Skocz do zawartości

Uciekajcie z Polski


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, NoName napisał:

Ta babka z pierwszego filmiku podlinkowanym w pierwszym poście jest nawiedzona.

Koszt wolności słowa w Internecie. Nie zmienia to faktu, że to wartość bezcenna :) Ale każdy ma wybór - albo ogląda szurię, albo coś pożytecznego, przede wszystkim dla siebie i swojego rozwoju. Tego w sieci akurat nie brakuje. I to za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tylkochwila133 napisał:

egzamin na prawo jazdy który jest coraz trudniejszy, przez co młodzi znowu zamiast robić dzieci to się uczą na egzamin

ZUS go nienawidzi - wyjaśnił dlaczego demografia kraju załamuje się. Bo młodzi uczą się do egzaminu na prawo jazdy!

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tylkochwila133 napisał:

Smieszne ale prawdziwe, pielęgniarka obecnie musi kończyć studia 5 letnie hahah

Obecnie? Tak jest od dobrych 15 czy 20 lat. Tak, to akurat też mnie śmieszy, że średni personel medyczny musi mieć studia, kiedyś miał liceum medyczne. Ale to już chyba trochę inny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Orybazy said:

To nawet na inżyniera można najpierw zrobić licencjat 3 lata a dopiero potem magisterkę. 

to jest celowe żeby zniewalac młodych ludzi i żeby dzietność spadała, taka kobieta zamiast rodzić dzieci, to siedzi i zakuwa na pamięc terminy z książek na studiach pielęgniarskich, a potem i tak czeka ją praca za grosze i wykonywanie prostych czynności. Ogólnie Polski naród został zaatakowany i jest niszczony z zewnątrz i wewnątrz !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolejni wyjeżdżają za przykładem Dutkiewicza albo Zbysia Stonogi.

 

Lider znanego zespołu Wilki posłuchał rady ministra od kultury,

 

https://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-News/Robert-Gawlinski-z-Wilkow-nie-chcial-pomocy-od-panstwa-Wyprowadzil-sie-z-Polski-i-zmienil-branze-44843

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, tylkochwila133 said:

A teraz młody chłopak dostanie na produkcji 2500 zł netto w dużym mieście wojewódzkim, a kobieta która przekładała papierki w urzędzie całe życie będzie żyła na emeryturze przez 30 lat za 2500 zł netto miesięcznie, mając swoje mieszkanie.

To jest wina Pani na emeryturze, że młody ma, jak ma?

Życie jest trudne. Ja miałem dużo szczęścia i jestem wykształcony i mam dobre pracę, ale szczerze?

Jeśli jest młody chłopak to niech ogarnie i próbuje zarobić gdzie indziej, więcej. Nie ma nic za darmo. Też chciałbym, żeby każdemu dobrze się żyło po prostu, ale tak to nie działa. Zawsze są JAKIEŚ możliwości. Nawet jeśli są minimalne.

Ja też kombinuję co mogę zrobić, żeby zarobić i mieć dużo, żeby moja rodzinę mogła być w przyszłości spokojna. Od rodziców nic nie dostałem w kwestii majątku. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Endeg said:

 

 

Kolejni wyjeżdżają za przykładem Dutkiewicza albo Zbysia Stonogi.

 

Lider znanego zespołu Wilki posłuchał rady ministra od kultury,

 

https://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-News/Robert-Gawlinski-z-Wilkow-nie-chcial-pomocy-od-panstwa-Wyprowadzil-sie-z-Polski-i-zmienil-branze-44843

Trzeba być szalonym żeby rozważać życie w Polsce jeśli wszystko będzie zamkniete, a finansowo będzie bieda. Nawet jeśli by było NWO i wprowadzono by dochód podstawowy, to wiadomo że na zachodzie byłby on większy, a klimat tam jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Endeg

 

LIDER WILKÓW ZBIERA OLIWKI W GRECJI

No szacun, rozsądny chłop. Jednak nie sądziłem, że kiedyś będę z nim konkurował na rynku :D 

 

A tak serio... oliwek dla wszystkich wystarczy. Nawet jak się nie sprzeda, to kilka ziół, dzikiego czosnku i jest pyszne pesto. No i zawsze jest czym posmarować ;) Panie bardzo sobie cenią.

