Skocz do zawartości

Dlaczego w Polsce jest tak jak jest?


Rekomendowane odpowiedzi

Piszę ten temat, żeby się wyżalić, podejrzewam że nie znajdziemy odpowiedzi.

 

Myślę nad wyjazdem z kraju. Jakiś czas mieszkałem zagranicą, wróciłem w zeszłym roku i żałuję.

Mam wrażenie, że w Polsce jest wszystko dwa razy trudniejsze niż w krajach reszty Europy Zachodniej czy chociażby w Czechach.

Począwszy od przelożonych, którzy w Polsce mają podejście szlachcica, który w praktyce jest wlaścicielem pracownika, zdecydowanie większa presja na wyniki za wszelką cenę, włącznie z przymykaniem oczu na oszukiwanie klientów (branża sprzedażowa).

 

Nie wierzę, żeby polscy politycy byli aż takimi debilami, żeby działać na szkodę państwa, to jest obywateli, dlatego większość decyzji jest podejmowanych nie przez nich, ale różne wywiady, w zależności, który gdzie posiada swoje wtyki.

 

Są państwa, które są silne i siłę zdobywają dla obywateli, jak Niemcy.

Polska nawet gdyby była państwem liczącym się na arenie międzynarodowej, do tego miała bogactwa typu ropa, czy cokolwiek, to zwykłemu Kowalskiemu nie żyłoby się lepiej z tego tytułu, tylko byłby jeszcze większy ucisk obywateli.

 

Czytam, że od stycznia wchodzi podwójne opodatkowanie, to jest znoszona jest ulga dla zarobków zagranicą i w praktyce ludzie będą płacić haracz w Polsce za pracę np. w Holandii, przecież to jakiś absurd.

 

Myślę o zaczepieniu się do prostych prac chociażby w magazynie w Niemczech, z czasem podłapanie lepszej pracy.

Czy ktoś pracuje w DE i może coś konkretnego powiedzieć, to jest zarobki vs wydatki, nastawienie do Polaków itp.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, TheWalrus said:

Myślę o zaczepieniu się do prostych prac chociażby w magazynie w Niemczech, z czasem podłapanie lepszej pracy.

Czy ktoś pracuje w DE i może coś konkretnego powiedzieć, to jest zarobki vs wydatki, nastawienie do Polaków itp.

Ziom, witamy na pokładzie. Tratwy ratunkowej. Prześledź moje posty i innych ziomeczków, co robili w krajach niemieckojęzycznych, choćby @somsiad, znadziesz tropy do wszystkich informacji. 

 

29 minutes ago, TheWalrus said:

Nie wierzę, żeby polscy politycy byli aż takimi debilami, żeby działać na szkodę państwa

 

Bo to nie są polscy politycy. Poszukaj rodowodów pana Brauna, czy Bosaka. Teren jest przejmowany pod nowy iz-ra-hell od morza do morza, (który już przyozdabiają palmami judejskimi w każdym dużym mieście) kiedy stary straci parasol ussa i go wypierdolą w kosmos.

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1200 euro (taka jest chyba aktualnie najniższa w Niemczech) idzie wyżyć spokojnie bez ciśnienia.Ja w tym roku byłem od maja do sierpnia i mogę powiedzieć że w takim Lidlu wyda się 50/60  euro tygodniowo bez odmawiania sobie.Kwestia wynajmu to pewnie z 300-500 euro tak przypuszczam.A jak chce się dorobić to są bardzo popularne w DE minijoby na kuchni czy jako kelner w weekendy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, absolutarianin napisał:

Teren jest przejmowany pod nowy iz-ra-hell od morza do morza,

To nam tubylcom pozostanie wżenić się do "górali z Golan".

 

1 minutę temu, Adam_pogadam napisał:

chcą zniszczyć wielkie i dumne państwo Wielkiej Lechii.

