Skocz do zawartości

Wieczne narzekanie młodych chłopaków - "chady, samce-beta, incele" i inne...


Siłacz

Rekomendowane odpowiedzi

Zdając sobie sprawę, jakie z pewnością wrażenie wywarł ten temat na osobach, do których jest on adresowany, uważam, iż również muszę dodać od siebie coś, co będzie miało dokładnie taki sam oddźwięk i skłoni te osoby do podobnej refleksji.

 

Treść poniżej:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Pancer

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Optimus Prime napisał:

jedyna-zaleta-bycia-niskim-facetem_2017-

 

Jakbym był taki mały to i by było wstyd spojrzeć w oczy tym kobietom. W sumie i tak jestem maleństwem i też wstyd być "facetem" przy kobietach +170.

Przecież one se z nim zrobiły zdjęcie dla beki, gardzą nim na pewno.

 

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

@Squarex2321

Analem się nie sugeruj. 

Ma dobre smv, ale ma fobie społeczną i arcyodpychający charakter. Przedmiotowe podejście do kobiet i nie tylko. 

@Squarex2321 Nie słuchaj go. Ostatnio miałem pare rozmów z kobietami i jak się możesz domyślić nie poruchałem. A i jeszcze usiadłem se w centrum miasta i żadna nawet nie zagadała. A siedziałem tam z godzinę.

 

Nie wierz w brednie. Oni mają racje ale tylko w kwestii przystojnych facetów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Raczej oczywisty napisał:

Właśnie przez brak wyzwań i zbyt wygodne życie.

 

Racja, należę do tego pokolenia.

 

Dlatego zapierdalam na siłę, mimo, że nie muszę i nie mówię tu o zarabianiu pieniędzy.

 

Każdy musi stać się swoim własnym ojcem i pokonać wymówki, które WSZYSCY generujemy.

 

Można dojść do takiego poziomu - byłeś w kilku/nastu ostrych, ciężkich, pracowitych sytuacjach, że później jest Ci zwyczajnie głupio, czujesz, że Ci życie spierdala, a Ty siedzisz bez życia.

 

Nawet siedzenie może być produktywne, jeśli np. próbujesz być tu i teraz i się tym stanem cieszyć - to już jest robienie czegoś.

 

Chodzi o to, żeby wyrzucić NICOŚĆ ze swojego życia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Vujicic - nawet on znalazł sposób na moczenie a wy nie potraficie. Bez kończyn mógł się załatwić lecz wykorzystał to w czym jest dobry. Zaczął używać swojej gęby. 

5463972eb93df095d5b3b6071cfc012a.jpeg

 

Wybór jest oczywisty. Dajecie cię pożreć bądź pokonujecie drapieżnika. Lament to stan w sumie nawet nie wiem jaki. Wegetacji że może będzie lepiej o spędzania całe życie na wyspie fantazji o nazwie - kiedyś będę. 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Optimus Prime napisał:

Nick Vujicic - nawet on znalazł sposób na moczenie a wy nie potraficie.

Przecież on jest skrajnie wierzącym mówcą motywacyjnym. Jego rodzina to australijski pastor czy ktoś podobny. Jakby się urodził w PL, w tym samym roku, to mała szansa żeby odniósł taki sukces.

Dobre geny, mocna wiara w Boga zaszczepiona przez rodziców, bogaty kraj startu... ale to i tak jest przypadek 1 na 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, DuchAnalityk napisał:

comment_1606253245CL59v4jf6XRwIbR5JESCPZ.jpg

Kurwa mistrzostwo. 

A propo mam kolegę, już wiele razy o tym mówił kumpel beciak ale chad. Ja na 100km widzę jak jego wygląd działa na korzyść jego związku. 

Mówiłem *

Gdybym ja się zachowywał czasem tak jak on to mnie by już laska w dupe kopnęła dawno. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest oczywiście roszczeniowa postawa bo chad dostał od natury. Skoro tak jest bardzo zle i gorzej nie może być to co zaszkodzi pójść na silke albo coś zrobić ze sobą? No właśnie i tu jest sedno, bo jeszcze coś by się zmieniło na plus i cały światopogląd w którym tak bardzo jest się dobrze urządzanym legł by w gruzach 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Squarex2321 napisał:

Wiem co to przegryw no inni mają ode mnie gorzej fakt, ale ja jestem przegrywem genetycznym i kropka. Mam asperger,

Też mam połowę objawów

3 minuty temu, Squarex2321 napisał:

borderline, depresje, nerwice natręctw,

To się leczy.

