Skocz do zawartości

Uciekajcie z Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Just now, KolegiKolega said:

Nie zapłacę ci za nieprzywożenie mi żarcia. Za to chętnie zapłacę za przywiezienie mi żarcia. Jeśli nie ty, to moje pieniądze dostanie Yurij albo Santosh Kumar. Chociaż, jeśli mam być szczery, to wolę żebyś to ty przyjechał - ale pod warunkiem, że będzie na czas, będziesz uprzejmy, przywitasz się ze mną i podziękujesz za złożenie zamówienia. Może mógłbyś wtedy liczyć nawet na mały napiwek.

 

Pisałem już, że słowo "pracuj" obraża, wyklucza i dyskryminuje?

 

Zrozum że w twoim pokoleniu zacznie sie walka o usługi młodych skoro jest ich tak mało, jeden lekarz, dwóch komunistów, zaczną się bić między sobą, nie odwalą lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, tylkochwila133 said:

cała różnica będzie polegać na tym że nie będzie już w takim stopniu kontaktów z rówieśnikami, a większa alienacja i ogłupianie. Chyba nie myślałeś że globaliści odpuszcza swoje plany ??

Plany a natura ludzka to dwie różne rzeczy. W Rosji próbowano komunizmu, w Chinach itd. w końcu to zawsze padało. Nawet strach przed niewidzialnym i bezobjawowym wirusem nie powstrzyma ludzi od kontaktów bo to nasza natura. Globaliści chcąc pokornej siły roboczej dostaną niewydajną, nieinnowacyjną gospodarkę. Jak jeden czy drugi spadnie na ziemię w swoim odrzutowcu bo ktoś śrubki nie dokręcił lub jak z Ił 62 w Polsce zapomniał zrobić fazkę na wale silnika to się im odwidzi. Każdy przy władzy chce być władcą potęgi a nie żenady. Bycie dużą rybą w małym stawie zadowala tylko tych miernych dyktatorów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Orybazy said:

Plany a natura ludzka to dwie różne rzeczy. W Rosji próbowano komunizmu, w Chinach itd. w końcu to zawsze padało. Nawet strach przed niewidzialnym i bezobjawowym wirusem nie powstrzyma ludzi od kontaktów bo to nasza natura. Globaliści chcąc pokornej siły roboczej dostaną niewydajną, nieinnowacyjną gospodarkę. Jak jeden czy drugi spadnie na ziemię w swoim odrzutowcu bo ktoś śrubki nie dokręcił lub jak z Ił 62 w Polsce zapomniał zrobić fazkę na wale silnika to się im odwidzi. Każdy przy władzy chce być władcą potęgi a nie żenady. Bycie dużą rybą w małym stawie zadowala tylko tych miernych dyktatorów.

Wiem że uapdnie, tylko to może trwać latami, w bólach i pochłonać milony ofiar. 

Globaliści mają plany, a co jak uderzy w ziemie jakaś kometa ? I ch... strzeli ich plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, absolutarianin said:

Tylko, że to nie tak miało wyglądać. Dostaniesz koszty, ale bez własności, wylanie dziecka z kąpielą.

Wybierając między płacę na ME i muszę posyłać dziecko na indoktrynację i płacę ale nie muszę posyłać wolę tę drugą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, absolutarianin napisał:

Nie przeczy. Staruszków będzie więcej, ale ich tak zwana estymowana długość życia i możliwości wytwórcze marne, więc to żaden elektorat.

Jak się mają zdolności twórcze do odbierania zindoktrynowanej papki masmediów i raz na kilka lat postawienia krzyżyka przy "właściwym" nazwisku. 

 

3 minuty temu, absolutarianin napisał:

Ktoś przecież musi zapierdalać na pasożyta, a ten pasożyt nie jest tak głupi, by wykończyć swojego żywiciela.

Właśnie widzimy na naszych oczach powolną zmianę w tej materii. Za pokolenie lub dwa praca będzie przywilejem a reszta ludzkości będzie tylko konsumentami całkowicie uzależnionymi od państwa które daje dochód podstawowy i korporacji które dają usługi/towary  które kupujesz za ten dochód. Coraz mnie osób potrzeba do zapierdalania żeby ten cyrk się mógł kręcić, ale za to potrzeba coraz więcej osób które będą kupować nowiutkie iphony i inne pierdoły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tylkochwila133 napisał:

Zrozum że w twoim pokoleniu zacznie sie walka o usługi młodych skoro jest ich tak mało, jeden lekarz, dwóch komunistów, zaczną się bić między sobą, nie odwalą lekarza

Zrozum, że tak było i jest zawsze. Zawsze było dwóch facetów i jedna fajna dupa (i druga dużo mniej fajna). Trzech facetów i jeden Ford Mustang (drugi ma Mazdę a trzeci jeździ tramwajem). Nigdy nie starczało dla wszystkich prosciutto crudo i Chateau Neuf du Pape. Jak chcesz swoje to musisz je sobie wziąć.