Raczej chcą stworzyć pod swoim zarządem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, TheWalrus napisał:

do tego miała bogactwa typu ropa, czy cokolwiek, to zwykłemu Kowalskiemu nie żyłoby się lepiej z tego tytułu, tylko byłby jeszcze większy ucisk obywateli.

Tutaj bym się nie zgodził. Mamy miedź i podejrzewam, że zwykłemu Kowalskiemu z Zagłębia Miedziowego żyje sie lepiej niż temu z Polski B, gdzie nie ma przemysłu.  Poza tym KGHM jest nieźle dojony i sporo zysku tej firmy trafia do budżetu państwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zaś do pytania, dlaczego tak jest... ano żyjemy na planecie piekła, gdzie jeszcze 75 lat temu palono ludźmi w piecach, wiele się zresztą w tym temacie nie zmieniło. 

 

Zróbmy mały myślowy eksperyment....

 

-------------

Szpitale mają wybić 300.000.000 Europejczyków! Dożylnie.
Te słynne zdanie już znacie - "wszyscy mają zachorować na COVID" bo każdemu musi zostać założona tzw. teczka, za pomocą której współczense SS będzie decydować, kto ma żyć dalej, a kto nie, kto z kim jest powiązany i przeznaczony do likwidacji gospodarczej, a kto ma dalej prowadzić biznes. 
?!% Ściśle Tajne %?!
Umawiali się we wrześniu 2019 r. i we wrześniu 2020 r. Na naradach ustalali w jaki sposób mają się tym haniebnym procederem zająć. Nikt nie sprawdza zawartości respiratorów i zawartości tlenów podawanych pacjentom. 
1. Pierwszym z procederów jest opóźnianie przyjmowania pacjentów. Podjęte przez indywidualne szpitale działania mają na celu stwarzanie umieralności w karetkach i nie koniecznie pacjentów z dusznościami.
2. Drugie z procederów to sortowanie ludzi na osoby wpływowe i nie wpływowe. Czyli określa się kto pod holokaust, a kto ma przeżyć.
3. Trzecim procederem jest pozbywanie się ludzi nie wpływowych, lub niewygodnych dla służb czy też władzy, pod przykrywką COVID. Zazwyczaj takie zgony są tworzone przed podaniem śniadania pacjentom. Przy okazji jeszcze na żyjącego pacjenta zamawiają pełno rzeczy na ubezpieczenie, które to potem są handlowane w sklepach medycznych.
4. Pacjenci posiadający w rodzinie osoby wpływowe, akurat są ozdrowieńcami, chyba, że są niewygodni dla władzy, ale czasami mają makabrycznie zniszczone płuca.
5. Osoby posiadające przedsiębiorstwa lub bliscy krewni właścicieli "Polskich Firm" mają mieć wszyscy COVID, aby łatwiej było nimi kierować w wyniszczeniu ich firm.
6. Odmawiać wpuszczania na teren szpitala służb, które mogłyby wyczuć nieprawidłowości i celowości w uśmiercaniu pacjentów.
7. Kiedy zrobi się gorąco w tle z COVID, winy zwalać na przełożonych, aby personel mógł dalej bez przeszkód działać.
8. Dla wszystkich wtajemniczonych w zakulisowy COVID przewidziane są zasługi, które będą po procederze holokaustu narodów wypłacane w formie, zezwolenia do życia w Nowym Porządku Świata.
9. Otoczyć szczególną opieką pacjentów chorych na COVID, którzy dopuszczali się potwornych zbrodni i przestępstw, gdyż takowi będą zatrudniani do Światowej Służby Bezpieczeństwa.
10. Nie dopuszczać do sekcji zwłok denata zmarłego na COVID.
-------------------------------------------------

 

Spiskowa teoria? Szuria?  Załóż foliową czapeczkę?  :D 


Jak powiedziała niegdyś Merkel cyt. "Podzielmy się Polską!" Może tak samo powiedzieli bankierzy z Wallst. z decydentami partii komunistycznej Chin

 

"Podzielmy się Europą!"

