Skocz do zawartości

Marsz o wolność już jutro! 21 listopada 2020


DOHC

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie o tym nie powiedzą, ale... Dowiedziałem się zupełnie przypadkiem że jutro jest międzynarodowy marsz o wolność w Warszawie o godzinie 12. Chętnie bym pojechał ale niestety wóz oddany do lakiernika, szlag. 

 

Kiedy maszerują kobiety dumnie prezentując logo SS (marsz kobiet) zawsze o tym słuchać, a tu praktycznie nic. Hmm pewnie to przypadek, bo przecież cukierek na pejsie czy niemieckie media nie cenzurowałyby tej informacji, prawda? 

 

Czy ktoś wie o tym? Czy ktoś był na podobnym wydarzeniu bądź będzie jutro w Warszawie?

 

Jeszcze jest dość czasu aby się zorganizować.

 

Link:

https://nczas.com/2020/11/18/miedzynarodowy-marsz-o-wolnosc-w-warszawie-wszystkich-won/

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, DOHC napisał:

Jeszcze jest dość czasu aby się zorganizować.

Tu powinni przyjśc wkurwieni goście, przedsiębiorcy, ludzie zdesperowani, tacy to mogą wywrócić ten chlew na wiejskiej. A nie kobiety, które protestują , bo mają piekło, którym umyka wiele faktów, jak m.in. Kto napisał konstytucje w 97 roku i kto ją wprowadził ? A dzisiaj ludzie idąc na te piekła identyfikują się z ta opcją polityczną, najpierw była konstytucja, bo PiS nie chciał akceptować konstytucji, teraz zaczyna. To już Wypierdalać, cyrk na kółkach

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir w lipcu była ogólnopolska możliwość strajku zarówno kobiet jak i mężczyzn, gdyż były wybory prezydenckie. I co? Wyszło jak zwykle, pis i po tak jest naród podzielony. 

 

Głosowałem na coś innego, w drugiej turze nawet nie byłem, bo żaden z nich nie zasługiwał aby mu napluć w mordę.

 

Pis od lat mówił o tym, przez co teraz kobiety prostestują. Kobiety, a i wiele pizd męskich zmienia zdjęcia profilowe na takie z logiem SS ale cóż, było protestować przy urnach jak była okazja, ale do tego trzeba myśleć.

 

Te ich marsze to zasłona dymna dla własśnie marszu niepodległości czy marszów o wolność, oraz od afer rządzących. To temat zastępczy, ci ludzie są sterowani a pis dzieli, raz się puszcza do lewicy (ustawa futerkowa itd), raz się puszcza do prawicy (aborcja dotycząca w zależności od źródła 0.3-0.5 procenta obywateli, mniej niż 1 procent). 

 

Gdzie były kobiety gdy łamano konstytucję, gdzie były loga SS na profilowych gdy poszło w pizdy 70 milionów na fikcyjne wybory? A no gdzie, w umysłowej dupie.

 

Ok wiem że mają rację, jak dziecko umrze to można mu darować cierpień przed, skoro umrze zaraz po urodzeniu. Ale ludzie sami tak głosowali, sami chcieli 500+ a teraz co, kasa podatników (nie kasa pis - kasa podatników!) im nie smakuje?

 

Mówią ***** *** a pobierają "pińcet złoty", ot tak jebią hipokryci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, DOHC said:

Te ich marsze to zasłona dymna dla własśnie marszu niepodległości czy marszów o wolność, oraz od afer rządzących

Wiesz, jak to w zaciszach gabinetów:

- jakiś protest trzeba im zorganizować i trochę pary spuścić. To o czym wolicie żeby krzyczeli? O tym że oszukujemy i kradniemy, czy o skrobankach? No!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, DOHC napisał:

Kiedy maszerują kobiety dumnie prezentując logo SS (marsz kobiet) zawsze o tym słuchać, a tu praktycznie nic. Hmm pewnie to przypadek, bo przecież cukierek na pejsie czy niemieckie media nie cenzurowałyby tej informacji, prawda? 

Tylko media alternatywne i prawicowe o tym wspominaja. Nie dziwi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, KolegiKolega said:

Artur Dziambor się wybiera? Zdaje się on ma największe doświadczenie z całej Konfederacji w sprawie tego pseudo-świrusa co istnieje tylko w mediach.

Nie trzeba wcale tak daleko szukać. Sam mam to doświadczenie sięgające przełomu stycznia i lutego z pamiątką po dziś dzień. Czy przez to, że omal nie wykorkowałem, uważam że trzeba łamać prawo, ograniczać wolność, internować obywateli, zamykać ludziom biznesy, pozwalać na rządowe wały i celowy, morderczy paraliż ochrony zdrowia pod pretekstem wirusa?

Ale gdyby tylko kilka majątków "elit" było zagrożonych wskutek jakiejś np. inwazji, bez mrugnięcia okiem wysłaliby na śmierć miliony. Też maszerował byś ze starą strzelbą i uśmiechem, służyć cudzym planom?

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko zwrócić uwagę na pewną ewolucję stanowiska Konfederacji:

z "wirus-świrus medialna bzdura" na "zgodnie z wiedzą naukową wirus istnieje, nie ma co do tego żadnych wątpliwości",

z "wirus-świrus wymysł masonów i sami wiecie kogo w sami wiecie jakim celu" na "wirus istnieje, powoduje poważną chorobę a my nigdy nie mówiliśmy, że jest inaczej, że go nie ma",

z "co to za choroba, której nikt nie widział, bo wszyscy przechodzą bezobjawowo" na "nie życzyłby nikomu takiej choroby",

z "przecież to można łatwo wyleczyć" na "całe szczęście że nie trafiłem pod respirator",

z "noszenie maseczek to bzdura, one przed niczym nie chronią" na "każdy powinien się chronić we własnym zakresie i nosić maseczki przynajmniej w pomieszczeniach zamkniętych".

 

Przynajmniej w przypadku posła Artura Dziambora, który sam jest chyba najbardziej z tego grona kompetentny.

 

Czyli krótko mówiąc: "ziemia dalej jest płaska, ale jednak przyznajemy że jakby tak trochę zaokrąglona".

Edytowane przez KolegiKolega
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Rnext napisał:

Czy przez to, że omal nie wykorkowałem, uważam że trzeba łamać prawo, ograniczać wolność, internować obywateli, zamykać ludziom biznesy, pozwalać na rządowe wały i celowy, morderczy paraliż ochrony zdrowia pod pretekstem wirusa?

 

 Jeśli przyjąć optykę rządu, podług której lepiej skazać tysiąc niewinnych niż wypuścić winnego, to tak.

 

A co do obecności innych Konfederatów niż pan Szczęść Boże: mało prawdopodobne. Podobno panu Braunowi średnio widzi się uczestnictwo jego partyjnych kolegów w tego typu spędach. A druga rzecz jest taka, że większość Konfederatów ma na to wywalone. Wystarczy posłuchać opinii Bosaka, według którego namordnik to rzecz wcale nie taka straszna i można się do niego przyzwyczaić, czy też Dziambora, który zakłada namordnik z szacunku do innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w Polsce jedną z najbardziej opłacalnych rzeczy jest łamanie prawa, wałki i przekręty.

 

Wykorzystam to w najbliższym czasie z pełną świadomością.

 

Tymczasem posadzą na 3 za posiadanie  jakiegoś wątłego 17 latka, kiedy ja ... hehehe

 

Thanks Duda !

 

I love you Duda !

Kochać PiS !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.