Skocz do zawartości

Seks grupowy


flopez

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, JoeBlue napisał:

1. Nigdy z nich nie zeszliśmy. To tylko pranie mózgu w mediach zamydliło spojrzenie na realia.

 

2. Takie budki już są, w Szwajcarii. Ukłon dla rych gości.

 

 

1. Serio? Nie oglądam TV od ponad 10 lat. Zerkam czasem na pierdoły, gdy jestem akurat w pokoju i coś jest włączone, by wyrobić sobie zdanie.

2. Czy aby przeszklone? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2020 o 12:58, Wewerka napisał:

Ależ oczywiście! Zgadzam się z tym. Jednak nie cały hotel musi o tym wiedzieć. Jeśli ktoś dobrze się bawi śpiewając arie operowe, czy wystukując łyżeczkami po szklance Mozarta, też powinien mieć szacunek dla uszu innych.  "Dobra zabawa" to pojęcie względne. Gdybym chciała posłuchać stęków, jęków, westchnień to wiem co robić lub gdzie szukać. Ale ostentacyjne darcie się w miejscu publicznym nie jest w dobrym tonie, obojętnie czy wzywasz kelnera bo jajko miało być na twardo czy uprawiasz dziki seks. ?

Zawsze mogłaś zgłosić w recepcji zakłócanie ciszy nocnej ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/12/2020 at 4:46 PM, fikakowo said:

Trojkąt z 2 facetami i kobietą odpada bo obecność faceta mi przeszkadza.

 

Podobnież Becie przy Alfie nie stanie. Tak mi się skojarzyło :D

 

On 12/12/2020 at 4:46 PM, fikakowo said:

Trojkąt z 2 kobietami też, bo nie wiem co bym z tą drugą robił jakbym sie tą pierwszą zajmował. Nie ogarnął bym tego. Jedna zawsze byłaby poszkodowana. Wolę się kupić na jednaj na spokojnie. 

 

To bierz BI wtedy Panie się zajmują sobą gdy Ty masz pauze tudzież ogarniasz tylko jedną.

W ogóle to najlepsze są 2 pary. Wtedy nie ma takich dylematów. Nie ma też odbijania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.