 

Witam w dorosłym życiu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, tylkochwila133 said:

Wiem że uapdnie, tylko to może trwać latami, w bólach i pochłonać milony ofiar. 

Międzynarodowy socjalizm (komunizm) i narodowy socjalizm w XX w. jakieś 100 milionów ofiar. Neo markiszm zobaczymy może być niestety jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, KolegiKolega said:

Zrozum, że tak było i jest zawsze. Zawsze było dwóch facetów i jedna fajna dupa (i druga dużo mniej fajna). Trzech facetów i jeden Ford Mustang (drugi ma Mazdę a trzeci jeździ tramwajem). Nigdy nie starczało dla wszystkich prosciutto crudo i Chateau Neuf du Pape. Jak chcesz swoje to musisz je sobie wziąć.

 

Witam w dorosłym życiu.

 

NIe to nie to samo, dysproporcja jest zbyt duża, i dotyczy czego innego, poważniejszego.

19 minutes ago, absolutarianin said:

Tylko, że to nie tak miało wyglądać. Dostaniesz koszty, ale bez własności, wylanie dziecka z kąpielą.

Dokładnie, będzie się płacić za indoktrynacje, ogłupianie i alienacje własnych dzieci, a jak nie to przyjdą i zabiorą, do specjalnego ośrodka gdzie dostanie pokój, i będzei zamknięte przed komputerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, tylkochwila133 napisał:

 

NIe to nie to samo, dysproporcja jest zbyt duża,

Mniej więcej od 12 roku życia, od kiedy coś ogarniam o otaczającym mnie świecie, słyszę praktycznie bez przerwy, że "to nie to samo", "tym razem sytuacja jest inna i zagrożenie jest realne", "tym razem naprawdę świat znalazł się na krawędzi".

 

Pierwszy raz jaki pamiętam to jak Amerykanie rozmieścili w RFN pociski manewrujące Cruise, a ja po Teleranku oglądałem filmy szkoleniowe o działaniu broni neutronowej. Ze względu na sąsiedztwo zakładów przemysłowych i "infrastruktury krytycznej", co najmniej jeden z tych pocisków wycelowany musiał być w okolice mojego domu. Potem w nocy śniły mi się wybuchy jądrowe na tle horyzontu, który widywałem co dzień z balkonu.

 

Przyznaję, parę razy w życiu się obesrałem. Gdy podczas puczu Janajewa czołgi podjechały pod Kreml, a gmach Dumy płonął po ostrzale. Dwa razy za mojego życia wstrzymano ruch lotniczy nad całym kontynentem: raz nad Ameryką i raz nad Europą.

 

I ty mi teraz piszesz, że mam się bać bo "dysproporcja jest zbyt duża", bo marksizm kulturowy, bo Julki drą ryje na ulicach na marszach wściekłych kuciapek? No weź mnie nie rozśmieszaj, proszę. Za dużo w życiu widziałem.

 

Jutro rano, ktoś taki jak ty, wstanie wcześniej i przywiezie mi zamówione żarcie. I będzie uprzejmy. A ja mu dam napiwek, bo zasłuży. Tak jak ja dzisiaj jestem cholernie grzeczny i usłużny dla tych debili, którzy mi płacą. Bo bardzo, ale to bardzo, chcę zasłużyć na moją wypłatę. Życie po prostu.

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, KolegiKolega said:

Mniej więcej od 12 roku życia, od kiedy coś ogarniam o otaczającym mnie świecie, słyszę praktycznie bez przerwy, że "to nie to samo", "tym razem sytuacja jest inna i zagrożenie jest realne", "tym razem naprawdę świat znalazł się na krawędzi".

 

Pierwszy raz jaki pamiętam to jak Amerykanie rozmieścili w RFN pociski manewrujące Cruise, a ja po Teleranku oglądałem filmy szkoleniowe o działaniu broni neutronowej. Ze względu na sąsiedztwo zakładów przemysłowych i "infrastruktury krytycznej", co najmniej jeden z tych pocisków wycelowany musiał być w okolice mojego domu. Potem w nocy śniły mi się wybuchy jądrowe na tle horyzontu, który widywałem co dzień z balkonu.

