Skocz do zawartości

Nasilone propozycje znajomości od kobiet na FB


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Co się dzieje z tym FB, też tak macie? Non stop dostaję propozycje znajomości, wszystko od kobiet, też od młodych dup, mniej niż 20 lat, wszystko blokuję, nie mam żadnych wiadomości, tylko ciągle propozycje znajomości. Jakieś boty, czy co tutaj się dzieje? Nabijają sobie kukoldów do obserwowanych? (taka moja teoria z dupy). Zaznaczam, że moja aktywność w mediach społecznościowych to 0. Tylko komunikator internetowy, rozmawiam ze swoimi ludźmi, niczego nie wstawiam.

 

O co tutaj chodzi? Częstotliwość mocno wzrosła, więc podejrzewam jakieś boty, albo nowy trend, żeby napierdalać obserwowanych i hajs trzepać z "modelingu". Kurwa, co za debilizm. Praktycznie codziennie dostaje propozycję od nowej "znajomej".

 

Co tu się odwala?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były takie momenty, że przychodziło do mnie po kilka zaproszeń od pań o aparycji modelki, gdzie to były ewidentne fejki, a na profilach były wstawiane jakieś dziwne linki i inne cuda na kiju.

Oczywiście zaproszenia lądowały prosto do hoboka. A od realnych, nieznajomych kobit raczej sporadycznie.

 

Raz jakieś zaproszenie od konta bez zdjęcia przyjąłem, a później się okazało, że to jakaś 13 latka mnie zaprosiła i wypisywała wiadomości.

Od razu usunąłem ze znajomych i zablokowałem.

Wtedy się wqrwiłem lekko. ?

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Brat Jan napisał:

@mac może niepewność obecnych czasów popycha kobiety do szerszego kontaktu z potencjalnie wolnymi mężczyznami (bo chyba nie masz zdjęć trzymając kobietę w objęciach?)

No właśnie nie mam żadnych danych podanych, czy wolny, czy nie. A dostaję tego mnóstwo naprawdę, jak spam praktycznie. W piątek, dzisiaj, w poniedziałek i wtorek. I tak przychodzą regularnie od różnych postaci, których nie znam. Tylko od kobiet. Najczęściej normalnie ze zdjęciami, raz od mężatki jakiejś. W ogóle tych ludzi nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie odnośnie tematu, ale ostatnio Facebook promował aplikację randkową, w której wysyłanie wiadomości jest płatne. Po zarejestrowaniu się i "przesunięciu w prawo" kilku pań dostawało się z automatu pozytywną reakcję z kilkoma wiadomościami typu "hej co u Ciebie" "Jesteś stąd..? ". Oczywiście odpisywanie na te wiadomości było grubo płatne (coś ponad 5 zł za wiadomość). Wniosek był jeden, to wszystko były spreparowane i wysyłane albo przez automat albo przez jakichś ludzi wynajętych mających na zadanie wyłudzać pieniądze. Tak teraz wygląda randkowanie w mediach.. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za często zaglądasz na strony o wiadomych treściach.? Mam znajomego, który jest fanem kina fikanego, albo przynajmniej po tym co sobie reprezentuje, nie ma innej możliwości zaspokojenia tych potrzeb... Do sedna. Chwalił się, że dostaje zaproszenia od jakiś siks, które raczej nic by od niego nie chciały. Jak podesłał kilka profili, to wyglądały jakby były założone wczoraj. Ja nic nie sugeruję... Ale może tutaj zacznij swoje dochodzenie? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

wszystko od kobiet, też od młodych dup, mniej niż 20 lat,

- fejkowe konta/naciaganie na kase,

- panny zbierają lajki - ale chyba nie byłoby tak masowo,

- jesteś CHADem, syryjskim księciem :P i zobaczyły cię w proponowancych znajomych, bo znasz ich znajomą, więc są chętne. ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem drugie konto handlowe, gdyż do głównego dużo osób chciało mnie dodawać, jakieś przypadkowe nooby pytający o jakąś rzecz, nie kupując jej koniec końców itd. 

 

Na drugim koncie w pewnym okresie często miałem fejki, od razu widać było zagraniczne dane i zdjęcie od 8/10 w górę.

 

Blokuj i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac nie używam social media do nawiązywania znajomości z paniami, ale jak się zaczęła koronoparanoia i nakręca się mocniej tym więcej koleżanek/ dawnych kochanek/ znajomych zaczęło się odzywać i starać wkupić w moje łaski. Wiadomo rynek pracy kuleje, strach przed przyszłością itp.

 

Myślę, że mamy tu do czynienia z jednym prostym zjawiskiem, panie szukają bezpiecznej przystani i monitorują w jej poszukiwaniu wszystkie częstotliwości. 

 

U niektórych się odpalił instynkt przetrwania jak przy każdym większym zagrożeniu (nieistotne, że to jest pompowane medialnie ponad miarę), u innych zimna kalkulacja, a u jeszcze innych zadziałało dwutorowo.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.