Skocz do zawartości

Seks grupowy


flopez

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się ostatnio jaki stosunek do seksu grupowego mają kobiety. Jaki procent z kobiet w przedziale wieku 20-40 lat by zdecydowało się na zabawę z 2-3 przystojnymi facetami jakby miały zapewnienie, że nie spotka ich za to żadna konsekwencja? Generalnie wiadomo, że normalnie takie coś jest szkalowane, nieakceptowalne wśród ludzi. Ale jakbyśmy to zdjęli to czy Waszym zdaniem kobiety by były bardziej chętne na seks z więcej niż 1 facetem? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To obrzydliwe i obsceniczne. ?

 

25 minut temu, flopez napisał:

Ale jakbyśmy to zdjęli to czy Waszym zdaniem kobiety by były bardziej chętne na seks z więcej niż 1 facetem? 

Myślę, że nie. 

A te, która są na tak, i tak to robią. Nie jest to kwestia piętnowania tego typu zachowań, lecz rozpatrywania aktu seksualnego jako "zdarzenia" wymagającego intymności i bliskości. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż taką dewiantką nie jestem. Seks ma łączyć partnerów, a nie wiem w jaki sposób dodatkowy facet by w tym pomógł. Prędzej zgodziłabym się na drugą kobietę, ale też raczej nie byłabym entuzjastycznie nastawiona.

 

Nawet nie wiem po co by mi to było. Przyjemności bym więcej nie miała, a tylko stres i obrzydzenie, że odwalam już kompletne orgie. 

 

Niech sobie ludzie robią co chcą łóżkowo, ale każdy ma swoje granice. 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilu facetów by się naraz z trzema laskami  zabawiło? 

 

Konsekwencje to wytwór kulturowy. Kobieta by była określana szmatą, a facet by miał poklask. 

 

Ale konsekwencje są też biologiczne. 

Facet czy kobieta z rozbudowanym życiem erotycznym, nie zrezygnuje z niego w imię stabilności. Będzie raczej szukał drogi by je przedłużyć

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Kobieta by była określana szmatą, a facet by miał poklask. 

Nie. Nikt niepowołany by o tym nie wiedział. Jakoś ludzie nie chwalą się swoim życiem erotycznym i ukrywają co odwalają. Dzisiaj kobiet nie wyzywa się od szmat, gdyż zwyczajnie większość się nie przyznaje jak lubi być traktowana w łóżku oraz kontrowersje seksualne przestają być już kontrowersyjne. Konsekwencje byłyby dla relacji/postrzegania samej siebie, a nie społeczne. 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, flopez napisał:

Zastanawiałem się ostatnio jaki stosunek do seksu grupowego mają kobiety. Jaki procent z kobiet w przedziale wieku 20-40 lat by zdecydowało się na zabawę z 2-3 przystojnymi facetami jakby miały zapewnienie, że nie spotka ich za to żadna konsekwencja? Generalnie wiadomo, że normalnie takie coś jest szkalowane, nieakceptowalne wśród ludzi. Ale jakbyśmy to zdjęli to czy Waszym zdaniem kobiety by były bardziej chętne na seks z więcej niż 1 facetem? 

100 % były by chętne. Szczególnie jakby sprawa nie wyszła na jaw, miś by się nie dowiedział, że była butelką na mleko dla 3 murzynów. Wtedy Pani by była zachwycona.

 

Najbardziej chętne by były na kilku murzynów( bo istnieje mit o 55cm bolcu u każdego murzyna co oczywiście jest fałszem ale panie ślepo wierzą w tą legendę i marzą o nabiciu się na murzyna z Kongo ),  ewentualnie Arabów jeszcze też by przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, flopez napisał:

Jaki procent z kobiet w przedziale wieku 20-40 lat by zdecydowało się na zabawę z 2-3 przystojnymi facetami jakby miały zapewnienie, że nie spotka ich za to żadna konsekwencja?

Wejdź na jakiś portal z anonsami erotycznymi i zobacz ile % kobiet chce 2m+1k.

A co do konsekwencji to przecież nic nie grozi.  Jakaś tam łatka puszczalskiej co najwyżej, a to nie jest obecnie czymś zbyt nagannym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Squarex2321 napisał:

Bo czarnoskórzy i chady albo inne elity genetyczne są dla kobiet bardzo atrakcyjni i są przez nie pożądani na tyle by one same im wskakiwały na bolca. A wiedzę mam stąd, że wierzę w blackpilla.

O Man, widzę, Analconda będzie miał ziomala ?

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Libertyn napisał:

A ilu facetów by się naraz z trzema laskami  zabawiło? 

Ja np.


 

Godzinę temu, flopez napisał:

Jaki procent z kobiet w przedziale wieku 20-40 lat by zdecydowało się na zabawę z 2-3 przystojnymi facetami jakby miały zapewnienie, że nie spotka ich za to żadna konsekwencja?

Bardzo duży. Pod warunkiem, że to prawdziwi faceci.

Z murzynami na imprezie też pójdą.

 

Godzinę temu, flopez napisał:

Generalnie wiadomo, że normalnie takie coś jest szkalowane, nieakceptowalne wśród ludzi.