 

Po co się bić? Jak zrzucimy rakiety, to oni pouciekają do lasu, wszystko się wyda, a tak, jeszcze głupsi sami zatłuką tych mądrzejszych ze strachu. Czyż to nie genialne?

 

Podaj jeden powód dla którego taki scenariusz nie jest możliwy. Bo co, bo ludzie nie są tacy źli, nie są tacy tchórzliwi, głupi? A widziałeś post kol. Messera? Challenge accepted

 

Nawet jak wybiją 30 milionów, to wybiją tych starszych, bardziej doświadczonych, którzy wiedzą, jak wygląda cywilizacja. Jak WYGLĄDAŁA cywilizacja, gdzie 20stolatka nie dawała 10 razy dupy już w szkole. Tiktoki przeżyją, jeżeli można nazwać to życiem. Będą świetnym materiałem na nowe społeczeństwo. Biorców dochodu gwarantowanego i przyszłych 'wyborców'. Bo oczywiście jeżeli myślisz, że władzę wybiera lud, to... nie mam więcej pytań. Reszta i tak się nie obroni. Za dużo instagrama, za mało czasu spędzonego w lesie. 

 

Popatrz, zanim ludzie się kapną, że to planowane ludobójstwo, zniknie populacja takiej Polski. Zanim zdobędą narzędzia do postawienia oporu, zniknie jeszcze populacja takiej Italii. Potem już wszystko będzie dziecinnie łatwe. Na koniec Chińczyk wbije nóż w plecy Jankesowi, jak kiedyś Ruski Niemcowi. Znajdziesz się w obozie komunistycznym Historia lubi się powtarzać.

 

To co? Wyzwiska: foliarz, szur, kretyn, przegryw, fundamentalista, hipokryta, defetysta, filatelista czas start ;)        

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TheWalrus napisał:

 

Myślę nad wyjazdem z kraju. Jakiś czas mieszkałem zagranicą, wróciłem w zeszłym roku i żałuje

 

Jakim to trzeba byc optymista aby wracac do polin bez kapitalu i z wiara ze jakos tam bedzie .Jak mi sie zdarzaly takie aberracje umyslowe to od razu przypominalem sobie ta bryndze ktora mnie stad pogonila i wracalem do stanu normalnosci .Mam takich znajomkow jak ty co wracali juz kilka razy bo ojczyzna ?.Niemniej zycze ci powodzenia .Jak juz przekroczysz granice nie popelnij drugi raz tego bledu .pozdr

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie będzie dobrze kurwa nie ma co się bać trzeba zacisnąć zęby iść przed siebie nie słuchać głupot z internetu teraz na YOUTUBE każdy znawca jaki bitcoin drogi nie będzie jaki dolar drogi nie będzie tylko chciał bym was poinformować że gdyby na świecie była osoba która była by w stanie przewidzieć takie kursy był by najbogatszym człowiekiem świata a takiej osoby nie ma.

 

Gdyby Polska tak bankrutowała i miała stracić to po co amazon i inne korporacje tak inwestują w Polskę ?

Skoro Polska jest taka biedna to zobaczycie ile osób się zjedzie do Polski po podatku aglomeracyjnym i ilu ludzie z Ukrainy i Białorusi do nas przyjedzie i jak będzie gospodarka zapierdalała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Koko564 said:

ilu ludzie z Ukrainy i Białorusi do nas przyjedzie i jak będzie gospodarka zapierdalała.

 

A zastanawiałeś się nad tym, jak ty sam będziesz zapierdalał z tą zapierdalającą gospodarką w otoczeniu zapierdalających Ukraińców za miskę ryżu?

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, TheWalrus said:

Mam wrażenie, że w Polsce jest wszystko dwa razy trudniejsze niż w krajach reszty Europy Zachodniej czy chociażby w Czechach.

Jak napisał niegdyś Ziemkiewicz "żyć w Polsce to jakby się było zmuszonym pływać w kisielu, da się, oczywiście, tylko każdy ruch kosztuje dwa razy więcej wysiłku".