 

Przyznaję, parę razy w życiu się obesrałem. Gdy podczas puczu Janajewa czołgi podjechały pod Kreml, a gmach Dumy płonął po ostrzale. Dwa razy za mojego życia wstrzymano ruch lotniczy nad całym kontynentem: raz nad Ameryką i raz nad Europą.

 

I ty mi teraz piszesz, że mam się bać bo "dysproporcja jest zbyt duża", bo marksizm kulturowy, bo Julki drą ryje na ulicach na marszach wściekłych kuciapek? No weź mnie nie rozśmieszaj, proszę. Za dużo w życiu widziałem.

 

Jutro rano, ktoś taki jak ty, wstanie wcześniej i przywiezie mi zamówione żarcie. I będzie uprzejmy. A ja mu dam napiwek, bo zasłuży. Tak jak ja dzisiaj jestem cholernie grzeczny i usłużny dla tych debili, którzy mi płacą. Bo bardzo, ale to bardzo, chcę zasłużyć na moją wypłatę. Życie po prostu.

To też przeżyłeś ?

vd3cj1c9xyy41.png

 

WIesz że takie zmiany są nieprzewidywalne, i niosą konsekwencje ? Mamy demokracje, wystarczy że większość starców będzie dalej za przywilejami emerytalnymi, młodzi zaczną się buntowac, wtedy któryś z krajów wpadnie na pomysł by podbić drugi z powodu bankructwa, przycisk atomowy, i nas nie będzie. No i weź pod uwagę że w tym wyscigu przodują obecnie Niemcy, ale Niemcy to silna gospodarka i będą zasysac Polaków, więc prognozy sa takie że to Polska bęzdie miała nastarszą mediane, i to może być znacznie szybciej niż w 2060.

Edytowane przez tylkochwila133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wprowadzić zasadę na forum, która zobowiązuje każdego użytkownika do podawania podstawy na, której opiera wygłaszane przez siebie twierdzenia, zaoszczędzi to głupich rozmów, czasu oraz sprawi, że dyskusje będą miały wyższy poziom merytoryczny. Jak na razie to tylko sianie paniki, wróżenie z fusów i czarnowidztwo.

 

 

 

 

5 minut temu, tylkochwila133 napisał:

WIesz że takie zmiany są nieprzewidywalne

 Rzeczywistość sama w sobie jest zmianą, i mogą wkroczyć w każdej chwili rzeczy, które zdegradują głoszone przez Ciebie tezy, nikt nie posiada takiego zasobu wiedzy, który pozwoliłoby mu przewidzieć to co będzie za kilkadziesiąt lat. 

 

 

@KolegiKolega Jako jeden z niewielu pisze tutaj z sensem. Pozdrawiam.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Squarex2321 said:

Jakbym miał taką możliwość to od razu przenoszę się do Anglii, ale raczej nie uda mi się i do końca życia zostanę w tym kraju.

 

Ja bym rozważył jeszcze Trucje, łatwiej jest wprowadzić NWO i niewolnictwo w kraju gdzie jest dużo starców niż w kraju gdzie jest dużo silnej młodzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, KolegiKolega said:

wolę żebyś to ty przyjechał - ale pod warunkiem, że będzie na czas, będziesz uprzejmy, przywitasz się ze mną i podziękujesz za złożenie zamówienia. Może mógłbyś wtedy liczyć nawet na mały napiwek.

 

Kolego, skoro się już tak zatytułowałeś, nikt nie będzie całował twojego pierścienia tylko dlatego, że odłożyłeś kilka stówek, czy nawet tysięcy w nic nie wartej na świecie walucie, bo w mało którym kantorze na świecie ta waluta w ogóle figuruje naszych sąsiadów nie wyłączając. Młodzi już was nienawidzą, a będą nienawidzić jeszcze bardziej. Co widzisz po wpisach powyżej. Nikogo nie obchodzi, że męczyłeś się sam w swoim życiu i takie ... jest życie. Oni spierdolą stamtąd szybciej niż myślisz, bo jest internet i informacje niosą się szybciej niż za komuny, a kto ma mózg odfiltruje sobie propagandę, lub posłucha tych, którzy mózg mają i przetarli szlaki. Może rakiety nie polecą, ale rakiety nie są potrzebne, by ten tekturowy kraj nad Wisłą złożył się jak domek z kart. Zostaną tylko ci, którzy NIE ZDOŁALI uciec i przez to bedą cię nienawidzić jeszcze bardziej. I to jest realny problem, ta nienawiść. Oraz to, że nie będzie młodego pokolenia, które umie coś robić. Nie będzie oczywiście tam, bo gdzie indziej będzie, lub będzie go więcej, lub BĘDZIE LEPIEJ TRAKTOWANE. Na Yurija lub Santosha bym nie liczył, pierwszy poleci prosto do Niemiec, albo do Italii, gdzie jest silna diaspora, a drugi prosto na wyspy, gdzie ma już swoich ziomków. Zostaną tylko ci, którym się nie udało, a te nieliczne wykwalifikowane jednostki, które tam zostaną wyśmieją cię, bo będzie do nich stała kolejka aż po stację kolejową. I po to budują płot. Żeby można było wziąć, kto się podoba, a za płotem będzie płacz i zgrzytanie zębów.  Zadrwiłeś sobie już nie raz z malowania płotu u Niemca, ale fakt jest taki, że Niemiec da 3x większy napiwek niż ty, bedzie 2x mniej marudził, a roboty będzie u niego 4x więcej. Jak będziesz blisko granicy zaś, szukał szczęścia, to pamiętaj, by nie zapomniał odłączyć prądu do malowania! I nawet jeżeli Niemcy się rozłożą 40 lat później, to to wystarczy tym młodym, by przeżyć, a może i nawet założyć rodziny i co sprytniejsi przelezą pod tym płotem podkopem, albo przejadą w bagażniku, co pewnie doskonale pamiętasz. Więc bądź nieco bardziej uprzejmy i nie drwij sobie z tych, od których już niebawem będziesz zależny.

