Skocz do zawartości

Dziewica czy doświadczona do stałego związku?


flopez

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię doświadczone kurewki do 3 miesięcznych związków, bo w inne nie wchodzę.

 

Spust na biust, połyk, anal, facefucking lubię mieć na pierwszym spotkaniu.

 

Dziewicza kobieca niewinność, czystość,  to wymysł romantycznych, naiwnych fantazji, coś takiego nie istnieje.

 

Kobieta to najlepsza aktorka na świecie, anioł za dnia, kurwiszon boży w nocy, który wymyka się na parę godzin, by posmakować kutasa sąsiada.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, flopez napisał:

Dodatkowo moim zdaniem dziewica prędzej czy później będzie ciekawa "jakby to było z innym", kobieta doświadczona już po prostu to wie. 

Puszczalską się jest od młodości, z tym, że potem kobieta także może się zepsuć. Znacznie większe prawdopodobieństwo na to ma taka co już z niejednego pieca chleb jadła. Jesteś mega naiwny, jeśli myślisz, że ta doświadczona będzie wierna. Osobiście bym powiedział, że taka tym bardziej będzie niestabilna, ponieważ "to tylko seks". Są nawet na to badania, o których wspominał @bassfreak. Proponuje prostytutkę, przecież nie zdradzi a jaka doświadczona xd Chociaż, Fit Daria wspominała, że stała się mentalną dziewicą po odejściu z branży, więc powodzenia :D

 

@Król Jarosław I

Masz rację Polska to kraj kukoldów, za to Arabowie mają w sobie dużo męskiej energii, bo są szanowani i zasilani przez kobiety zamiast być szmatą podłogową. Mimo bycia z pozoru mniej cywilizowanymi to tak naprawdę u nas jest trzeci świat pod względem moralnym i bliżej do świata zwierząt niż zdrowych zasad współżycia społecznego.

 

 

Edytowane przez Ksanti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kosik napisał:

 

 Wydzwaniała do mnie i mówiła że mnie kocha ale to były puste i fałszywe słowa. I zobaczcie bracia, dziewica i już potrafiła kłamać i ściemniać tak jak by miała to we krwi. W końcu ją opierdoliłem i powiedziałem, że jej słowa o miłości są fałszywe. Jak można kogoś zostawić i dalej pierdolić, że się go kocha?

 

Jedna z ważniejszych prawd życiowych : Jak kobieta mówi, że kocha, to mówi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ksanti napisał:

Masz rację Polska to kraj kukoldów, za to Arabowie mają w sobie dużo męskiej energii, bo są szanowani i zasilani przez kobiety zamiast być szmatą podłogową. Mimo bycia z pozoru mniej cywilizowanymi to tak naprawdę u nas jest trzeci świat pod względem moralnym i bliżej do świata zwierząt niż zdrowych zasad współżycia społecznego.

Każdy Arab to bankomat. Tylko cienias nie jest w stanie utrzymać żony. Dlatego poza szejkami naftowymi, żyją nieraz w o wiele gorszych warunkach niż my. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Ksanti napisał:

Masz rację Polska to kraj kukoldów, za to Arabowie mają w sobie dużo męskiej energii, bo są szanowani i zasilani przez kobiety zamiast być szmatą podłogową. Mimo bycia z pozoru mniej cywilizowanymi to tak naprawdę u nas jest trzeci świat pod względem moralnym i bliżej do świata zwierząt niż zdrowym zasad współżycia społecznego.

To ci Arabowie, przed którymi uciekają żony by zostać solidnie zerżnięte przez tureckich chadów w Niemczech? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Libertyn napisał:

A tak serio to nie dbam o to. 

Liczy się osobowość i stosunek do innych ludzi

Czyli przyznajesz się, że mógłbyś być tzw. cuckoldem?

Mógłbyś być w związku z kobietą, która była np. prostytutką lub ma opinię dyskotekowej szm***y?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Perun82 napisał:

Bycie bankomatem jest również objawem szmacenia i traktowania instrumentalnego. Szacunek dla bankomatu jest oksymoronem. 

Jak nie jesteś w stanie być bankomatem, to zostają Ci samotne rozwódki lub kozy. Taka kultura. W tej cudnej kulturze szacunku do faceta to połowa szacownego forum, a raczej młodszej jego części, by była skazana na kozy. Bo div nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Perun82 napisał:

Bycie bankomatem jest również objawem szmacenia i traktowania instrumentalnego. Szacunek dla bankomatu jest oksymoronem. 

Nie, mężczyzna zawsze był bankomatem dla kobiety. Taka jest natura i nawet w świecie zwierząt samice są obdarowywane przez samców. Ogólnie rzecz biorąc zawsze czymś płacisz. To zupełnie nowy wynalazek, aby oboke po równo się dokładali. Lecz jest pułapka, ponieważ to sprzeczne z naturą kobiecą, więc podświadomie szuka wytrychów, aby to mężczyzna jednak więcej inwestował. Dawniej mężczyzna za to był przysłowiową głową rodziny, miał szacunek, a jego słowo było ostateczne. Dzisiaj jest szmatą podłogową, która nie może mieć własnego zdania, bo inaczej pańcia odejdzie. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cst9191 napisał:

Mógłbyś być w związku z kobietą, która była np. prostytutką

Tak. Tu dochodzimy do ciekawej rzeczy. Mianowicie szczerości.
Jakby się przyznała to byłby olbrzymi plus dla niej. 
Bo ona nie ma żadnego interesu w tym by się przyznawać.
Skoro się przyznaje, to musi mnie na tyle szanować, by dać mi prawo decyzji.
Jeżeli mówi mi o takich rzeczach, to nie będzie raczej kryła innych manian.
No i. Będzie to miało spore walory jeśli chodzi o techniki ars amandi.