 

1 hour ago, TheWalrus said:

Jakiś czas mieszkałem zagranicą, wróciłem w zeszłym roku i żałuję.

Bo już dokładnie wiesz, jak to jest pływać w wodzie ;)

 

9 minutes ago, absolutarianin said:

Pierwszym z procederów jest opóźnianie przyjmowania pacjentów. Podjęte przez indywidualne szpitale działania mają na celu stwarzanie umieralności w karetkach i nie koniecznie pacjentów z dusznościami.

To był IMO od początku właściwy element planu, którego "akcja wirus" była tylko zapalnikiem. W każdym razie w samym nawet naciskaniu na szerokie testy ani nie chodzi głównie kasę, ani tym bardziej o zapanowanie  nad "epidemią". Tylko czemu ma służyć zbieranie materiału genetycznego całej populacji? Jakaś selekcja? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Koko564 said:

Wtedy robimy go Niemcy ale zobaczymy jaki bedzie rozwój sytuacji 

 

Kłopot w tym, że jak to się stanie jasne i klarowne, to będzie długa kolejka już przy tym płocie stała.

 

Ja sam się czasem po nocach gryzę, czy nie popełniłem błędu, że kiedy miałem 1 kosmiczną wystrzeliłem tylko do Italii, a nie do jakiejś Kambodży. Co sobie zobaczyłem to moje, ale w miarę jak EU grzęźnie, to zdaje się być coraz trudniejsze. 

 

3 minutes ago, Rnext said:

Tylko czemu ma służyć zbieranie materiału genetycznego całej populacji? Jakaś selekcja? 

 

Przecież spuścizna po eugenikach z ajbiema nie może pójść na zmarnowanie. Nie po to się opa mengele w paragwajskim morzu topił.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, thyr napisał:

Jakim to trzeba byc optymista aby wracac do polin bez kapitalu i z wiara ze jakos tam bedzie .Jak mi sie zdarzaly takie aberracje umyslowe to od razu przypominalem sobie ta bryndze ktora mnie stad pogonila i wracalem do stanu normalnosci .Mam takich znajomkow jak ty co wracali juz kilka razy bo ojczyzna ?.Niemniej zycze ci powodzenia .Jak juz przekroczysz granice nie popelnij drugi raz tego bledu .pozdr

 

Boli mnie, że będąc przysłowiowym "robolem" człowiek z DE czy NL jest w stanie odłożyć miesięcznie więcej niż tutaj specjalista zarobić, a gdzie wydatki.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, absolutarianin napisał:

nowy iz-ra-hell od morza do morza,

Koncepcja Piłsudskiego.

Jak to widzisz terytorialnie?

PL i Ukry, czy może cała Grupa Wyszehradzka i Ukraina.

Cała obecna Ukraina wejdzie czy raczej Rosja odkroi jeszcze kawałek tego "tortu"?

 

 

Jest też rosyjska koncepcja podziału Europy Środkowej, a właściwie niemiecko-rosyjska

:

ZjJktkpTURBXy83ODI5YTdlMThiZGY1Y2U1MjUzZ

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, TheWalrus napisał:

 

Boli mnie, że będąc przysłowiowym "robolem" człowiek z DE czy NL jest w stanie odłożyć miesięcznie więcej niż tutaj specjalista zarobić, a gdzie wydatki.

 

Nie tylko Ciebie, Ci którzy przyczynili się do dewastacji/kolonizacji polskiej gospodarki powinni wisieć. Nie nawet samo to co piszesz jest bolesne, chociaż też, ale to, że dziś Polak we własnym kraju pracuje na Niemca, Włocha, Belga, Chińczyka itd. itd. Strategiczne zakłady zostały sprywatyzowane, tylko idiota, albo sabotażysta dopuszcza do prywatyzacji strategicznych zakładów z sektora energetycznego czy przemysłu ciężkiego, albo np. łożysk tocznych, gdzie w razie co można szybko przestawić produkcje takiego zakładu na wiadomo co. Odstąpienie zysków często na lata to jedno, a drugie to oddanie całych lat dopracowywania technologii czy know-how które często nie wiadomo jak wycenić, zabierane zostaje/zostało przez zachód jako bonus. 

