Skocz do zawartości

Marcin Najman jako żenada sportowca


$Szarak$

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Klariett napisał:

Żałosna, ustawiona akcja, albo przez Najmana z ekipą albo przez samą "gale".

 

No nie wiem czy Najman byłby aż tak głupi by planować wykręcenie kostki rywalowi za pomocą swojego trenera ?

Kurwa, jaki dzban, jeden i drugi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Herczyk po tej, akcji od razu tłumaczył się, że Kasjusz zaczął kopać i tamten złapał jego nogę i sam sobie ją wykręcił. xD Potem nagrał filmik o tym, że jednak poszedł ruch biodrem i bardzo przeprasza, ale dostał prawie kopa w głowę więc to był odruch. Chyba zapomniał, że na Fame, na sam ring skierowanych jest kilkadziesiąt kamer w jakości HD. xD

On już zresztą nie raz cwaniaka grał bo, jak bestia wkroczył do ringu z Najmanem to chciał iść na bestię i ręke wykręcic. To jest coś  z serii, jak zmarnować 12 lat autorytetu w kilkanaście sekund. :)

UWAGA BO TERAZ HIT BĘDZIE

127218432_10222073028767669_685848313890

Internauci są czujni... a ja zastanawiam się czy dla tego człowieka jest jakaś granicą żenady?!!!
Podczas wywiadu z domu, w tle, widać pas IBO International, który zdobyłem w 1999 roku w walce z Asmirem Vojnoviciem. Pas, podobnie jak mnóstwo innych rzeczy, zostawiłem u niego na przechowanie (kolegowaliśmy się wtedy) przed wyjazdem do USA w 2005 r. A po powrocie nie miałem już z nim kontaktu... Chyba, że w międzyczasie Marcin zdobył pas IBO, a ja to przegapiłem... - Przemek Saleta. ????
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Edytowane przez $Szarak$
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Marcin ogłosi z kim stoczy pożegnalną walkę. Jak obstawiacie?

- Krzysztof Stanowski,

- Piotr Świerczewski,

- Andrzej Gołota?

 

Może ktoś inny?

@Marek Kotońskimógłby zawalczyć na fame w formule bokserskiej i szybciej by się stingera dorobił i kolejnych tysięcy subów. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2020 o 21:40, Tyson napisał:

Toteż mówię, gość z przegrywu zrobił sobie sposób na życie. A dodatkowo się wycwanił, bo już sobie nie daje tak łatwo obić mordy, tylko zawczasu udaje kontuzje, odklepuje albo się dyskwalifikuje ? A kasa poleci, wywiady, szum medialny, wszędzie tylko Najman teraz. Dzięki tej rozpoznawalności ma $$$. A, że 99,9% ludzi uważa go za leszcza bez honoru, jak widać ma gdzieś. 

Na koniec zawsze można zmienić kraj na jakis rajski i mieć beke i jeszcze wrzucać komuś zza granicy i ewentualnie zarabiać na strimingu gdzie będą mu cisnąć dalej a ten będzie zbierał siano z donejtów.

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mamy za sobą pożegnalną "walkę" Najmana. No jest progres.Nic nie odwalił, nie odklepał.Przegrał natomiast jak zawsze.

Samej walki nie oglądałem.

Zastanawiam się tylko czy to już koniec tego cyrku z jego występami? Czy za pół roku nie nastąpi wielki powrót? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów.

Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei.

😊

 

1 godzinę temu, tmr napisał:

Zastanawiam się tylko czy to już koniec tego cyrku z jego występami? Czy za pół roku nie nastąpi wielki powrót? 

 

Będzie pewnie działać jako organizator gal i promotor, ma w tym doświadczenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2020 o 11:53, Fury King napisał:

Jutro Marcin ogłosi z kim stoczy pożegnalną walkę. Jak obstawiacie?

- Krzysztof Stanowski,

- Piotr Świerczewski,

- Andrzej Gołota?

 

Może ktoś inny?

@Marek Kotońskimógłby zawalczyć na fame w formule bokserskiej i szybciej by się stingera dorobił i kolejnych tysięcy subów. 

 

 

MK VS Awięc. Mogę napisać do goli jak chcecie xD albo MK vs jeden z hejterów. Fejmuch? 😅 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.