Skocz do zawartości

Jak ona wam sie podoba ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie podoba mi się. Lubię kobiety zadbane, ale względnie naturalne, bez tony tapety. 

 

Kiedyś się taka do mnie przytuliła i upierdoliła mi na ramieniu nowy sweterek xD, nieeeee. 

 

Zapraszam na myjnię, specjalnie dla niej odpalę długo już nie używanego Karchera, przy okazji schudnie xD. 

 

Zadziwiające jak kobieta może zatracić swoją kobiecość w imię właśnie kobiecości w jej mniemaniu. 

 

Jeszcze do odratowania, wyślij ją do wioski Vikingów my już ją doprowadzimy do porządku ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastik. Ale podług dzisiejszych trendów - dobrze zrobiony plastik. To jest nowy ideał kobiety. Następne pokolenie chyba nie będzie rozumiało jak mogła się podobać kobieta bez korekty kości policzkowych, nosa, wypełniania ust, stylistyki brwi, czyli ogólnie zamówienia ciała w gabinecie chirurgii estetycznej. Myślę, że znowuż takie sztuczne twory, przy obecnym rozwoju inżynierii genetycznej, będą jeszcze przed urodzeniem zamawiać odpowiedni, modny "wygląd". 

 

No oczywiście jeśli wszystko nie jebnie - cytując klasyków ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie kobiety inteligentne, więc oceniając to, co Pani na zdjęciu sama sobie zrobiła - zero szans, z własnej woli co najwyżej ominąłbym szerokim łukiem.

Natomiast biorąc pod uwagę różne zdjęcia, na których pojawiają się i znikają znamiona skórne - Pani powinna się przebadać, tak pod kątem krwi (anoreksja), jak i możliwych problemów natury onkologicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili pomyślałam, że to osoba transseksualna.

 

Ale chyba jednak nie.

 

Co kto lubi, choć takie zmiany uważam za poważne zaburzenie, oszpecanie się i zabijanie kobiecości na własne życzenie. Jestem ciekawa jaki będzie efekt wizualno-zdrowotny zniszczonej skóry, włosów, kwasu i sylikonu jak będzie mieć 50 lat. Pozostaje współczuć...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, jak ona operuje takimi pazurami w życiu. Ciężko butelkę odkręcić. O co tutaj chodzi, czy to do zdjęć tylko. Ktoś mnie oświeci. Paznokcie większe od bydlaka 8 cm, więc kiepsko. Musiałaby zdjąć, żeby chemia poszła ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.