Skocz do zawartości

Mafia


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest wg was najbardziej niebezieczna i najbardziej brutalna zorganizownaa grupa przestepcza na swiecie i Czy mieliscie kiedykolwiek kontakt z mafiozami ,gangsterami lub oferty ''pracy'' w takiej grupie ?

 

Najwiecej slyszy sie o Wlochach,Rosjanach ,Japonczykach ,Chinczykach i Czeczencach (Glownie w Rosji)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Islam jest największą religią na świecie -> duża ilość fanatyków

Fanatycy są nieprzewidywalni, bo nie boją się śmierci + mordują każdego, generalnie szaleńcy

Mają super łatwy dostęp do broni i materiałów wybuchowych

W krajach islamskich są wspierani przez rządy, a na pewno nie są w żaden sposób ograniczani przez tamtejsze służby

W krajach zachodnich panuje tolerancja, nikt im nic nie może zrobić, bo rasista

Mają mnóstwo forsy, czerpią zyski ze sprzedaży ropy

 

Generalnie proponuję obejrzeć na YT filmiki z rajdów czy egzekuzji wykonywanych przez muzułmanów. Przerażające.

Edytowane przez Grzesiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys czytaem ze najwieksze wplywy i powiazania na swiecie maja Rosyjscy gangsterzy...Nie wiem czy to prawda ale ''Ruska mafia'' Jest znana z ogromnej brutalnosci i bezwzglednosci i tez maja ogromne ilosci pieniedzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się czym tylko mogę pod słowami Marka. Najgorsze co grozi światu i normalnemu ładowi ekonomicznemu, społecznemu, jak również stosunkom międzynarodowym to syjonizm. Mafia watykańska odpada już na przedbiegach w starciu ze złem jakie tworzy żydowski nacjonalizm, który powstał w XIX wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zydowski nacjonalizm ? Czym on sie kieruje i dlaczego  Zydzi sa Vincent tak skuteczni ?

 

Nigdy nie słyszałeś o syjoniźmie? O partiach takich jak Bund, czy Poalej Syjon? Odsyłam do dwutomowego dzieła Aleksandra Sołżenicyna "Dwieście Lat Razem". Porządna rzecz, kompleksowo wyjaśniająca m.in tak ogromne nasycenie żydostwem bolszewizmu, sowiekiego aparatu represji i jak i udział Żydów w Rewolucji Październikowej w Rosji. Jak to przeczytasz to można iść dalej, a jest co czytać w tej materii. Oj jest. W dwudziestoleciu międzywojennym problematyką koegzystencji narodu żydowskiego z innymi nacjami zajmowało się zawodowo wielu polskich księży.

 

W stosunkach z gojami, Żydzi stosują podwójna lojalność i dwulicowość. Kultywują oni obronę tożsamości własnej, za wszelka cenę, podczas gdy sami oni, niszczą pamięć narodowa i tradycje innych, którymi manipulują i na których maja często wielkie wpływy napuszczając ich często na siebie nawzajem. Skuteczną działalność Zydow umożliwia im nie tylko głęboki etnocentryzm, talent i wyrobiona inteligencja, ale jednocześnie bardzo mocna psychologiczna intensywność, sprzężona z agresywnością. Dzięki tym cechom Żydzi wiele razy potrafili stwarzać bardzo sprawne grupy nacisku intelektualnego, politycznego jak i ekonomicznego. W rezultacie Żydzi mieli wielki wpływ na kształtowanie sie zachodniej cywilizacji, zwłaszcza od rewolucji francuskiej. Np. profesor Kevin MacDonald, University of California, Long Beach, poświęcił wiele lat pracy na uporządkowanie wiedzy na ten temat.

 

Sam syjonizm to idea dążąca do separatyzmu Żydów od innych narodów, ich prawo do własnego państwa, do jednej wyłącznie religii - Judaizmu talmudzkiego a w szczególności czystości rasowej. Małżeństwa z innymi rasami są niedopuszczalne. Tak przynajmniej wygląda to oficjalnie. W praktyce można stwierdzić, że prawdziwy cel ruchu syjonistycznego, to władza totalitarna nad całym światem, ze stolicy świata - Jerozolimy. Co warte podkreślenia - nie każdy Żyd jest syjonistą. Niemniej jest mnóstwo neutralnych Zydów zmanipulowanych i zindoktrynowanych przez syjonizm.