 

Nigdy nie mogłem pojąć tego, jak Państwowej spółce nie opłaca się produkować energii elektrycznej przez dajmy na to elektrownię konwencjonalną, posiadającą Państwowe spółki wydobywcze złoża do napędzania tychże elektrowni na własnym terenie, we własnym kraju. Natomiast przychodzi kapitał zagraniczny przejmuje zakład za równowartość ciut powyżej rezerw finansowych (czyli praktycznie za darmo) i mu się to opłaca. ?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, absolutarianin said:

Co zaś do pytania, dlaczego tak jest... ano żyjemy na planecie piekła, gdzie jeszcze 75 lat temu palono ludźmi w piecach, wiele się zresztą w tym temacie nie zmieniło. 

 

Zróbmy mały myślowy eksperyment....

 

-------------

Szpitale mają wybić 300.000.000 Europejczyków! Dożylnie.
Te słynne zdanie już znacie - "wszyscy mają zachorować na COVID" bo każdemu musi zostać założona tzw. teczka, za pomocą której współczense SS będzie decydować, kto ma żyć dalej, a kto nie, kto z kim jest powiązany i przeznaczony do likwidacji gospodarczej, a kto ma dalej prowadzić biznes. 
?!% Ściśle Tajne %?!
Umawiali się we wrześniu 2019 r. i we wrześniu 2020 r. Na naradach ustalali w jaki sposób mają się tym haniebnym procederem zająć. Nikt nie sprawdza zawartości respiratorów i zawartości tlenów podawanych pacjentom. 
1. Pierwszym z procederów jest opóźnianie przyjmowania pacjentów. Podjęte przez indywidualne szpitale działania mają na celu stwarzanie umieralności w karetkach i nie koniecznie pacjentów z dusznościami.
2. Drugie z procederów to sortowanie ludzi na osoby wpływowe i nie wpływowe. Czyli określa się kto pod holokaust, a kto ma przeżyć.
3. Trzecim procederem jest pozbywanie się ludzi nie wpływowych, lub niewygodnych dla służb czy też władzy, pod przykrywką COVID. Zazwyczaj takie zgony są tworzone przed podaniem śniadania pacjentom. Przy okazji jeszcze na żyjącego pacjenta zamawiają pełno rzeczy na ubezpieczenie, które to potem są handlowane w sklepach medycznych.
4. Pacjenci posiadający w rodzinie osoby wpływowe, akurat są ozdrowieńcami, chyba, że są niewygodni dla władzy, ale czasami mają makabrycznie zniszczone płuca.
5. Osoby posiadające przedsiębiorstwa lub bliscy krewni właścicieli "Polskich Firm" mają mieć wszyscy COVID, aby łatwiej było nimi kierować w wyniszczeniu ich firm.
6. Odmawiać wpuszczania na teren szpitala służb, które mogłyby wyczuć nieprawidłowości i celowości w uśmiercaniu pacjentów.
7. Kiedy zrobi się gorąco w tle z COVID, winy zwalać na przełożonych, aby personel mógł dalej bez przeszkód działać.
8. Dla wszystkich wtajemniczonych w zakulisowy COVID przewidziane są zasługi, które będą po procederze holokaustu narodów wypłacane w formie, zezwolenia do życia w Nowym Porządku Świata.
9. Otoczyć szczególną opieką pacjentów chorych na COVID, którzy dopuszczali się potwornych zbrodni i przestępstw, gdyż takowi będą zatrudniani do Światowej Służby Bezpieczeństwa.
10. Nie dopuszczać do sekcji zwłok denata zmarłego na COVID.
-------------------------------------------------

 

Spiskowa teoria? Szuria?  Załóż foliową czapeczkę?  :D 


Jak powiedziała niegdyś Merkel cyt. "Podzielmy się Polską!" Może tak samo powiedzieli bankierzy z Wallst. z decydentami partii komunistycznej Chin

 

"Podzielmy się Europą!"