 

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, absolutarianin said:

@Endeg

 

LIDER WILKÓW ZBIERA OLIWKI W GRECJI

No szacun, rozsądny chłop. Jednak nie sądziłem, że kiedyś będę z nim konkurował na rynku :D 

 

A tak serio... oliwek dla wszystkich wystarczy. Nawet jak się nie sprzeda, to kilka ziół, dzikiego czosnku i jest pyszne pesto. No i zawsze jest czym posmarować ;) Panie bardzo sobie cenią.

 

 

 

 

Bo trzeba umieć żyć, żyć dla przetrwania to nie życie, lepiej depnąć na autostradzie w Tira i odejść z godnoscią. Pieniądze zawsze będą lepsze na zachodzie, poza tym tamte społeczności są bardziej otwarte, tylko ten lockdown, ale Niemcy się w końcu zbuntuja i go obalą, tak jak obalali mur berliński.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, tylkochwila133 napisał:

ale Niemcy się w końcu zbuntuja i go obalą, tak jak obalali mur berliński.

Nikt nic nie obali jak wtedy mocarstwa zadecydowały, że sobie podzielą świat na pół i podzieliły nikt i nic się nie sprzeciwiało dopiero jak układ zaczął bankrutować to ci na górze stwierdzili koniec cyrku i cyrk się skończył dopóki lód ma co jeść i alko pod ręką nic się nie stanie.

 

Patrz north korea tak jest kasta zjebów gnębiąca 25mln ludzi czy ktoś się garnie aby to zakończyć? A może ich sąsiedzi coś działają? Nie? O jej a dlaczego? -_-

 

@absolutarianin pesto z oliwek jest chyba najgorszym z możliwych bardzo specyficzny gorzko-mdły smak polecam paprykowe albo pomidorowe, niemniej oliwki bardzo zdrowa sprawa jako dodatek do dań albo naleśników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Maszracius_Iustus said:

Nikt nic nie obali jak wtedy mocarstwa zadecydowały, że sobie podzielą świat na pół i podzieliły nikt i nic się nie sprzeciwiało dopiero jak układ zaczął bankrutować to ci na górze stwierdzili koniec cyrku i cyrk się skończył dopóki lód ma co jeść i alko pod ręką nic się nie stanie.

 

Patrz north korea tak jest kasta zjebów gnębiąca 25mln ludzi czy ktoś się garnie aby to zakończyć? A może ich sąsiedzi coś działają? Nie? O jej a dlaczego? -_-

 

@absolutarianin pesto z oliwek jest chyba najgorszym z możliwych bardzo specyficzny gorzko-mdły smak polecam paprykowe albo pomidorowe, niemniej oliwki bardzo zdrowa sprawa jako dodatek do dań albo naleśników.

 

 

Przeceniasz globalistów, to stare dziadki, wirus albo kometa może ich rozłożyć. A może wulkan wybuchnie, trzesięnie ziemi, albo kilku z nich wpadnie pod samochód. Lub przeszczep serca się nie uda.

Edytowane przez tylkochwila133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Maszracius_Iustus said:

Ja przeceniam czy Ty nie doceniasz? 

 

Gospodarka decyduje o wszystkim a nie mniej lub bardziej wzniosłe bądź idiotyczne idee (oprócz tych wymuszanych aka komunizm)

 

Chodzi o to że mogą i napewno pojawią się czynniki których nie przewidzieli, Hitler też był pewny że Rzesza przetrwa 1000 lat :D Problem jest jedynie w tym że trafiliśmy właśnie na czasy, gdzie globaliście jeszcze o tym nie wiedza bo nie przeżyli porażki pod stalingradem, 

 

Gospodarka nie decyduje o wszystkim, najważniejszych jest duch i religia, tak osobiście uważam, bo nudzi mnie wojna kapitalizm - socjalizm, w Polsce jest dysproporcja demograficzna, ale nie można przesądząć że jest ona spowodowana wyłącznie socjalizmem, możliwe że to też przez zepsucie młodych ludzi.