 

Zaś do kolegów, co sobie zielonego ludka wkleili w awatar, przypominam, że w orygnalnej książce ten sympatyczny nomen omen troll został scharakteryzowany tak:

 

"wiedział dużo ciekawych rzeczy, ale nie mówił o nich bez potrzeby"

 

Pomyślcie więc nad tą charakterystyką, bo coraz częściej mam wrażenie, że jesteście jej dokładnym przeciwieństwem.   Co zaś do kolegi Archa, ten przynajmniej wrzuci czasem jakiś intelektualnie challenge'ujący temat, jakieś wartościowe dane lub tropy, czego niestety nie można powiedzieć o was.

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, absolutarianin napisał:

 Co zaś do kolegi Archa, ten przynajmniej wrzuci czasem jakiś intelektualnie challenge'ujący temat, jakieś wartościowe dane lub tropy, czego niestety nie można powiedzieć o was.

 

Ale to nie jest Arch :) Arch jest zadowolony ze swojego życia w PL, programistycznej kariery i kawalerek na wynajem : ))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta babka z pierwszego filmiku podlinkowanym w pierwszym poście jest nawiedzona. Wyrzymałem parę minut tego pierdzielenia. Śmiać mi się chce z takich ludzi, którzy z taka pewnością wypowiadają się o tym co będzie się działo na rynku nieruchomości za jakiś czas. Tymczasem na filmiku gość, który jest PRAKTYKIEM i zarabia na nieruchomościach od lat. A ta seria filmików dotyczy tego,że pomaga innemu youtuberowi, który chce zainwestować i zakupić pierwsze mieszkanie na wynajem i ma być to długoterminowa inwestycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, NoName said:

Ta babka z pierwszego filmiku podlinkowanym w pierwszym poście jest nawiedzona. Wyrzymałem parę minut tego pierdzielenia. Śmiać mi się chce z takich ludzi, którzy z taka pewnością wypowiadają się o tym co będzie się działo na rynku nieruchomości za jakiś czas. Tymczasem na filmiku gość, który jest PRAKTYKIEM i zarabia na nieruchomościach od lat. A ta seria filmików dotyczy tego,że pomaga innemu youtuberowi, który chce zainwestować i zakupić pierwsze mieszkanie na wynajem i ma być to długoterminowa inwestycja.

A skąd wytrzaśniesz chętnych na nieruchomość ? Sprawdz oferty aktualne. Ja widziałem w dużych miastach wojewódzkich. Firmy które oferowały wynajem mieszkań i poki w zamian za podpisanie umowy z trzymiesięcznym wypowiedzeniem, kaucją, umową o prace, wykupieniem ubezpieczenia, znalezieniem osoby zastępczej na swoje miejsce, obecnie robią to nie wymagając tych czynności, za stawki znacznie niższe, a to dopiero początke, bo oni jeszcze łudzą się nadzieją, A pustostanów w Polsce jest miliony.

Edytowane przez tylkochwila133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

1 minutę temu, tylkochwila133 napisał:

A skąd wytrzaśniesz chętnych na nieruchomość ? Sprawdz oferty aktualne. 

Ale ja nie oceniam obecnej sytuacji na rynku nieruchomości. Wyśmiewam tę jasnowidzkę z filmiku, która wypowiada się z taką pewnością co do przyszłości, a nikt nie wie co będzie. Tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.