 

Po co się bić? Jak zrzucimy rakiety, to oni pouciekają do lasu, wszystko się wyda, a tak, jeszcze głupsi sami zatłuką tych mądrzejszych ze strachu. Czyż to nie genialne?

 

Podaj jeden powód dla którego taki scenariusz nie jest możliwy. Bo co, bo ludzie nie są tacy źli, nie są tacy tchórzliwi, głupi? A widziałeś post kol. Messera? Challenge accepted

 

Nawet jak wybiją 30 milionów, to wybiją tych starszych, bardziej doświadczonych, którzy wiedzą, jak wygląda cywilizacja. Jak WYGLĄDAŁA cywilizacja, gdzie 20stolatka nie dawała 10 razy dupy już w szkole. Tiktoki przeżyją, jeżeli można nazwać to życiem. Będą świetnym materiałem na nowe społeczeństwo. Biorców dochodu gwarantowanego i przyszłych 'wyborców'. Bo oczywiście jeżeli myślisz, że władzę wybiera lud, to... nie mam więcej pytań. Reszta i tak się nie obroni. Za dużo instagrama, za mało czasu spędzonego w lesie. 

 

Popatrz, zanim ludzie się kapną, że to planowane ludobójstwo, zniknie populacja takiej Polski. Zanim zdobędą narzędzia do postawienia oporu, zniknie jeszcze populacja takiej Italii. Potem już wszystko będzie dziecinnie łatwe. Na koniec Chińczyk wbije nóż w plecy Jankesowi, jak kiedyś Ruski Niemcowi. Znajdziesz się w obozie komunistycznym Historia lubi się powtarzać.

 

To co? Wyzwiska: foliarz, szur, kretyn, przegryw, fundamentalista, hipokryta, defetysta, filatelista czas start ;)        

 

Zgadzam się tutaj z tym że ludzie starsi sa niewygodni dla globalnych morderców, jesli pozbędą się starego pokolenia to produktywność wzrośnie, a moralność jeszcze bardziej upadnie. Stare pokolenie nie jest tak z cyfryzowane, nie jest tak ogarnięte w nowych technologiach, są przeszkodą dla globalistów którzy chcą zaprowadzić komunizm przez cyfryzacje. Starzy ludzię mogą wyłączyć system, bo już go nie potrzebują, nie studiują nie pracują, oraz nie są zepsuci moralnie, trzymają naród w ryzach jeszcze.

 

1 hour ago, absolutarianin said:

 

A zastanawiałeś się nad tym, jak ty sam będziesz zapierdalał z tą zapierdalającą gospodarką w otoczeniu zapierdalających Ukraińców za miskę ryżu?

 

Dokładnie, jeśli miałoby powstać jakieś trójmorze - Polin, to zwykli Polacy zostali by sprowadzenie do roli takiej samej jak ukraińcy, czyli bez majątku, praca do śmierci w korporacjach, a cpk miałby służyć do migracji ludności z całej europy środkowo wschodniej do Polski do pracy. Myśle że globaliści traktują terytorium Polski za kluczowe, Trump odbył chyba jako pierwsza zagraniczną wizyte do Polski na spotkanie Trójmorza !! Im może chodzić o to żeby z Polski zrobić taki wielki współczesny obóz konentracyjny na całą Europę środkowo - wschodnią ! Żeby ze wszystkich krajów regionu m.in. Mołdawi, krajów bałkańskich, Bałtyckich, Ukrainy, Białorusi, krajów międzymorza, trójmorza, wszyscy żeby jeździli do Polski do pracy, natomiast Rosja w ich wizjach ma upaść i ma zostać rozczłonkowana, gdzie ludność z zachodnich terenów również będzie przyjeżdżać do Polski do Pracy. Możliwe że CPK nie powstanie, a zostanie wypracowany jakiś konsensu z Lotniskiem w Berlinie, żeby tam lądowała ludnośc i koleją/autostradami jechała do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, absolutarianin napisał:

Co zaś do pytania, dlaczego tak jest... ano żyjemy na planecie piekła, gdzie jeszcze 75 lat temu palono ludźmi w piecach, wiele się zresztą w tym temacie nie zmieniło. 