 

Nacjonalizmów na przestrzeni dziejów od czasów rewolucji francuskiej był Ci dostatek. Drugim najgroźniejszym jest dla mnie nacjonalizm ukraiński, dziecko Dmytra Doncowa, pod postacią takich zbrodnicznych organizacji jak OUN i UPATyle że to nie mafia, bo cięzko tutaj mówić o przestępstwach gospodarczych i finansowych, a raczej podkreślać należy  okrutny mord na tysiącach niewinnych ludzi za samą etniczną przynależność do konkrtetnej grupy narodowościowej.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem o tej ksiazce ale nie czytalem .Dzieki postaram sie ja przeczytac ...Czyli presja na Zydach przez 3000lat wyrobila w nich ogromna inteligencje ? Jak bys ocenil inne nacje ? Czyli np nas Slowian, czy inteligencje i charater narodowy panstw Germanskich takich jak np Niemcy...Co do Bolszewizmu to Lew Trocki i Lenin byli pochodzenia Zydami takze to wszystko wyjasnia.Slyszalem o Syjonizmie o tych tajnych protokolach ale nie wglebuqalem sie zbytnio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może presja powstała na skutek tego, że żydzi sobie wykminili, że warto postawić siebie w roli ofiary i po cichu atakować. I ta cała presja jest sztuczna bo to oni wywołują presję, stworzyli religie gojów takie jak chrześcijaństwo i islam żeby manipulować stadem. Jedni nadstawiają drugi policzek albo się wykruszają a kiedyś wojowali tak jak teraz islam. Za to ci teraz wojują a potem wyznawcy będą się budzić i trzeba będzie wymyślić coś nowego. Na zachodzie już jest New Age i ezoteryka, która zaczyna wypełniać te luki i zabierać ludzi, którzy potencjalnie mogliby się zająć prawdziwym rozwojem duchowym. Jest jeszcze taki rodzaj ateistów, który nie zastanawia się w ogóle nad niczym innym niż czubek swojego nosa i tacy, którzy zbuntowali się na głupoty chrześcijańskie i zostali ateistami z czego niektórzy odrzucili też moralność i czują się całkowicie zwierzętami :P Sprytni ci żydzi ale i tak im się nie uda nic zrobić, myślę że NWO nie ma prawa dojść do skutku chociaż pewnie zawsze będą trwały próby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wczorajszy wieczor spedzilem na czytaniu I ogladaniu materialow ze szkolen  dawnych sowieckich sluzb specjalnych a takze Specnazu. Zastanawiam sie nad sila Rosyjskiej mafii w dzisejszym swiecie...Czy nadal ma tak ogromne wplywy jak kiedys? Znalazlem artykul w ktorym jasno opisane jest powiazania rosyjskich gangsterow z mafiozami z Izraela co czyni ich najpotezniejsza organizacja przestepcza na swiecie...Zastanawiam sie ile w tym prawdy a ile propagandy. Wiadomo tez ze czeczency I Ormianie zagrozil swego czasu ''chlopakom'' z Moskwy ale nie wiem jak to sie skonczylo...Czy agenci ''Ruskiej'' mafii maja przedstawicieli w Polsce I jak reaguja na to polskie grupy przestepcze...Temat od zawsze mnie fascynuje dlatego jak mam okazje sie czegos nowego dowiedziec to szukam...:) Znamy tez inne grupy jak Traidy Yakuza czy kartele z Ameryki Pld, czy faktycznie Rosyjscy gangsterzy sa najgrozniejsi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę daleko szukać nie trzeba - w naszym kraju WSI, spadkobierczyni GRU, powiązana z wieloma organizacjami przestępczymi i w Polsce (Gang Pruszkowski) i na Wschodzie.

 

Najgroźniejsza (obok mafii syjonistycznej) to chyba mafia włoska. W końcu to ona przez wiele lat wspólnie z lożą masońską faktycznie rządziła Włochami, a prominetni działacze polityczni, Ci "oficjalni" to były tylko podstawione osoby, żeby jakoś zachować pozory legalności władzy.

 

Różnica miezy Polską a Włochami polega na tym, że tamtejszą szajkę rozpracowano od środka i niemal wszyscy poszli siedzieć na długie lata. U nas nie ma na taki przewrót najmniejszych szans. Mafia postokrągłostołowa trzyma się nad wyraz mocno po tych 25-latach i łatwo władzy nie odda.

 

Polecam książkę - "Europa Mafii".

 

http://www.wydawnictwowektory.pl/product.php?id_product=9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

JEST PIĘKNIE MIESZKAM ZYJE W POLSCE NASZE OSIEDLOWE GANGI ITP. OGARNIAJĄ TEMAT ZAKORZENIONA NIENAWISC DO INNYCH NACJI ROWIĄZUJE  PROBLEM PIEKNIE JEST................NIE  LUBIM  TYCH......MAFII ITP.

 

 

POZDRAWIAM

 

Na przyszłość proszę nie pisać całych zdań dużą literą (poszukaj na klawiaturze "caps lock", naciśniecie go włącza/wyłącza tą funkcję). Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Yakuza zajmuje się głównie:kasynami,prowadzeniem burdeli  oraz narkotykami.Mają niepisany układ z rządem i policja się nie miesza w ich sprawy.Zwykli ludzie gdy widzą osoby z Yakuzy(dość łatwo jest ich poznać,po tatuażach smoka) to nie wchodzą im w drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yakuza chyba jest najpoteżniejsza tego typu organizacją przestępczą...

Warto pamiętać o kartelach narkotykowych, chlopaki obracają taką kasą że sie w pale nie miesci.

No i Rosyjska wiadomo. Ktoś wspominał wczesniej o Żydach i Watykanie. Są jeszcze Triady z Chin i inne mniejsze gangi aczkolwiek fanatycznie groźne jak Irlandczycy w USA badz Czeczeńcy w Moskwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zobaczcie sobie w jakim języku są teksty na tym zdjęciu.

