Skocz do zawartości

Marcin Najman jako żenada sportowca


$Szarak$

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Pewnie dużo osób widziało albo słyszało o wczorajszej walce Kasjo-Najman

Walka miała odbyć się w formule boksu. Najman po krótkiej wymianie ciosów sprowadził Kasjusza do parteru. Został mu wtedy odjęty jeden punkt. Po wznowienie kopnął go, co liczyło się z dyskwalifikacją.

Żeby tego było mało potem zaczął krzyczeć, że go zajebi*. Gdy 2 ochroniarzy leżało na Kasjuszu, trener Najmana (Herczyk)  założył mu skrętówke. W nodze coś strzeliło i konieczne było pojechanie do szpitala.

https://fansportu.pl/2020/11/22/to-koniec-marcina-najmana-awantura-w-klatce-dyskwalifikacja-na-fame-mma-8-video/

 

Co sądzicie o takim zachowaniu? Gość miał okazję, legalnie upokorzyć Kasja. Zastanawia mnie też wasza opinia o reakcji trenera. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem postawić kilka $$$ na Najmana, jednak nie zdążyłem.

 

 

Powiem szczerze, że byłem ciekawy jak się to skończy. Zasnąłem ok 21 przebudziłem po 23 wpisałem w google najman i wyskoczyły informacje, gdzie pierwszy zauważyłem nagłówek

"Marcin Najman, kompromitacja" - mówię, no to jednak dostał wpierdol, ciekawe czy przez nokaut. I padł mi telefon w tym momencie, położyłem się z powrotem.

 

A jak rano doczytałem przebieg tego starcia, oczy miałem jak pięć złotych, no kurwa, tego się nie dało przewidzieć. ;) 

 

Chociaż gdzieś można było obstawiać, że najman wykona chociaż jedno kopnięcie, a kurs był wysoki 4:1.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Chociaż gdzieś można było obstawiać, że najman wykona chociaż jedno kopnięcie, a kurs był wysoki 4:1.

Było można. Dużo osób myślało, że z tym przekręt był, ale betclic wydał oświadczenie, że łącznie 10 tysięcy obstawiono na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę o zakład, że to ustawka. Teraz będzie rewanż, a potem być może trylogia. Ogólnie Najman to jest mistrz autopromocji. To jest taki konfabulant, że jak ktoś, kto nie interesuje się za bardzo boksem go posłucha, to może pomyśleć, że to były mistrz świata prestiżowej federacji ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Najman nie jest lotny, nie specjalnie go lubię, ale kto wie, może był prowokowany wcześniej? Może faktycznie mu się zapomniało, natomiast nie ma co wieszać na nim psów. Wyjście na ring w TV czy necie to adrenalina, stres i nawet 1% facetów by tego nie zrobiło. Zrobił głupotę, ale mieszanie z błotem, bez przesady. Całe media rzucają się na niego, chcielibyście coś takiego mieć? A jak jakaś kobieta zrobi głupotę to wszyscy ją wspierają albo oskarżają najczęściej jakiegoś faceta. Przez to faceci są trenowani by gardzić innymi facetami, jasne można skomentować, ale taka pogarda w necie mi się nie podoba. I później się dziwimy, że my faceci nie umiemy dbać o swoje interesy jak zachęcani jesteśmy do pogardy innych.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoName @spacemarine No nie wiem czy akurat teraz marketing bo już oficjalnie fame go wywaliło. Do tego kara za to zachowanie najprawdopodniej będzie wyższa niż sama kasa za walkę. Chłop ma ponad 40 lat więc na samą prowokację nie ma co zrzucać. Był zawodowym bokserem przez wiele lat to mógł udowodnić, że może go pobić. Szkoda, że on nie miał solidarności męskiej, jak odbił żonę przyjacielowi. xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, spacemarine napisał:

Całe media rzucają się na niego, chcielibyście coś takiego mieć?

 

Przecież on jest celebrytą - on żyje z tego typów akcji. Ty się nim przejmujesz a on się śmieję i liczy hajs jaki zebrał na frajerach.  I znowu event, wyrzucenie etc. To jest ogromny biznes, a ludzie się przejmują :D

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, NoName napisał:

Idę o zakład, że to ustawka. Teraz będzie rewanż, a potem być może trylogia. Ogólnie Najman to jest mistrz autopromocji. To jest taki konfabulant, że jak ktoś, kto nie interesuje się za bardzo boksem go posłucha, to może pomyśleć, że to były mistrz świata prestiżowej federacji ?

Nawet raz w jego narożniku  w Chicago stanał sam Fiodor Łapin :)

więc jak widać Najman zawodnik konkret, as ringu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najman to sportowe zero.

Najman jako człowiek to też w mojej opinii tragedia. Jest być może największym kretynem w Polskim show biznesie. Daniel Magical jest mądrzejszy od tego typa.

 

No i szacun dla TVP za to, że tego debila biorą jako eksperta. Szacun za to, że traktują ludzi jak gówno, a oni i tak ogladaja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, $Szarak$ napisał:

Co sądzicie o takim zachowaniu?

Żenua, zresztą czego spodziewa się po zawodniku, który bił się tylko z kelnerami, a od zawodowców dostawał wciry, prędzej tutaj sama nazwa wskazuje fame nie ważne co mówią, ważne żeby mówili. A hajs będzie się zgadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam tego gówna, ale stwierdziłem że zrobię wyjątek. 