 

Zróbmy mały myślowy eksperyment....

 

-------------

Szpitale mają wybić 300.000.000 Europejczyków! Dożylnie.
Te słynne zdanie już znacie - "wszyscy mają zachorować na COVID" bo każdemu musi zostać założona tzw. teczka, za pomocą której współczense SS będzie decydować, kto ma żyć dalej, a kto nie, kto z kim jest powiązany i przeznaczony do likwidacji gospodarczej, a kto ma dalej prowadzić biznes. 
?!% Ściśle Tajne %?!
Umawiali się we wrześniu 2019 r. i we wrześniu 2020 r. Na naradach ustalali w jaki sposób mają się tym haniebnym procederem zająć. Nikt nie sprawdza zawartości respiratorów i zawartości tlenów podawanych pacjentom. 
1. Pierwszym z procederów jest opóźnianie przyjmowania pacjentów. Podjęte przez indywidualne szpitale działania mają na celu stwarzanie umieralności w karetkach i nie koniecznie pacjentów z dusznościami.
2. Drugie z procederów to sortowanie ludzi na osoby wpływowe i nie wpływowe. Czyli określa się kto pod holokaust, a kto ma przeżyć.
3. Trzecim procederem jest pozbywanie się ludzi nie wpływowych, lub niewygodnych dla służb czy też władzy, pod przykrywką COVID. Zazwyczaj takie zgony są tworzone przed podaniem śniadania pacjentom. Przy okazji jeszcze na żyjącego pacjenta zamawiają pełno rzeczy na ubezpieczenie, które to potem są handlowane w sklepach medycznych.
4. Pacjenci posiadający w rodzinie osoby wpływowe, akurat są ozdrowieńcami, chyba, że są niewygodni dla władzy, ale czasami mają makabrycznie zniszczone płuca.
5. Osoby posiadające przedsiębiorstwa lub bliscy krewni właścicieli "Polskich Firm" mają mieć wszyscy COVID, aby łatwiej było nimi kierować w wyniszczeniu ich firm.
6. Odmawiać wpuszczania na teren szpitala służb, które mogłyby wyczuć nieprawidłowości i celowości w uśmiercaniu pacjentów.
7. Kiedy zrobi się gorąco w tle z COVID, winy zwalać na przełożonych, aby personel mógł dalej bez przeszkód działać.
8. Dla wszystkich wtajemniczonych w zakulisowy COVID przewidziane są zasługi, które będą po procederze holokaustu narodów wypłacane w formie, zezwolenia do życia w Nowym Porządku Świata.
9. Otoczyć szczególną opieką pacjentów chorych na COVID, którzy dopuszczali się potwornych zbrodni i przestępstw, gdyż takowi będą zatrudniani do Światowej Służby Bezpieczeństwa.
10. Nie dopuszczać do sekcji zwłok denata zmarłego na COVID.
-------------------------------------------------

 

Spiskowa teoria? Szuria?  Załóż foliową czapeczkę?  :D 


Jak powiedziała niegdyś Merkel cyt. "Podzielmy się Polską!" Może tak samo powiedzieli bankierzy z Wallst. z decydentami partii komunistycznej Chin

 

"Podzielmy się Europą!"

 

Po co się bić? Jak zrzucimy rakiety, to oni pouciekają do lasu, wszystko się wyda, a tak, jeszcze głupsi sami zatłuką tych mądrzejszych ze strachu. Czyż to nie genialne?

