: "poznawała swoje potrzeby, m.in. seksualne". I ja się pytam: czy ona kpi czy o drogę pyta? 🙊

 

Cytat

Co do porównania z brudna wodą nie widzę tu niczego złego po prostu przedstawił w sposób metaforyczny kobiety, które nie dotrzymują czystości. 

 

Dokładnie. Obrazowe porównanie, ale wiesz jak to jest - prawda boli, dlatego takie oburzone były :)

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SamiecGamma napisał:

A ona, że przeszłość nie ma żadnego znaczenia, że po prostu - zacytuję: "poznawała swoje potrzeby, m.in. seksualne".

Zapytałeś czy to po to aby umieć robić dobrze swojemu przyszłemu mężowi? :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.