Edytowane przez tylkochwila133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, nibynic said:

Ok, tylko gdzie uciekać? Gdzie nie spojrzeć to jakaś spierdolina, zazwyczaj mentalna.

Jakieś propozycje? ?

Ja niestety nie widze rozwiązania w amerykańskim systemie, gdzie ludzie żyją na przedmieściach, poruszają się prawie wyłacznie autem, dostają depresji, a spotykają się wyłącznie by wydawać pieniądze, brzydze się tym, wielcy przedsiębiorcy kapitalizmu stworzyli coca-cole i pepsi, hamburgera. To samo nam chcą teraz zafundowac w Europie, czyli zamknięcie się w domach, depresja, kupowanie żarcia na wynos, niech spie....... MI odpowiada bardziej model Europejski, spacery po Paryżu, Berlinie, Lwowie, Petersburgu. Gdzie wyjechać ? Tam gdzie jest moralność i duch narodu, takie kraje będą ciężkie do złamania. Nie wykluczam też Białorusi, Turcji, ale Niemcy wciąż wydają się najlepszym krajem, bo mimo starzejącego się społeczeństwa, wciąż tam są ludzie którzy przestrzegają zasad moralnym, i globalistom zależy by zdeptać Niemcy, podobnie jak Polske.

 

 

Edytowane przez tylkochwila133
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobudki do wyjazdu są różne, różniste, trójkątne i kuliste. Są tacy np. homomodernistyczni:

 

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26151035,ucieczka-z-polski-po-homofobicznej-kampanii-dudy-wyjezdzaja.html

 

 

Jest pani pisząca, obywatelka Europy:

 

https://www.o2.pl/informacje/wybory-2020-manuela-gretkowska-wystawila-dom-na-sprzedaz-ucieka-z-polski-6531650849135328a

 

 

Z innej branży też się transferują:

 

https://dorzeczy.pl/religia/129814/ojciec-pawel-guzynski-wyjechal-z-polski.html

 

 

Wspomniany wcześniej były prezydent Wrocławia był czasowo 300 km od domu i korzystał ze stypendium w mieście będącym przez dwa wieki Haupstadt dla Dolnego Śląska:

 

https://wroclaw.naszemiasto.pl/rafal-dutkiewicz-opowiada-o-zyciu-w-berlinie-tureckie/ar/c1-7445553

 

 

W podsumowaniu zgrabnie pasuje prognoza:

 

https://www.wnp.pl/parlamentarny/spoleczenstwo/socjolog-zapowiada-koniec-polski-w-2020-r-teoria-robi-kariere-takze-za-granica,5695.html

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, tylkochwila133 said:

zamknięcie się w domach, depresja, kupowanie żarcia na wynos, niech spie....... MI odpowiada bardziej model Europejski, spacery po Paryżu, Berlinie, Lwowie, Petersburgu. Gdzie wyjechać ? Tam gdzie jest moralność i duch narodu, takie kraje będą ciężkie do złamania.

 

Masz rację. Istnieje tylko jedno miejsce, gdzie szanowana jest indywidualność jednostki. To miejsce to Europa. Jeszcze.

 

W Italii trwa obecnie walka o uratowanie restauracji. Stanęło na ograniczeniu ilości osób przy stole do... 6!!! Czas otwarcia restauracji zależy w tej chwili od regionu. W tym samym czasie w Brycie, Francji, Austrii, Słowenii, Irlandii i Belgii pustki na ulicach i terror.  

 

Pewne nadzieje rodzi Szwecja, zawiązał się tam globalny ruch oporu:

Aczkolwiek nie wiem, czy te feminizujące panie sobie w ogóle z napuszczonymi islamistami poradzą, a co dopiero świat uratują. Globaliści ich zawczasu rozegrali i diabli wiedzą, czy nie mają w tym jakiegoś planu. Niemniej trzeba to wspierać, bo wszyscy bekniemy.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.