Skocz do zawartości

Dziewica czy doświadczona do stałego związku?


flopez

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem w necie ciekawe wyniki na temat ankiety czy faceci preferują do poważnego związku dziewicę czy kobietę z przeszłością seksualną. 70% woli dziewicę, ale zastanawiam się dlaczego. Pewnie dlatego, że jest czysta, będzie tylko ich. Z doświadczenia jednak wiem, że z dziewicą jest ciężko. Zazwyczaj to są kobiety, które zanim zdecydują się na seks to mija dużo czasu, poza są bardzo nieśmiałe na początku współżycia.
Doświadczone dziewczyny szybciej decydują się na seks i od razu pozwalają na dużo więcej. Różne pozycje seksualne, nie mają problemu, żeby zrobić loda. Dziewica zanim zrobi loda to zazwyczaj mija 5-6 miesiący.
Poza tym - umiejętności. Kobieta z doświadczeniem wie jak zająć się kutasem, wie, że usta nie służą tylko do mówienia itp.
Potwierdzone w realu, z dziewicą czekałem na loda (słabej jakości) 5 miesięcy, nie wspominając o połyku. Z doświadczoną Panią (moje obecna partnerka) czekałem na loda miesiąc, też bez połyku, ale z finałem na twarz, więc też dobrze.
Dodatkowo moim zdaniem dziewica prędzej czy później będzie ciekawa "jakby to było z innym", kobieta doświadczona już po prostu to wie. 

Dlatego moim zdaniem - zdecydowanie doświadczona.

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, flopez napisał:

Dodatkowo moim zdaniem dziewica prędzej czy później będzie ciekawa "jakby to było z innym", kobieta doświadczona już po prostu to wie. 

Bardzo prawdopodobne dlatego jakbym jeszcze raz takową miał to tym bardziej nie wiązał był z nią większych nadziei. (Wiedząc że z żadną lepiej nie wiązać?)

Dodatkowo w tych czasach to zagrożony gatunek.

16 minut temu, flopez napisał:

czekałem na loda miesiąc

To mnie niepokoi. Ale że kolejka była? Jak to czekałeś??

 

Powiem tak, jeden chuj czy dziewica czy nie jak jesteś jej manem z mokrego snu.Wtedy rzuci wszystko i poleci do ciebie.
Gorzej jak doświadczysz tego z drugiej strony.???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewica a jakże  :) takataka fajna niewinna myszka inna niż wszystkie :)

Godzinę temu, flopez napisał:

No po 2 tygodniach mniej więcej od rozpoczęcia związku zaczęliśmy uprawiać seks, a w ciągu następnych dwóch tygodni zaczęła mi robić loda. 

I co dobrze robi tego loda? Zna się na rzeczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczona dziewica ?

A tak serio, to znam takie co spróbowały jak to jest z innym i znam takie które są wierne jednemu. Trudno powiedzieć od czego to zależy. W wiosce skąd pochodzę, większość dziewczyn wyszło za mąż jako dziewice. 

Kiedyś była zasada, że jak rozdziewiczysz kobietę, to się z nią hajtasz, dzisiaj brzmi to trochę abstrakcyjnie. One chcą być pewne zaangażowania, więc odkładają współżycie w czasie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słaby ogier z ciebie rozgrzana dziewica będzie tak obrabiała gałe jakby nie jadła kiełbasy nigdy w życiu.  Kiedyś zdarzyło mi się trafić na takie (krew była) było widać że na początku nawet nie wedziały jak się całować (czyli nie było nawet partnerów do lizania) ale po odpowiednim rozgrzaniu wszystko się diametralnie zmieniało. Nie wiem co z wami buddami czasu że wam panienki robią loda po pół roku czy w ogóle dupy nie dają. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, flopez said:

z dziewicą jest ciężko. Zazwyczaj to są kobiety, które zanim zdecydują się na seks to mija dużo czasu, poza są bardzo nieśmiałe na początku współżycia.

 

Ludzie!!! A jakim cudem ma być inaczej?

 

Jak kupujesz nowy samochód to też narzekasz, że siedzenia ma zafoliowane? 

