Jump to content

Życie w przyczepie kempingowej.

Recommended Posts

Panowie, szukając pomysłu na ciężkie czasy, zauważyłem, że koszt przyzwoitej przyczepy to kilkanaście tysięcy złotych.

Jeść nie woła, trzeba ubezpieczyć, a w razie w podpiąć pod auto i wyjechać z Polski i mamy schronienie na klika chudych miesięcy bez pieniędzy, tylko butlę gazową uzupełniać.

https://www.otomoto.pl/oferta/burstner-480-zadbana-z-nowym-namiotem-mover-przyczepa-kempingowa-zadbana-z-nowym-namiotem-ID6DkCaZ.html?

Podaję pod rozwagę

• Thanks 1
  • 1 month later...

Panowie, za mna "chodzi" od jakiegos czasu pomysł na przyczepę albo kampera.Ponieważ jestem dość prosty a wręcz trywialny: jak jest ze sraczem w przyczepie/kamperze?Mam dość spore gabaryty.Czy mężczyzna nieskarlały zmieści sie w kiblu kampera?

Z przyczepą jest taki problem, że nie wszędzie wjedziesz. Już kamper jest lepszy, chodzi o długość zestawu. Co prawda kamper jest droższy, a samoróbka z dostawczaka żadko dorówna przyczepie. 

Gdzie się postawisz? Twoja ziemia? Co jak złapiesz gumę, strzeli zawias etc? Sprzęt nie jest wieczny. Auto jak stoi to też się psuje. To trochę więcej niż butla gazu.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.