 

Podaj jeden powód dla którego taki scenariusz nie jest możliwy. Bo co, bo ludzie nie są tacy źli, nie są tacy tchórzliwi, głupi? A widziałeś post kol. Messera? Challenge accepted

 

Nawet jak wybiją 30 milionów, to wybiją tych starszych, bardziej doświadczonych, którzy wiedzą, jak wygląda cywilizacja. Jak WYGLĄDAŁA cywilizacja, gdzie 20stolatka nie dawała 10 razy dupy już w szkole. Tiktoki przeżyją, jeżeli można nazwać to życiem. Będą świetnym materiałem na nowe społeczeństwo. Biorców dochodu gwarantowanego i przyszłych 'wyborców'. Bo oczywiście jeżeli myślisz, że władzę wybiera lud, to... nie mam więcej pytań. Reszta i tak się nie obroni. Za dużo instagrama, za mało czasu spędzonego w lesie. 

 

Popatrz, zanim ludzie się kapną, że to planowane ludobójstwo, zniknie populacja takiej Polski. Zanim zdobędą narzędzia do postawienia oporu, zniknie jeszcze populacja takiej Italii. Potem już wszystko będzie dziecinnie łatwe. Na koniec Chińczyk wbije nóż w plecy Jankesowi, jak kiedyś Ruski Niemcowi. Znajdziesz się w obozie komunistycznym Historia lubi się powtarzać.

 

To co? Wyzwiska: foliarz, szur, kretyn, przegryw, fundamentalista, hipokryta, defetysta, filatelista czas start ;)        

Nie rozumiem tylko jednego. punkt 3 (..) Trzecim procederem jest pozbywanie się ludzi nie wpływowych (...)  Rozumiem, że ludzie nie wpływowi to taki zwykły robol jak ja, ale po co zabijać ciemną masę, a zostawiać wpływowych ? kto będzie pracował na nich ? dla przykładu jak za okupacji tzw "Intelligenzaktion" (...)całkowicie ustrzec się w przyszłości przed ewentualną działalnością konspiracyjną opracowano plan zniszczenia i eksterminacji polskiej warstwy przywódczej, inteligencji, elity kulturalnej, politycznej, religijnej oraz warstwy posiadaczy i kapitalistów polskich.(...) a zwykły człowiek do roboty. ( za miskę ryżu )

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, adi1231-91 said:

Nie rozumiem tylko jednego. punkt 3 (..) Trzecim procederem jest pozbywanie się ludzi nie wpływowych (...)  Rozumiem, że ludzie nie wpływowi to taki zwykły robol jak ja, ale po co zabijać ciemną masę, a zostawiać wpływowych ? kto będzie pracował na nich ? dla przykładu jak za okupacji tzw "Intelligenzaktion" (...)całkowicie ustrzec się w przyszłości przed ewentualną działalnością konspiracyjną opracowano plan zniszczenia i eksterminacji polskiej warstwy przywódczej, inteligencji, elity kulturalnej, politycznej, religijnej oraz warstwy posiadaczy i kapitalistów polskich.(...) a zwykły człowiek do roboty. ( za miskę ryżu )

 

też nie wierze w wybicie ludzi produktywnych, badziej obstawiam starych ludzi, schorowanych itp. Ktoś musi robić na ludzkich panów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Koko564 said:

Może boją się o tym mówić ale ma wejść w życie w styczniu i ma działać tak że Polacy pracujący za granicą mają płacić podatek w Polsce i za granicą.

Jeśli w przyszłym roku, dalej będzie pandemia, edukacja i służba zdrowia będzie zamknięta, to ja widze szans mieszkać w Polsce, i myśle że nawet Białoruś może być bardziej atrakcyjna do mieszkania. Wtedy będą dwie opcje:

 

- dla tych co chcą robić kariere, zarabiać dobre pieniądze wyjechac z Polski

- dla tych co chcą tylko żyć, wylogowac się z systemu, zaszyć się na wsi, uprawa żywności.

Edytowane przez tylkochwila133
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.