A jest to zdjęcie ze ślubu mało znanego i tak samo lubianego polskiego gangstera.

Ja mam wrażenie że to właśnie "ta nacja" jest największą mafią bo działają globalnie.

Mają w rękach cały świat. Jeśli w Polsce są od XIV wieku i sprawują wszystkie urzędy (jak i mafię) to jak myślicie co się dzieje u innych?!

bZ5ktkpTURBXy9lYzgxZDQxNjMwYTVhZjg3YTk0Y

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie było zadnej mafii tylko grupa przestępcza, prawdziwymi mafiozami byli oficerowie WSI, którzy stworzyli Pruszkowskie struktury przestępcze, do swoich własnych celów, coś jak chłopaki od brudnej roboty...Oficerowie WSI natomiast to ludzię ściśle powiązani z Rosją, twórcy i szefowie tego wywiadu to osoby przeszkolone w Moskwie, przez tamtejsze słuzby na czele z potezna Rosyjska instytucją jako jest GRU, czyli wywiad wojskowy...

Ale zgadza sie zydowska mafia to chyba najsilniejsza organizacja, banksterzy z Wall Street i niesamowicie silne lobby w USA, Wielkiej Brytanii (na spółe z islamem) w Rosji maja troche mniejsze wpływy, co widać na przykładzie Putina i jego uniezależnienia się od koszernych banków vel Rothschild i inni..

Putin wygrywa z bankami centralnymi na dwóch poziomach. Po pierwsze jest pionierem starań na rzecz pozbawienia dolara statusu waluty rezerwowej świata. O to poszła wojna syryjska (sprzedaż ropy za złoto, a nie za petrodolara). Putin zdemaskował też fałszywą flagę USA (syryjscy rebelianci), tym czym była w rzeczywistości. Dalej, Putin jest teraz w stanie odmówić przyjmowania zapłaty w dolarach za gaz sprzedawany Europie...

No ale Putin to kto jak nie mafia? Rosyjskie mafie to klika byłych oficerów KGB, kryminalistów i tak dalej...:)

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie dbam o to czy ktoś wyzwie mnie od antysemity, ale jak dla mnie to:

1. Mafia żydowska-syjonistyczna-chazarska jest najbardziej rozbudowana. Rządzą mediami, mają banki centralne, rezerwy FED, Międzynarodowy Fundusz Walut. Dlatego niespecjalnie mnie dziwi ten obrazek uśmiechniętego żyda liczącego szekle. - Dzięki MFW mogą udupić inne kraje poprzez udzielanie pożyczek pod pewnymi warunkami. Te warunki to nic innego jak dać zarobić swoim kolegom żydom z ich firmami.

- FED, to wręcz idealna machina, która wyprodukuje pieniądze z powietrza w takiej ilości jakiej tylko sobie zażyczą. Kupią każdego, każdą firmę za odpowiednią opłatą by reprezentowała ich interesy.

- Soros - Pewnie słyszeliście o tym jegomościu, też żyd, który pomaga Rothschildom/Rockefellerom realizować cel zawładnięcia światem. On ma zadanie zepsucia społeczeństw na tle moralnym/religijnym/uczuciowym. Te wszystkie FEMENY, LGBT i inne gówna, są sponsorowane z wielu różnych jego organizacji. W Polsce jest to Fundacja Batorego (za wstawienie Batorego dostałby ode mnie po mordzie). 

- Organizacje walczące z antysemityzmem, słynne ADL - Też ma za zadanie wybielać żydów z ich zbrodni, przestępstw. Te organizacje mają ich uczynić nietykalnymi. "Spróbuj goju coś na nas powiedzieć, to powiemy żeś antysemita i koniec Twojej kariery!"

- Nestle/Bayer - i inne korporacje żydowskie mają za cel kontrolę nad żywnością/zasobami wód pitnych na naszej planecie. Sam szef Nestle wypowiedział się, że chce mieć kontrolę nad wodami pitnymi w Afryce, a potem na świecie. Tutaj można wrzucić wątek z Libii. Zamordowany Muammar Gaddafi wraz ze swoim ludem zbudowali świetny system podziemnych studni, który pozwalał pozyskiwać bardzo spore ilości wody pitnej. Chciał to rozbudować o kolejne kraje w Afryce by zniwelować problem z wodą pitną w Afryce. To nie spodobało się żydowskiej mafii. Oni nie chcą niezależnych krajów z niezależnymi przywódcami. To jest dla nich przeszkoda na drodze osiągnięcia władzy absolutnej nad światem.

2. Mafia watykańska/Mafia islamska - Ta mafia jest zależna od Mafii żydowskiej, to oni finansują te dwie mafie, wspierają je osobiście, kontrolują. Te mafie pomagają im realizować cele z uchodźcami po to by znów wywołać większą wojnę w celu zniwelowania "długu", a tak naprawdę kolejna okazja do zarobienia na kolejnej wojnie światowej. Ktoś kto lubi i czyta historię I/II wojny światowej, będzie wiedział o czym mówię. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.