 

Dla mnie Najman jest pozerem stulecia. Gość rzekomo przez lata był bokserem i zwala winę na swojego przeciwnika, że ten chciał bokserskiego pojedynku. 

 

Ta cała federacja fejm MMA powinna zostać zbojkotowana przez ludzi, którzy szanują prawdziwych sportowców. 

 

Kilku patusow i kreatury pokroju Najmana obrażają swoją obecnością na galach prawdziwych zawodników. 

Edytowane przez Mroczek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 godzin temu, Mroczek napisał:

Nie oglądam tego gówna, ale stwierdziłem że zrobię wyjątek. 

 

Dla mnie Najman jest pozerem stulecia. Gość rzekomo przez lata był bokserem i zwala winę na swojego przeciwnika, że ten chciał bokserskiego pojedynku. 

 

Ta cała federacja fejm MMA powinna zostać zbojkotowana przez ludzi, którzy szanują prawdziwych sportowców. 

 

Kilku patusow i kreatury pokroju Najmana obrażają swoją obecnością na galach prawdziwych zawodników. 

Ale przecież fame jest cyrkiem i nikt nie udaje że są tu prawdziwi sportowcy. Więc co to za zarzut bezsensowny. 

 

Co do Najmana wątpliwe aby ryzykował dla opinii o nim bo już nie raz miał ją z szarganą (chociaż kto wie) więc myślę że za jakiś czas będzie możliwość "rehabilitacji" i rewanżu (no ale zobaczymy) 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Najmanie ciężko się wypowiedzieć, w kontekście sportów walki. Ten człowiek nic nie potrafi, nic nie umie, a od lat zarabia na tym hajs, którego nie mają szansy zarobić prawdziwi, cięzko trenujący  sportowcy. Jest jak laski, które dostają kasę za pokazywanie dupy na instagramie i robienie przez 3h idealnej foci torebki. Obrzydliwy znak naszych podłych czasów....

 

Co do Damiana Herczyka, jego zachowanie było skandaliczne. Trener ma dawać przykład, a to co odwalił na tym ringu, było karygodne. Uważam, że powinien zostać ukarany. 

 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tysoncytuje oświadczenie fame:

 

 W stosunku do Pana Marcina Najmana zastosowana zostanie najsurowsza z możliwych kar polegających na dożywotniej dyskwalifikacji jego osoby z jakiejkolwiek aktywności związanej z Federacją FAME MMA. Nadto, w związku z nieakceptowalnym, niesportowym zachowaniem oraz rażącym naruszeniem zapisów umowy, która stanowiła podstawę jego udziału w gali FAME MMA 8, Federacja podjęła decyzję o podjęciu kroków prawnych, polegających na rozwiązaniu ze skutkiem natychmiastowym wyżej wskazanej umowy z wyłącznej winy Pana Marcina Najmana, co w konsekwencji doprowadzi do niewypłacenia całości honorarium, jakie miał otrzymać z tego tytułu od FAME MMA. Jednocześnie Federacja podjęła decyzję o przekazaniu części przedmiotowej kwoty pieniężnej Panu Kasjuszowi Życińskiemu. Pozostała część honorarium zostanie przekazana Polskiemu Związkowi MMA (PZMMA) w celu wsparcia młodych i utalentowanych amatorów sztuk walk.

 

 

Herczyk będzie podany do prokuratury. Kasjusz osobno zakłada mu sprawę o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Do tego chyba jeszcze Fame o wizerunek pozwie Herczyka.

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, $Szarak$ napisał:

cytuje oświadczenie fame

Nie zdziwię się wcale, jak będziemy go dalej oglądać w innych miejscach. Dlaczego? Bo się sprzedaje, bo jest popularny. Jest żenującym typem udającym sportowca, ale dobrze żyje ze swojego przegrywu i tego jaką odwala manianę. Lud się cieszy, bo potrzebuje negatywnych bohaterów, a każdy czuje się od niego lepszy. I dlatego będą go oglądać do usranej śmierci, a kasa do niego płynąć. Kółko się zamyka i dzięki niemu od lat oglądamy spektakl pt. Marcin Najman - bokser, zawodnik MMA etc.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najman już odpowiedział fame mma. O kasę powalczy w sądzie, może tam pójdzie mu lepiej niż na macie. Dostało się też Bońkowi i Borkowi, którzy mieli czelność go skrytykować xD Przy okazji pochwalił się, że dostał propozycje angażu od dwóch innych dużych federacji. Show must go on :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tyson Już wydał oświadczenie, że walki nie przegrał a gdyby było MMA to 20 sekund xD. Oświadczył też, że 2 największe federację w Polsce zainteresowały się nim. Dlatego zastanawia się czy nie zawalczyć tam bo tą walką, nie chce kończyć kariery w taki sposób xD. Oczywiście powiedział też, że pieniądze mu się należą i prawnicy będą pisać pozew. 

@NoName Nie ma to, jak zarabiać na tym, że się dostaję po łbie i cała Polska się z ciebie śmieje. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, $Szarak$ napisał:

Już wydał oświadczenie, że walki nie przegrał

Toteż mówię, gość z przegrywu zrobił sobie sposób na życie. A dodatkowo się wycwanił, bo już sobie nie daje tak łatwo obić mordy, tylko zawczasu udaje kontuzje, odklepuje albo się dyskwalifikuje ? A kasa poleci, wywiady, szum medialny, wszędzie tylko Najman teraz. Dzięki tej rozpoznawalności ma $$$. A, że 99,9% ludzi uważa go za leszcza bez honoru, jak widać ma gdzieś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.