 

Dziękuj Bogu, jak taką znalazłeś i jest tobą zainteresowana. Właśnie wygrałeś los na loterii. Ale pamiętaj, że wielu, co wygrało, to się przez to tylko stoczyło.

 

 

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za abstrakt w ogóle jest. Szukacie partnerki do "stałego związku", poważnego", czy dziwki z roksy?

 

Jak lód dobrej jakości i usta służący nie tylko do mówienia to wszystko czego oczekujecie od związku (poważnego i stałego), to weźcie se jakąś szmatę na sponsoring i nie psujcie innym wartościowych dziewczyn.

Edytowane przez Nessus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez różnicy. Dziewica powiedział mi, że mnie kocha i jesteśmy sobie przeznaczeni, po czym dwa dni później poszła w objęcia innego kolesia mówiąc mi, że bardziej się jej podoba. Był to dla mnie bolesny moment w życiu i zarazem przełomowy. Zarzucała mi później, że chcę ją tylko przelecieć po czym dała dupy mężowi swojej siostry starszemu od niej 20 lat. Jeżeli myślicie, że dziewica to jakiś jednorożec to się mylicie.

Edytowane przez Kosik
  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, flopez napisał:

Znalazłem w necie ciekawe wyniki na temat ankiety czy faceci preferują do poważnego związku dziewicę czy kobietę z przeszłością seksualną. 70% woli dziewicę, ale zastanawiam się dlaczego. Pewnie dlatego, że jest czysta, będzie tylko ich. Z doświadczenia jednak wiem, że z dziewicą jest ciężko...........................
Dodatkowo moim zdaniem dziewica prędzej czy później będzie ciekawa "jakby to było z innym", kobieta doświadczona już po prostu to wie. 

Dlatego moim zdaniem - zdecydowanie doświadczona.

Nie ma znaczenia z moich obserwacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Nessus napisał:

Co to za abstrakt w ogóle jest. Szukacie partnerki do "stałego związku", poważnego", czy dziwki z roksy?

 

Jak lód dobrej jakości i usta służący nie tylko do mówienia to wszystko czego oczekujecie od związku (poważnego i stałego), to weźcie se jakąś szmatę na sponsoring i nie psujcie innym wartościowych dziewczyn.

A czy są takie jeszcze wartościowe? Poza Himalajami oczywiście. 

W Polsce są takie jeszcze " dobre dziewczyny" ?

31 minut temu, Kosik napisał:

Bez różnicy. Dziewica powiedział mi, że mnie kocha i jesteśmy sobie przeznaczeni, po czym dwa dni później poszła w objęcia innego kolesia mówiąc mi, że bardziej się jej podoba. Był to dla mnie bolesny moment w życiu i zarazem przełomowy. Zarzucała mi później, że chcę ją tylko przelecieć po czym dała dupy mężowi swojej siostry starszemu od niej 20 lat. Jeżeli myślicie, że dziewica to jakiś jednorożec to się mylicie.

O kurde to grubo. Ile ona miała wtedy lat?

 

Niezła dziwka z niej się okazała  :)

dobrze że tak szybko się rozstaliście. 

14 minut temu, prod1gybmx napisał:

Zależy czego oczekujesz od związku.

Loda z połykiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdziewiczyłem 4 Panie. Z jedną byłem w 5 letnim LTR i puściła się bokiem. Obecna partnerka też była dziewicą, a na 4 spotkaniu przestała. Jestem jej pierwszym facetem, a robi mi takie shit testy jakby wzięła je z podręcznika "sióstr samic". Zrozumcie, że to nie błona dziewicza programuje kobiety, a Netflix, Instagram i szeroko pojęty konsumpcjonizm. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Adrianoob napisał:

O kurde to grubo. Ile ona miała wtedy lat?

 

Wtedy miała 17 lat.

14 minut temu, Adrianoob napisał:

Niezła dziwka z niej się okazała  :)

dobrze że tak szybko się rozstaliście. 

