Skocz do zawartości

Poziom dziennikarstwa na onecie xD


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Taki kwiatek.

 

Cytat

Pracodawcy w Polsce od wielu lat bronią się przed tzw. kosztami pracy, prosząc pracowników o zakładanie działalności gospodarczej lub zatrudniając ich na umowach śmieciowych, jakimi są umowa zlecenie oraz umowa o pracę.

Umowa o pracę to umowa śmieciowa według onetu, dział informacyjny ? Nikt nie czyta treści przed wstawieniem z dużym prawdopodobieństwem.

 

Poniżej artykuł. Powiecie klasyczny błąd. Nie, to nie jest błąd, tylko brak profesjonalizmu. Po drugie mówienie o umowach śmieciowych w kwestii maksymalnej stawki na rękę to nieporozumienie, ale to już temat na inną dyskusję. Tak tylko potwierdzam kolejny raz, żeby nie wierzyć żadnym informacjom ze ścieku medialnego. Powtarzam, żadnym.

 

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/umowa-zlecenie-2021-minimalna-stawka-ile-pieniedzy-otrzymamy/cc4zdqf,79cfc278

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam traktuje Onet czy WP jako źródło nagłówków artykółow, jak pojawi się jakiś ciekawy temat to potem drążę dalej i dalej w przeróóznych żródłach i w ogóle tak weryfikuję wiedzę której sprawdzić nie jestem w stanie ;) 

P.S.

Oni potrafią popełniac błedy ortograficzne w samych tylko tytułach gorsze niż ja ;) 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mac said:

Nie, to nie jest błąd, tylko brak profesjonalizmu.

Wyborcza, czyli zwolennicy aborcji i "zlepku komórek": https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,26518032,stan-ciezarnej-pacjentki-zakazonej-koronawirusem-byl-bardzo.html?squid_js=false

Stan ciężarnej pacjentki zakażonej koronawirusem był bardzo ciężki. Po unikatowym zabiegu uratowano dwa życia

Tak nie po linii partyjnej pojechać, aj waj...

A poważniej, za mało ludzi, za duży zapierdol - typowa maksymalizacja zysku, dopóki coś/ktoś nie pęknie.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, trop napisał:

Onet to takie "Skandale", jeśli ktoś jeszcze pamięta tą gazetę ???

Ja pamiętam mimo że byłem dzieckiem ?

No masz!!! Jednego gościa molestowali kosmici, nad Bugiem grasował kangur, który... przeszedł na mięso. Jak dla mnie, to absolutna klasyka. To już nawet nie piąty wymiar, tylko co najmniej piętnasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.