Skocz do zawartości

Nie do wiary - czyli czy 13sto latek mógł zabić swoich prawie rówieśników?


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie po już tytule część z was będzie wiedziała o co mi dokładnie chodzi. A jeśli nie to chciałbym przybliżyć historię, która jest do dziś dzień dość głośną i niewyjaśnioną sprawa. 

 

Mianowicie 30 lat temu w małej wsi na Podlasiu została zabita dwójka małych dzieci 9 i 11 lat. Przez lata nikt nie wiedział kto i dlaczego to zrobił, aż tu nagle po ponad 30 latach jak już sprawa miała się przedawnić odnalezieno sprawcę morderstwa. I co ? I okazało się że jest nim kuzyn zamordowanych dzieci, który w dniu zbrodni miał 13 lat czyli był ich prawie rówieśnikiem, a na dodatek do dziś dzień mieszka obok rodziców dzieci.  Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że tak naprawdę policja nie ma żadnych konkretnych dowodów ani nic co by jednoznacznie wskazywało na winę owej osoby

 

Oczywiście większość komentarzy pod różnymi postami na różnych portalach grupach jednoznacznie skazuję podejrzanego i linczuja go, ale nikt nie widzi w tej całej sprawie jednej wielkiej ściemy jaką ja dostrzegam i zapewne nie tylko ja. 

 

Dla niezorientowanych podsyłam dokument na YT który bardzo dobrze opisuje tamte wydarzenia, a jeśli bylibyście zainteresowani to wystarczy dobrze poszukać i można znaleźć świeże artykuły na mainstreamowych portalach mówiące o winie owego 13sto latka. 

 

https://youtu.be/VgD6hNTAmfA

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.