Skocz do zawartości

PRL i ZSRR vs NWO, globalny korporacjonizm, cywilizacja śmierci.


Rekomendowane odpowiedzi

PRL i ZSRR - kojarzy się z biedą i zacofaniem gospodarczym

 

NWO, globalny korporacjonizm - technologia i transchumanizm 

 

Uważam że obecnie mamy próbe prawdziwego przejście z poprzedniego systemu na ten nowy, i zatarcia śladów po przednim systemie, przedstawianie go wyłącznie w negatywnym obrazie. Czy w PRL była taka demoralizacja młodzieży, depopulacja, niska dzietnośc, eutanazja, aborcja, praca w korporacji która narzuca siłą równouprawnienie, multikulti ? Czy to jest rozwój ? Poniżej przykład mamy reklame pracy w takiej korporacji. To ja wole być biedny, żyć sobie skromnie na wsi, z własnym ogródkiem, i dziękuje za ten system. 

 

 

 

Pozwole sobie na recenzje :)

Ogrodzony teren

Caphkjhkjhkjhture.png

 

sddefault.jpg

 

Nie rozumiem ? to przedszkole ?

jgjhgjhgjhgjhg.png

 

Promowanie tatuaży, destrukcji ciałą

 

sdrgsdfgsdgfure.png

 

Promowanie agresji wśród kobiet, 

aaaaaaaaaaaahklashdfkahfaskjhfre.png

aaaaaaaaaaure.png

 

Walcz kobieto walcz, bądź bezdzietna, rób kariere..............

 

 

gf-N619-htje-dRsW_8-marca-w-prl-1920x108

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo ostatnio wielbicieli socjalizmu a nawet komunizmu zagościło na forum ? No cóż stawiam diamenty przeciwko orzechom że są to ludzie którzy nie mieli wątpliwej przyjemności przeżycia nawet dzieciństwa w realnym socjalizmie i gdyby nie to z jakim nieszczęściem dla kraju by się to wiązało, życzyłbym im aby zaznali tego szczęścia i na własnej skórze przekonali się jak to naprawdę wygląda. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Templariusz napisał:

którzy nie mieli wątpliwej przyjemności przeżycia nawet dzieciństwa w realnym socjalizmie

Pamiętam końcówkę Gierka i stan wojenny.

Gierek trochę poluzował bo nawet znajomemu mechanikowi udawało się wyjeżdżać do RFN do pracy na kilka m-cy w roku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi @tylkochwila133 jakikolwiek okres w historii świata gdzie nie wykorzystywało się masy ludzkiej do bycia trybikiem napędowym gospodarkę. 

Zawsze i wszędzie, każdy system wykorzystywał masy i robił z nich bioroboty.

 

A do komunizmu zmierza wszystko nie od dziś.

 

@Chadernest nie ma takiej opcji, żebyśmy żyli w normalnym państwie. 90% młodzieży jest 'kupiona' przez lewicę. Darcie ryja, iphony, i dej mnie bo mi się należy. Można powiedzieć `Highway to Communism. Oh, shit, here we go again...`

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Templariusz napisał:

No super, ale łaskawca z tego Gierka, facet mógł pojechać do pracy gdzie chciał. Wspaniale bo przecież mógł zabić ?

 

Gdy wspomni się Edka

to była operetka ?

 

tych parę lat bez biedy

na kredyt, na kredyt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Templariusz napisał:

Sporo ostatnio wielbicieli socjalizmu a nawet komunizmu zagościło na forum ? No cóż stawiam diamenty przeciwko orzechom że są to ludzie którzy nie mieli wątpliwej przyjemności przeżycia nawet dzieciństwa w realnym socjalizmie i gdyby nie to z jakim nieszczęściem dla kraju by się to wiązało, życzyłbym im aby zaznali tego szczęścia i na własnej skórze przekonali się jak to naprawdę wygląda. 

Mentalność wschodniego bloku niestety.... nie da się jej pozbyć jak na razie więc dobrze nie będzie. Wszyscy źli,wściekli, niezadowoleni, zmęczeni.  Ja się nie dziwie bo pensje głodowe no ale fakty są takie że na ulicach uśmiechu nie widać. 

Kurła południowcy to mają dobrze, inna mentalność, uśmiech na twarzy, nie przejmowanie się chujowinami. Fajnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Brat Jan said:

Interesujące jest to, że i obecnie jesteśmy zadłużeni po uszy, a ani hiperinflacji, ani powszechnych strajków nie ma.

Socjalistyczne "daj mnie siem należy", połączono po raz pierwszy z korporacjonistycznym zalewem taniej jakości "własności" dla każdego.

Mentalność oczekująca, plus strach przed utratą tego co już się ma, nawet jeśli to 15-letni pasek w benzynie. To nie groźba oberwania gazem straszy strajki, to groźba konfiskaty telefonu "do wyjaśnienia".

Stąd pewne wnioski na przyszłość - dopóki nie ma nad każdym "lepszego" bata, czyli zagrożenia życia, własność prywatna jest potrzebna do utrzymania populacji w ryzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Brat Jan said:

Pamiętam końcówkę Gierka i stan wojenny.

Gierek trochę poluzował bo nawet znajomemu mechanikowi udawało się wyjeżdżać do RFN do pracy na kilka m-cy w roku.

 

Pamiętam końcówkę Kaczyńskiego, po wprowadzeniu nas do Unii Europejskiej dał wszystkim 500+ i pozwalał się bogacić nie tylko prywaciarzom.

Złoty gość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 23.11.2020 o 12:38, Carl93m napisał:

i dej mnie bo mi się należy

Nie no, najlepiej jakby zapierdalali, jak w Chinach, za miskę ryżu na Janusza (nomen-omen) Korwina Mikke i jego kolegów typu Jerzyk Urban.

 

Co do epoki Gierka to akurat teraz mamy (tak mi się wydaje) powtórkę z rozrywki, tak jak wtedy plan jest prosty - Polaczki podkręcą się gospodarczo a potem my to wszystko za friko przejmiemy, po to się wzmacnia koncern Orlen żeby potem kiedy wrócą "właściwe rządy" oddać  gotowy produkt we właściwe ręce np Gazprom albo w inne szffabskie ręce, po to samo był Gierek, wybudowaliśmy za kredyty, które musieliśmy z odsetkami spłacić a to co wybudowaliśmy przejęli za free po '89.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.