3 minuty temu, Squarex2321 napisał:

karłowatość 161.5 cm wzrostu,

Możliwe ze to kwestia hormonalna wiec w trymiga do endokrynologa

3 minuty temu, Squarex2321 napisał:

mikropenisa,

To znaczy? 2 cm?

3 minuty temu, Squarex2321 napisał:

iq szympansa (chyba jestem upośledzony w jakimś stopniu),

Jakbyś był to byś nie pisał jak piszesz.

3 minuty temu, Squarex2321 napisał:

brzydki ryj,

Kwestia subiektywna. Dla mnie Angelina Jolie subiektywnie jest odpychająca.

3 minuty temu, Squarex2321 napisał:

niezdarność ruchową,

Witam w klubie

3 minuty temu, Squarex2321 napisał:

platfusa,

Miałem

3 minuty temu, Squarex2321 napisał:

koślawe kolana i stopy,

Reumatologiczne zapalenie stawów też miałem. Mam krzywe palce u rąk i obgryzione paznokcie

3 minuty temu, Squarex2321 napisał:

słaby słuch,

Da się korygować

3 minuty temu, Squarex2321 napisał:

astygmatyzm w lewym oku,

Astygmatyzm w obu, krótkowzroczność i zez

3 minuty temu, Squarex2321 napisał:

miałem krótkie wędzidełko penisa

Mi musieli jądra wyprowadzaćbo się urodziłem z wrośniętymi

3 minuty temu, Squarex2321 napisał:

i mam jeszcze stulejkę niepełną.

Urolog i nie masz

3 minuty temu, Squarex2321 napisał:

Także ten wiem co to przegryw, bo jestem mega zaburzony.

I przegrywem zostaniesz bo lubisz być przegrywem. 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn ?

 

Moja playlista sprzed wzięcia się za siebie, oczywiście zabijałem te rzeczy i nadal to robie stopniowo:

 

- DDA, zdiagnozowane lekkie NPD + ogromne kompleksy 

- koślawość od zawsze, platfus of course, zdiagnozowany przez panią doktór nawet

- obgryzione do krwi paznokcie i dłubanie w nosie

- astygmatyzm w lewym oku

- zespół jelita drażliwego, to samo co Marek

- mi również sprowadzali jądra bo nie zeszły

- za krótkie wędzidełko i skrzywiony fiut w dół, mocno

- okropne, krzywe, żółte i zepsute zęby

- niesymetryczna twarz, tzw liźnięcie krowy, wynikające z bardzo lekkiego porażenia lewej strony twarzy przy urodzeniu, jak mówię to znacznie bardziej prawą stroną ust niż lewą (jak Rocky ?)

 

Specjalnie dla @Analconda mogę nawet udostępnić swój wizerunek, pokazać jak wyglądała moja twarz i mój odbiór kiedyś, a jak teraz.

 

Jak udało się dojść do w miarę dobrej kasy, nazbierać na wkład własny, zaruchać, i znowu zaruchać, jak ułożyło się w głowie ze nie ma sensu za ruchaniem gonić, no i wreszcie jak górę wziął nade mną duchowy aspekt życia.

 

Jedna rzecz- jeśli bym to zrobił, udowodnił ze z syfu i przegrywa, DA SIĘ, w miarę naprostować do opcji NORMIK+ to czy będziesz skłonny zmienić swój mindset @Analconda?

 

Uważam ze jesteś fajnym gościem, ale defetyzm i malkontenctwo które szerzysz, szkodzi młodym zagubionym ludziom a nie po to jest to miejsce.

Edytowane przez Exile
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Punisher98 napisał:

jestem całkowicie innym człowiekiem po tych 6 latach. Kluczowe we wszystkim jest...

...czas.

Większość chce zmian już, teraz, od jutra.

"Ale jak to dopiero za kilka lat będę "wygrywem"

I przychodzi rozczarowanie bo jednak trzeba włożyć w to sporo pracy i masę czasu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.