Nie zmienia to faktu że wielu ludzi woli ładne kłamstwa od brzydkiej prawdy.
 

Teraz, cst9191 napisał:

lub ma opinię dyskotekowej szm***y?

 

Nie. A już zwłaszcza jakby miała dzieci

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Libertyn napisał:

Mianowicie szczerości.
Jakby się przyznała to byłby olbrzymi plus dla niej. 
Bo ona nie ma żadnego interesu w tym by się przyznawać.

Może być też odwrotnie. Przyznała się, abyś własnie sobie tak pomyślał, tuszują jeszcze jakieś grubsze rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Leniwiec napisał:

Może być też odwrotnie. Przyznała się, abyś własnie sobie tak pomyślał, tuszują jeszcze jakieś grubsze rzeczy.

Może być i tak. Tylko jeśli mam zakładać najgorsze to powinienem mieć już wykupiony parcel na cmentarzu i wybrany model trumny. Powinienem też wszystkich ludzi traktować jak zło konieczne. Bo jest szansa ze źle mi życzą, a kasjerka z żabki która nie ma grosza, na pewno chce mnie okraść.

Jednak wolę mimo wszystko przypisywać ludziom dobrą wolę

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Kosik said:

To było zajebiste doświadczenie zobaczyć, że dziewica niczym się nie różni od puszczalskich kurew. Lekcja na całe życie. Miałem w głowie niezły bajzel i byłem rozbity, że związek nie wyszedł i że mnie kopnęła w dupę. Zerwała ze mną pisząc mi wiadomość sms co jeszcze bardziej mnie zdołowało.

 

Teraz już wiesz, jak się jeździ czymś, co wdrożyli do produkcji 'fachowcy' z żerania na kacu, choć miało może i zafoliowane siedzenia. Ba! Może nawet miało włoski, czy koreański projekt. Ludzie, czy wy w ogóle widzieliście jakąś cywilizację?

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,24054145,milosc-w-iranie-wielu-mezczyzn-to-narcyzowie-ktorym-nie-jest.html

 

O Persach :D

 

Cytat

Miłość w Iranie. "Wielu mężczyzn to narcyzowie, którym nie jest obca prostownica. W obejściu przypominają raczej Grechutę niż Pitbulla"
 

 

Jak uderzyć w panów z pod znaku półksiężyca?Na pewno nie rakietami. Oczywiście uderzając w kobiety - one zrobią to samo co teraz w Ameryce czy Europie. 

Edytowane przez Perun82
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, flopez napisał:

Potwierdzone w realu, z dziewicą czekałem na loda (słabej jakości) 5 miesięcy, nie wspominając o połyku

 

U mnie potwierdzone jest to, że dziewice były lepsze w łóżku od "doświadczonych".

 

Przynajmniej nie musiałem ich delikatnie "odwodzić" od tego, co robiły eksowi, a co mi się nie podoba.

Dziewica jest jak plastelina. Szybko ją uformujesz pod siebie.

 

Najgorsza jest taka po jednym ,stałym związku. Będzie przenosić to, co lubił eks na Ciebie, co jest często nieprzyjemne na więcej sposobów, niż jeden.

 

Sorry, ale ssanie chuja jest banalną czynnością. Nie ma tu się czego uczyć, kwestia pasji.

 

Pasję może mieć dziewica, i 40-letnia babka po dwudziestu związkach.

Moje partnerki-dziewice bardzo szybko uczyły się robić takie "szpagaty na kutasie", że niejeden by nie uwierzył.

Edytowane przez Januszek852
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Perun82 said:

 

Gazeta Wybiórcza


Jeśli masz jakieś alternatywne źródło/a takiech informacji to się chętnie poczytam i zmienię swoje sceptyczne w tej kwestii zdanie. Nie wiem czy tak jest czy nie jest ale w słowa ze stajni pana Michnika nie wierzę, jestem niewierzący.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dylematy, ja obecnie biore kazda w miarę ładną! Nie bedę wybrzydzać! Dawać jakies kandydatki! :D

 

21 minut temu, Januszek852 napisał:

Najgorsza jest taka po jednym ,stałym związku. Będzie przenosić to, co lubił eks na Ciebie, co jest często nieprzyjemne na więcej sposobów, niż jeden.

Coś w tym jest. I takim jest bardzo trudno stworzyć nową poważną relację, jeśli związek trwał np. 8 lat. Widzę to z doświadczenia. Trochę szkoda takich kobitek. Nie zawsze z ich winy się rozpadły te związki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do związku w domyśle na stałe, rodzina itp. tylko i wyłącznie niezdeflorowana kobieta. Jeśli chodzi Ci o "stały związek" w kontekście bycia ze sobą, jednak nie wiązania poważnych planów, ot zwyczajny LTR - co kto woli. To nie nowina, że do związku bez deklaracji to i facetowi ciut rozwiązła dziewucha nie będzie przeszkadzała, bo w końcu inwestycji tu nie ma się żadnej, co innego w przypadku inwestycji (tj. rodziny itd.).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lxdead napisał:

Do związku w domyśle na stałe, rodzina itp. tylko i wyłącznie niezdeflorowana kobieta.

Pytam na serio, bez prowokkacji: to twój własny pomysł czy gdzieś to wyczytałeś?

Wady rozwiązania są następujące:

1. jak nie miała seksu, to może go nie lubi,

2. jak nie miała seksu, to sama nie wie co lubi, a co nie lubi i okaze się, że tego co ty masz/lubisz/oferujesz/kręci cię -ona też nie lubi,

3. zacznie się zastawiać, jako to jest z innymi i na zastanowieniu się nie skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.