Skocz do zawartości

Dziwne zjawisko


avceutyhh14

Rekomendowane odpowiedzi

Ta historia wydarzyła się około 20 lat temu. Pani X siedząc w kuchni z Panią Y późnym wieczorem rozmawiały sobie przy herbatce, jakies ploty ploteczki itp. mniejsza o to. W pewnym momencie Pani X poszła do innego pomieszczenia i wracając, zobaczyła w przedpokoju coś co nazwała "świetlikiem". Rozwijając to zobaczyła tak jakby ogień z zapalniczki, taki mały płomyk, który lewitował i zaraz zniknął. Pani X nic nie powiedziała Pani Y, czemu to tego nie wiem. Za kilkanaście minut Pani Y nagle powiedziała do Pani X "u ciebie to coś straszy" czy coś podobnego. Wnioskując.. Pani Y zobaczyła to samo. Nie znam dobrze tej historii, ale było coś jeszcze podobnego w późniejszym czasie, bo za pare tygodni Pani X wyjechała i zostawiła swoją córkę samą w domu. Córka nie chcąc być sama zaprosiła koleżankę na noc.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i koleżanka idąc w nocy do toalety albo z niej wracając zobaczyła identycznie to samo co Pani X. Narobiła krzyku i powiedziała, że więcej już nie będzie tam spać czy coś takiego. 

Zapraszam do dyskusji, może ktoś zna podobną historie, może ktoś ma jakąś teorie na ten temat czym był ten "świetlik".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wincenty napisał:

chujwiłep.

Podoba mi się to słowo. Jest głębokie etymologicznie.

 

12 godzin temu, Wincenty napisał:

Ewentualnie obie panie się czegoś najarały. 

Prawdopodobnie psylocybina lub dimetylotryptamina. Pewnie zjadły grzybki lub nieświeżą mielonkę tyrolską. Albo zakurzyły Sporta bez filtra.

 

Może też być tak, że miały skitrany w torebce 4pak Kustosza z Biedry. Chryste Panie, nawet fizjolodzy nie są w stanie powiedzieć jaki syf tam dodają.  Po takim kustoszu widzi się dźwięki i słyszy się kolory. Taka synestezja. To jest teraz modne.

 

Apel do pań. Proszę nie pić, nie palić, nie jeść boczku, regularnie się podmywać. Bo nie znasz dnia ani godziny, nigdy nie wiesz kiedy ksiądz proboszcz przyjdzie "pobłogosławić".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, józekk napisał:

Z dużą dozą prawdopodobieństwa to było to:

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Orb_(fotografia)

To efekt przy robieniu zdjęć :) To raczej też nie jest efekt pioruna kulistego czy innego wyładowania. To wyglądało jak ogień z zapalniczki i przypomniało mi się, że to nie było nazwane "świetlik", a "ognik", choć nie wiem czy to jest jakas różnica ;) 

I nie, panie się nie najarały raczej, z tego co wiem są przeciwniczkami wszelkich substancji otumaniających czy psychodelicznych ;) 

 

Cytat

zdupydomordyzaur albo wściekły chujwiłep.

Możliwe, możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie widziałem. Ale...

Żyjemy w państwie Polska, w Europie, na planecie Ziemia leżącej na Drodze Mlecznej. 

 

Galaktyk jest ponoć nie skończona ilość. Więc...

 

Mendelejew. Wymyślił układ okresowy pierwiastków. Uzupełniając go, przewidział istnienie pierwiastków których ludzkość nie znała. Miał rację, gdyż te pierwiastki zostały odkryte.

 

Meritum. Nie jesteśmy sami we wszechświecie, to nie jest możliwe, a co do reszty zostaje w sferze domysłów.

 

Jeden z ludzi Rotmistrza Witolda Pileckiego powiedział mu, iż miał sen że dziś zginie.

Parę godzin później został zamordowany przez niemców w niemieckim obozie koncentracyjnym Auschwitz Birkenau.

 

Sami za mało wiemy o sobie, o swojej planecie. Piramidy sprzed kilku tysięcy lat budzą zakłopotanie i skrajne opinie. 

 

Są różne tezy hipotezy, że siwy pan z chmur zrobił cyk i kuurła, ziemia i ludzie zrobieni. A inna hipoteza mówi że z niczego stało się coś.

 

Osobiście uważam iż te skrajne poglądy są błędne, a najprawdopodobniej możemy być tworem obcej cywilizacji. 

 

Ja tego nie wiem, ale z tych wszystkich bajek które bez wahania odrzucam ta droga wydaje mi się prawdopodobna.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.