Szkalowane przez tych co nawet jednej kobiety nie potrafią znaleść.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Tak. Dużo pań lubi murzynów. Głównie przez rozmiar i przez ból dupy inceli. Z tym że murzyn dla takiej pani jest zabawką traktowaną czysto utylitarnie i niewiele różni się od dilda

A ona też dla murzynów  jest zabawką,  butelką na mleko i nic nie wartą przygodą dla sportu.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Analconda napisał:

Ja np.


 

Bardzo duży. Pod warunkiem, że to prawdziwi faceci.

Z murzynami na imprezie też pójdą.

 

Szkalowane przez tych co nawet jednej kobiety nie potrafią znaleść.

Ja bym też z 3 fajnymi laskami się zabawił ale musiały by być mega sukowate takie porobione sztuczne melony, usta itp. Takie jak z filmów por :)

wiadomo że długo bym nie wytrzymał przy takich gwiazdach ale może bym się po godzinie później znów pobudził :)

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Libertyn napisał:

jest conajmniej kilka postów w których raczej nie skrywasz tego co "odwalasz"

Tutaj jestem anonimowa. Publicznie nie opowiadam co lubię, gdyż nie muszę. Wiele osób nie opowisda o swoich potrzebach, więc nie narażają się na nazwanie 'szmatami':) Dzisiaj w Polsce nie ma czegoś takiego jak jawny slutshaming, więc konsekwencje społeczne są znikome. Do tego się odniosłam, gdyż napisałeś o tym, że biedne panie to wg ogółu szmaty, a panowie mają poklask. Żyjemy w świecie, w którym ludzie nie wpieprzają się innym do łóżek i nie wyzywają od szmat czy dziwek. Naprawdę nie jesteśmy pokrzywdzone 'łatkami'.

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Squarex2321 napisał:

Zabawką? kobiety  czują do nich respekt, a jak mają już brać te monster cock do buzi to aż im ślinka cieknie.

Tylko że to mit z tym monster cock. Przecież nie każdy murzyn ma lage do kolan. To bujda ale baby myślą że to prawda i mają chcice mega na murzyna bo się naoglądały filmów por...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Z tym że murzyn dla takiej pani jest zabawką traktowaną czysto utylitarnie i niewiele różni się od dilda

Niestety ale bzdura.

Kobiety zwłaszcza Polskie bardzo chcą murzyna do związku. Takie są już wyprane.

 

Wracając do tematu.

Dajcie sobie spokój z tym wciskaniem kitu (kobiety), że seks to jakaś „intymność”. A faceci niech w to nie wierzą.

Seks to ma beciak raz w miesiącu jak wypłatę przyniesie.

Kobiety się rżną z prawdziwymi facetami i tak powinno być. Żeby kobieta była szczęśliwa to trzeba ją porządnie zerżnąć tak by nie mogła chodzić. Więc 2 facetów będzie Ok bo zrobią to łatwiej.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Analconda napisał:

Żeby kobieta była szczęśliwa to trzeba ją porządnie zerżnąć tak by nie mogła chodzić. 

Nie ma to jak rady od teoretyka...

Polecam na plaży, raz w cipkę raz w piasek i tak powtarzać aż laska zacznie się drzeć.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

Niestety ale bzdura.

Kobiety zwłaszcza Polskie bardzo chcą murzyna do związku. Takie są już wyprane.

 

Wracając do tematu.

Dajcie sobie spokój z tym wciskaniem kitu (kobiety), że seks to jakaś „intymność”. A faceci niech w to nie wierzą.

Seks to ma beciak raz w miesiącu jak wypłatę przyniesie.

Kobiety się rżną z prawdziwymi facetami i tak powinno być. Żeby kobieta była szczęśliwa to trzeba ją porządnie zerżnąć tak by nie mogła chodzić. Więc 2 facetów będzie Ok bo zrobią to łatwiej.

Kurde ciężko tak je zerżnąć żeby nie mogły chodzić aż... to by trzeba było serio z 5 byczków chyba.

One o tym marzą i aż im ślinka cieknie na myśl o dławieniu się ogromnym czarnym  bolcem. Taka niestety prawda, Polacy nie mają szans być tak pożądani jak legendarne murzyny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

Kobiety zwłaszcza Polskie bardzo chcą murzyna do związku. Takie są już wyprane.

Chyba arabskiego księcia. A tak realnie to chcą murzyna z seksualnością murzyna i podejściem europejskim. Tyle że takich jest niewiele. 

 

Btw. Skoro chcą związku to w Ghanie mają tysiące potencjalnych mężów

6 minut temu, Hatmehit napisał:

Naprawdę nie jesteśmy pokrzywdzone 'łatkami'.

Raz na jakiś czas tylko Arch się przyczepi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bassfreak napisał:

Dla mnie to patola i ja sam osobiście nie fantazjowałem nawet o seksie z dwoma kobietami.

Ale pomyśl sobie że 3 mega laski robią Ci loda, wytryśniesz, poczekacie chwile i za pół godziny znowu targają Cię za bolca i biorą go między swoje melony xxl :) chyba większość z nas o tym fantazjuje. Ja tak ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Btw. Skoro chcą związku to w Ghanie mają tysiące potencjalnych mężów

W Ghanie im nie będą na emerytury robić. iPhone nikt nie kupi itd...

 

Nie owijajmy w bawełnę...

Polki są łase na gangbangi zwłaszcza 2x BBC albo i więcej.

 

Żadna się nie przyzna ale każda pójdzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.