Jump to content

Marcin Najman jako żenada sportowca

Recommended Posts

Żałosna, ustawiona akcja, albo przez Najmana z ekipą albo przez samą "gale". Ludzie którzy to rozdmuchują i poważnie o tym dyskutują prawdopodobnie nieświadomie realizują jakiś mniejszy/większy plan marketingowców.

Edited by Klariett
27 minut temu, Klariett napisał:

Żałosna, ustawiona akcja, albo przez Najmana z ekipą albo przez samą "gale".

No nie wiem czy Najman byłby aż tak głupi by planować wykręcenie kostki rywalowi za pomocą swojego trenera 😆

Kurwa, jaki dzban, jeden i drugi 😆

@Quo Vadis? Herczyk po tej, akcji od razu tłumaczył się, że Kasjusz zaczął kopać i tamten złapał jego nogę i sam sobie ją wykręcił. xD Potem nagrał filmik o tym, że jednak poszedł ruch biodrem i bardzo przeprasza, ale dostał prawie kopa w głowę więc to był odruch. Chyba zapomniał, że na Fame, na sam ring skierowanych jest kilkadziesiąt kamer w jakości HD. xD

On już zresztą nie raz cwaniaka grał bo, jak bestia wkroczył do ringu z Najmanem to chciał iść na bestię i ręke wykręcic. To jest coś  z serii, jak zmarnować 12 lat autorytetu w kilkanaście sekund. :)

UWAGA BO TERAZ HIT BĘDZIE

127218432_10222073028767669_685848313890

Internauci są czujni... a ja zastanawiam się czy dla tego człowieka jest jakaś granicą żenady?!!!
Podczas wywiadu z domu, w tle, widać pas IBO International, który zdobyłem w 1999 roku w walce z Asmirem Vojnoviciem. Pas, podobnie jak mnóstwo innych rzeczy, zostawiłem u niego na przechowanie (kolegowaliśmy się wtedy) przed wyjazdem do USA w 2005 r. A po powrocie nie miałem już z nim kontaktu... Chyba, że w międzyczasie Marcin zdobył pas IBO, a ja to przegapiłem... - Przemek Saleta. 🤣😂😂😂

Edited by $Szarak$
  • Haha 1

Jutro Marcin ogłosi z kim stoczy pożegnalną walkę. Jak obstawiacie?

- Krzysztof Stanowski,

- Piotr Świerczewski,

- Andrzej Gołota?

Może ktoś inny?

@Marek Kotońskimógłby zawalczyć na fame w formule bokserskiej i szybciej by się stingera dorobił i kolejnych tysięcy subów. 

W dniu 24.11.2020 o 21:40, Tyson napisał:

Toteż mówię, gość z przegrywu zrobił sobie sposób na życie. A dodatkowo się wycwanił, bo już sobie nie daje tak łatwo obić mordy, tylko zawczasu udaje kontuzje, odklepuje albo się dyskwalifikuje 😆 A kasa poleci, wywiady, szum medialny, wszędzie tylko Najman teraz. Dzięki tej rozpoznawalności ma $$$. A, że 99,9% ludzi uważa go za leszcza bez honoru, jak widać ma gdzieś. 

Na koniec zawsze można zmienić kraj na jakis rajski i mieć beke i jeszcze wrzucać komuś zza granicy i ewentualnie zarabiać na strimingu gdzie będą mu cisnąć dalej a ten będzie zbierał siano z donejtów.

Edited by Optimus Prime
  • Like 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.