Skocz do zawartości

Jak ona wam sie podoba ?


Rekomendowane odpowiedzi

Da się ogarnąć te paznokcie oczy i brwi na naturalne w jeden wieczór. Potem pielęgnować skórę tak żeby zszedł ten brzydki sztuczny kolor i będzie zajebista. Dobrze, że nie jest ulana. Rysy ma bardzo dobre, nosek i oczy też. Usta trochę wrócą do normy i po takiej 'metamorfozie' dałbym bardzo wysokie noty. Niestety pomyślunku raczej tam nie ma więc w tym temacie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie jak się podoba ? - nie podoba ; D Ło kuuurła Panie ! fuuj. To chyba się wysmykło ze smażalni Szarpanki'ego ( dlatego pewnie takie przypieczone ),  No ale to Ja tak uważam, komuś może się podobać, każdy ma tam jakiś swój gust ;) ;)))

Edytowane przez adi1231-91
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Pani wyraźnie poszła za daleko.

 - pazury - katastrofa, czy ona jest w stanie zrobić podstawowe czynności jak przygotowywanie posiłków z czymś takim, a wyobraźcie sobie że was coś boli i chcecie masaż...

 - samoopalacz na twarzy - obrzydliwe

 - wydęte usta - źle mi się kojarzy

 - brwi - rozumiem te zabiegi żeby brwi uwydatnić, ale granica dobrego smaku została przekroczona

 

Z ładnej kobiety zrobiła z siebie karykaturę.

 

Nawet ładna figura i sztuczne piersi nie ratują sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Boromir napisał:

Jak ona sobie dupę wyciera ?

Są w Internecie filmiki instruktażowe.  ?

 

 

Ma za duży nos. 

Trochę przerysowane brwi. Jest za chuda (podejrzewam, że ma anoreksję). Ma sztuczne rzęsy, chyba doklejone albo źle przedłużane. I zbyt sztuczna opalenizna. 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź z taką na basen, raz do wody wskoczy i syf jak w Gangesie. Co innego na biwak, z takimi pazurami to puszkę otworzy i drwa narąbie.

 

 

A tak szczerze to nie wiem co ona ma w głowie, żeby tak się okaleczać. No już rozumiem styl plastikowej lali, ale można to zrobić chociaż ze smakiem. Ona wygląda jak clown, tylko czerwonego nosa jej brakuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna baba, taka sukowata jak z filmów xxx.

Mogła by wpaść na herbatkę czasem , czemu nie :)

Tylko dobrze by było jakby troszkę podjadła sobie. Myślę ze z 5 kilo w górę może iść śmiało i wtedy zapraszam na L   :)

4 minuty temu, Anna napisał:

@thonuc może wypowiedz się do czego ten temat prowadzi i czy ta osoba kimkolwiek jest wie że zamieszczasz tu jej zdjęcia?

Wie bo chce się z nim spotkać na kawę i później lody jakieś podobno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie jak kobiety oszpecają swoją twarz "markerem" na brwiach i powiększają sobie usta. 

A a jeszcze na dokładkę ten słynny kaczy dziób na fotkach sprawia, że krwawią mi oczy. 

Dużo kobiet żyje w błędnym przekonaniu, że jak coś jest modne to jest cool. Jak wszystkie tak chodzą, to ja też muszę bo inaczej będę przezroczysta...

No właśnie...nie.  :P No ale cóż. Nic się z tym już raczej nie zrobi. ;) 

 

Ale widzę tego plus. 

Jest łatwiejszy podział na grupę ludzi ogarniętych i tych mniej rozgarniętych. Będąc sobą, zachowując się naturalnie przyciągnę do siebie podobne do siebie jednostki. 

 

 

 

 

 

44 minutes ago, thonuc said:

VSmKP5R.jpg

Tu by jeszcze "zmazała" te brwi i wyglądałaby przyzwoicie. Byłaby automatycznie atrakcyjniejsza :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe Brzmi brutalnie, wiem, ale jakoś w swoim gronie znajomych nie mam nikogo kto ma taką aparycję a jak już miałam to mnie chciały przekonywać do takiego sposobu bycia. Dlatego kontakt szybko się urwał :) 

I bazując na swoim doświadczeniu... jak spotkałam jakąś laskę o podobnym stylu, zwykle była z charakteru nieprzyjemna i ciężkostrawna na dłuższą metę. Mieszkałam z jedną taką chwilę i muszę przyznać, że to nie były kompletnie moje klimaty. Innych przykładów znam na pęczki i one tylko potwierdzają moją teorię. 

 

Nie, że skreślam na całej linii takich ludzi, ale wiem że nie jest mi z nimi po drodze i przy bliższej interakcji zaczęłoby dochodzić do zgrzytów na pewnym poziomie.

Próbowałam znaleźć wyjątek... no ale nie znalazłam nic takiego w czeluści mojego umysłu.

Te malowane brwi to po prostu stan umysłu imo. 

 

To jak wyglądamy też w dużej mierze nas definiuje, Poprzez wygląd wyrażamy samych siebie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.