To było zajebiste doświadczenie zobaczyć, że dziewica niczym się nie różni od puszczalskich kurew. Lekcja na całe życie. Miałem w głowie niezły bajzel i byłem rozbity, że związek nie wyszedł i że mnie kopnęła w dupę. Zerwała ze mną pisząc mi wiadomość sms co jeszcze bardziej mnie zdołowało. Po zerwaniu jeszcze się widzieliśmy i chciała się ze mną całować to się odsunąłem od niej. Wkurwiło mnie to, że takie akcje odwala i robi mi fałszywą nadzieję po tym jak mnie zostawiła. Wydzwaniała do mnie i mówiła że mnie kocha ale to były puste i fałszywe słowa. I zobaczcie bracia, dziewica i już potrafiła kłamać i ściemniać tak jak by miała to we krwi. W końcu ją opierdoliłem i powiedziałem, że jej słowa o miłości są fałszywe. Jak można kogoś zostawić i dalej pierdolić, że się go kocha? Od tamtego momentu ja zablokowałem i nie mam już kontaktu ale słyszałem od znajomych jakie akcje odwaliła.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kosik napisał:

W końcu ją opierdoliłem i powiedziałem, że jej słowa o miłości są fałszywe. Jak można kogoś zostawić i dalej pierdolić, że się go kocha? Od tamtego momentu ja zablokowałem i nie mam już kontaktu ale słyszałem od znajomych jakie akcje odwaliła.

Swoją różdżką obudziłeś potwora :D Z jaskini miała wyjść księżniczka a wyszedł smok..

Edytowane przez Perun82
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kosik napisał:

Bez różnicy. Dziewica powiedział mi, że mnie kocha i jesteśmy sobie przeznaczeni, po czym dwa dni później poszła w objęcia innego kolesia mówiąc mi, że bardziej się jej podoba. Był to dla mnie bolesny moment w życiu i zarazem przełomowy. Zarzucała mi później, że chcę ją tylko przelecieć po czym dała dupy mężowi swojej siostry starszemu od niej 20 lat. Jeżeli myślicie, że dziewica to jakiś jednorożec to się mylicie.

Brutal black pill. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Perun82 napisał:

Swoją różdżką obudziłeś potwora :D Z jaskini miała wyjść księżniczka a wyszedł smok..

Bo to zła kobieta była !

15 minut temu, Kosik napisał:

 

Wtedy miała 17 lat.

To było zajebiste doświadczenie zobaczyć, że dziewica niczym się nie różni od puszczalskich kurew. Lekcja na całe życie. Miałem w głowie niezły bajzel i byłem rozbity, że związek nie wyszedł i że mnie kopnęła w dupę. Zerwała ze mną pisząc mi wiadomość sms co jeszcze bardziej mnie zdołowało. Po zerwaniu jeszcze się widzieliśmy i chciała się ze mną całować to się odsunąłem od niej. Wkurwiło mnie to, że takie akcje odwala i robi mi fałszywą nadzieję po tym jak mnie zostawiła. Wydzwaniała do mnie i mówiła że mnie kocha ale to były puste i fałszywe słowa. I zobaczcie bracia, dziewica i już potrafiła kłamać i ściemniać tak jak by miała to we krwi. W końcu ją opierdoliłem i powiedziałem, że jej słowa o miłości są fałszywe. Jak można kogoś zostawić i dalej pierdolić, że się go kocha? Od tamtego momentu ja zablokowałem i nie mam już kontaktu ale słyszałem od znajomych jakie akcje odwaliła.

Ale to gdy byliście jeszcze w związku to się dowiedziałeś że się puszczała  z tym 20 lat starszym? 

Czy jak to było? Była z Tobą,  mówiła że kocha a robiła loda komuś innemu w inne dni w czasie trwania związku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Adrianoob napisał:

Ale to gdy byliście jeszcze w związku to się dowiedziałeś że się puszczała  z tym 20 lat starszym? 

Czy jak to było? Była z Tobą,  mówiła że kocha a robiła loda komuś innemu w inne dni w czasie trwania związku?

Nie takią akcje jak przespanie się z mężem swojej siostry zrobiła po tym jak zerwałem z nią całkowicie kontakt. 

Edytowane przez Kosik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.