Skocz do zawartości

Co oznaczają w wydaniu faceta takie durne teksty?


Rekomendowane odpowiedzi

Typu "bądź grzeczna, a jak się spotkamy będziesz bardzo niegrzeczna"? Zazdrość, chęć kontroli, a może brak zaufania?

Opiszę o co chodzi po krótce- czasem wyjeżdzam ze znajomymi na pewne zawody sportowe- mój facet nie, bo nie interesuje go to zupełnie.

Myślałam, że nie ma z tym żadnego problemu, a tu nagle... taki tekst. Jeśli go zapytam wprost czy jej zazdrosny pewnie się wiele nie dowiem znając jego.

Więc co jak takie coś interpretować? Nie ufa mi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Angel_Sue napisał:

"bądź grzeczna, a jak się spotkamy będziesz bardzo niegrzeczna"? Zazdrość, chęć kontroli, a może brak zaufania?

??

 

boże, to tylko taki głupi żart. jasne, że z tyłu głowy każdemu facetowi chodzi, że jego ukochana może go zdradzić, ale to co uprawiasz to nadmierne myślenie. po prostu bądź grzeczna a jak wrócisz  to bądź dla niego niegrzeczna. tyle. jak będziesz uprawiała takie rozkminy, albo co gorsza zaczniesz mu suszyć o to głowę to dasz mu jeszcze większe powody do niepokoju.

 

jakbyś zażartowała i powiedziała

"dla ciebie zawsze będę niegrzeczna" 

 

to chłopina by się uśmiechnął i poczuł pewniej

Edytowane przez MrSadGuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast myśleć "on chce mnie kontrolować/nie ufa mi"

 

pomyśl o  nim jak o normalnym człowieku. Człowieku który chce być kochany i może mieć czasami jakieś obawy czy demony. Nie pielęgnuj ich swoim egocentryzmem. Pokaż mu, że go pożądasz i że jest dla ciebie wyjątkowy.

Edytowane przez MrSadGuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Angel_Sue said:

Wiem, bardziej chodziło mi z czego on wynika i czy przyczyną tą jest najgorsze, czyli brak zaufania.

 

Nie. To jest typowy dirty talk. Chce Cię podkręcić żebyś myślała o nim (seksualnie = była napalona) od momentu jak Ci to napisał do momentu zapowiedzianego rżnięcia. Nie szukaj drugiego dna, baw się konwencją. Odbij piłeczkę -> podkręć Go.

 

Podświadomie wiadomo, że jak będziesz napalona na Niego to jest mało prawdopodobne, że zwrócisz uwagę na innego. Chyba, że Cię nie jara, to wtedy żadne dirty talk nie pomoże.

Edytowane przez Colemanka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.