Skocz do zawartości

BCAA


Rekomendowane odpowiedzi

BCAA to najlepsza odżywka, ale żyby były efekty to je się tego więcej niż w sugerowanych dawkach. Np. jak ćwiczyłem 5x w tygodniu jadłem 12-15 kapsułek BCAA MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® - 1100 mg

i wtedy odczuwa się różnicę, bo nie dochodzi do przetrenowania, mięśnie rosną i się rysują. POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie widziałem żadnych efektów, a może inne suple to "przykryły"?

glownym zadaniem BCAA jest dzialanie antykataboliczne dla miesni, poprawa ich wytrzymalosci i regeneracji. co chciales dokladnie uzyskac stosujac bcaa? :)

 

najlepsze smakowo i rozpuszczalnosciowo bcaa jakie jadlem to BSN AMINOX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

istotą bcaa jest to, że nie jest trawione i od razu idzie do krwii, bcaa uważam za zajebitą odżywkę mimo tego, że kolega się tu nie zgadza, zresztą każdy może sprobowac na sobie i zobaczyc czy czuje dzialanie, jak ktos na prawde zapierdala duzo to odczuje efekty, czyli szybka regenerację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie jeden kilogram w zyciu zjadłem bcaa.jak mozna czuc działanie czegoś co nie daje efektów w odczuwaniu?%-)szybka regeneracja.trzymaj diete to bediesz czuł taka sama regeneracje%-) a teraz lekcja biologi%-)

jemy jedzenie.tak.jedzenie zawierajace białko.w brzuszku to białko pod wpływem kwasu solnego rozpada sie na aminokwasy eaa które maja w składzie bcaa węglowodany witaminy i minerały%-)

a teraz troche chemii

białko serwatkowe w fabryce traktujemy kwasem solnym.rozpada sie ono na aminokwasy.w zaleznosci jak je oddzielimy mamy bcaa i eaa%-)


to po co płacic jak w bebzonie mamy fabryke?


a tutaj stafford da wykład

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie Crossfit 5x w tygodniu od prawie roku z mniejszymi, większymi przerwami (Króliki tez czasem musza pokicać i potem odpocząć :-)) . Po BCAA czuje się bardziej zregenerowany i łatwiej mi idą kolejne treningi. Robie sobie tez, coś jakby testy tj. odstawiam co jakiś czas, na jakiś czas, żeby sprawdzić czy działa. W moim przypadku się sprawdza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

A przyjmowanie BCAA przed i w trakcie treningu wytrzymałościowego? Nie przekraczam 2h jednorazowo z reguły, a więcej niż 1h, przy tętnie 150. 

 

Robię sobie wodę do picia na trening: 1g chlorku magnezu na litr wody, malutka szczypta soli i ok 4-5g bcaa i z 2g dorzucam przed treningiem do chleba tostowego i nutelli, gdy jest to pierwszy posiłek. Po obiedzie nie daje bcaa.

 

Celem jest baza tlenowa i spalenie trochę fatu.

Badania mówią, że działa wtedy jako antykatabolik i potęguję spalanie tłuszczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.