Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077 polski zwiastun


Obliteraror

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletnie nie interesuje mnie zagranie w tę produkcję, ale jestem ciekawy jak się przyjmie, bo oczekiwania są spore co do niej ogólnie heh.

 

A dubbing w tym zwiastunie, dla mnie brzmi jak z naiwnego need for speeda payback, a nie poważnej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, powerade napisał:

Planuje zakup ps5 i właśnie na ps5 w to grać. Ktoś wie może gdzie kupić ps5 bo wszędzie niedostępne ahhh ? 

Teraz to kupisz tylko od Januszy na allegro za 3,5-4k, ja poczekam sobie aż wyjdzie jakaś czarna wersja albo jakaś ładna edycja specjalna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Templariusz napisał:

Teraz to kupisz tylko od Januszy na allegro za 3,5-4k, ja poczekam sobie aż wyjdzie jakaś czarna wersja albo jakaś ładna edycja specjalna. 

 

Widziałem nawet, że ktoś sprzedawał za 50zł konto w sklepie on-line, gdzie w koszyku jest PS5 [!].

Bardzo sensowne, zwłaszcza, że jak na magazynie nie będzie już dostępnych egzemplarzy, to z koszyka wtedy znika automatycznie. ?

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpię na alergię na polski dubbing, więc zawsze wybieram w grach język angielski. Dla Wiedźmina zrobiłem jednak wyjątek i nie żałowałem. W tym przypadku chyba jednak sobie odpuszczę. Na razie czekam za pierwszymi recenzjami i opiniami. Ciągłe przekładanie daty premiery nie napawa optymizmem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pęd konsumpcyjny i groźby pod adresem CDPR za opóźnienia to szczyt zidiocenia. Większość pizdeuszy nie rozumie i nigdy nie pojmie, czym jest proces twórczy. Poza tym, jak możesz ocenić dzieło przed ukończeniem dzieła? Często ostatni szlif wpływa na całość w 70%. Ostatnie poprawki, dopieszczenie.

 

Nie dziwię się, że korpo i politycy mają ludzi za bydło, stado baranów do jebania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pęd konsumpcyjny? Groźby? Pewnie to najbardziej się rzuca w oczy, ale takie reakcje są raczej w mniejszości. W mojej ocenie fani są bardzo wyrozumiali.

Miliony czekają za tą grą i niektórzy pasjonaci planują nawet urlopy w oparciu o datę premiery. CDPR to poważne przedsiębiorstwo, nie jakiś producent amator. Nie można udawać że tutaj nie spieprzyli trochę sprawy, szczególnie że pojawia coraz więcej newsów nt. niefajnego traktowania swoich pracowników, którzy de facto są twórcami tego dzieła. Nie bez powodu część producentów gier podaje bardzo ogólnikowe daty premiery jak np. rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się z sukcesu zarówno Wiedźmina jak i Cyberpunka. 

 

PR mają bardzo dobry. Super firma, najlepsze miejsce do pracy świata ever. Chcą dla nas (kupujących) jak najlepiej, a w ogóle to by nam wszystko oddali. A kasa to pracownikom im spada z drzew.

 

A teraz wróćmy na ziemię.

To korporacja. Firma, która ma za zadanie generować pieniądze. Zysk. To jest najważniejsze. I pod takim kątem powinniśmy patrzeć na sprawę.

Rozumiem pasje. Rozumiem,że można brać urlopy, spędzać tygodnie nad nią. To jest w porządku. Twój wybór. Twoje konsekwencje. Twoje przyjemności. Więc jeśli ktoś nie chce u nich pracować ... to nie musi. To takie proste. Bierzesz urlop a przesuwają premierę? Bierzesz to na klatę. Podjąłeś decyzję w oparciu o (najczęściej) emocje. Zazwyczaj niezbyt rozsądną. Tego błędu drugi raz nie popełnisz. Nie powierzysz swojego ograniczonego czasu jakiejkolwiek firmie. Chyba,że ona jest ważniejsza od Twojego życia. 

 

Czy nie przypomina wam patrzenie na CP 2077 (zresztą nie tylko na firmę wykonującą tą grę, inne podobnie) patrzenia na ... na kobietę? Umieć korzystać we własnym interesie, zaspokajać swoje potrzeby ale nie dać się robić w bambuko. Nie wierzyć w marketing (otoczkę) tylko patrzeć co jest głębiej, w środku. 

 

 

Co do samego Cyberpunka: widać,że trzymają się schematów. Nawet prezentacja gry jest podobna do Wiedźmina. Prorokuję Wiedźmina tylko,że rozleglejszego, bardziej dopracowanego. Jakbym był kobietą, chyba dostałbym orgazmu podczas premiery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, polski dubbing zawsze wydaje się tak jakby odklejony od produkcji, jeszcze nigdy mnie nie przekonał na 100%.

 

Cyberpunk fajnie się zapowiada, ale ostatnio coś mnie gry przestały fascynować. Kupiłem PS4, z 2 produkcje może przeszedłem i leży. Kupiłem dobrego kompa, chwilę pograłem w najnowsze produkcje i się skończyło.

 

Kiedyś to było, nie wiem jak maturę zdałem, wyszedł wtedy Gothic 1 i żyłem tylko tym światem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.