Skocz do zawartości

Krzysztof Gonciarz - kukold na miarę XXI wieku


deleteduser121

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.wp.pl/?s=https%3A%2F%2Fkobieta.wp.pl%2Fmam-problem-z-samczoscia-krzysztof-gonciarz-o-swoim-rozczarowaniu-meskim-swiatem-6578382808558432a&fbclid=IwAR3WNPx3hfS6M41OO6Sv_ldFYyz8pmZcFb3epV9JpWvPdYSstndMs6zDfZA&src01=6a4c8&c=96

 

Ostrzegam, materiał tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Ja zaraz pobiegnę po pełny czajnik gorącej wody i wyleje sobie na głowę.

 

A teraz pytanie... 

 

CO TO KURWA JEST?

 

Po przeczytaniu tego fragmentu, gwarantuję, że wywali wam cisnienie poza skalę, a to dopiero początek... 

"Podzielił się także swoją opinią na temat współczesnych mężczyzn i przyznał, ze niewielu w ogóle nie spełnia kryteriów pozwalających mu na przyjaźnienie się z nimi."

 

"Mój sposób patrzenia na relacje z mężczyznami jest trochę specyficzny. Dużo bardziej komfortowo czuję się w relacjach z kobietami – zdradził. Wytłumaczył, co stoi za jego niechęcią do męskiego świata.

- Wzorce męskości, które były wpajane mojemu pokoleniu, przestały obowiązywać. Model fajnego kolesia, w którego wierzyło się w latach 90. to model mężczyzny, którym dziś nie chciałbym być – dodał. Jak powiedział Błańskiej, powodem, który dyskwalifikuje wielu współczesnych mężczyzn jest ich "samczość".

 

I na koniec... Ten fenomenaly wywiad z tą feministką... 

Powiedzcie, że to tylko jakaś wyrachowana zagrywka, żeby zgarnąć hajs, że ten typ nie wierzy w to co tam pierdoli...

 

Da się go jakoś ubić zanim złoży jaja? Tak profilaktycznie...

 

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie śledziłem kontentu Gonciarza, mam tylko mgliste pojęcie kim jest.

 

Jednak pamiętam sytuację, kiedy kilka lat temu jego tzw ambitny film o mowie nienawiści przegrał w konkursie blog roku, z małym kanałem

i złapał go potężny ból czterech liter, a napuszczeni przez niego fani napuszczeni fani zaczęli cisnąć po laureatce konkursu do tego stopnia, że zrzekła się nagrody.

 

Dużo można deklarować górnolotnych frazesów, ale życie weryfikuje w praktyce, ile są one warte.

Zresztą, niejeden moralista z polskiego yt działa podobnie, osobiście nie zawracam sobie głowy takimi wypowiedziami.

 

comment_IWmGE1wc9ayJfkDnDXwiWgZJjfGJWMSG

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, prod1gybmx napisał:

"Podzielił się także swoją opinią na temat współczesnych mężczyzn i przyznał, ze niewielu w ogóle nie spełnia kryteriów pozwalających mu na przyjaźnienie się z nimi."

To jeszcze egoizm, czy już narcyzm? Wali tym po oczach. Wszystko ma się kręcić wokół niego, bo inaczej płaaaaaacz.

 

1 godzinę temu, prod1gybmx napisał:

- Wzorce męskości, które były wpajane mojemu pokoleniu, przestały obowiązywać. Model fajnego kolesia, w którego wierzyło się w latach 90. to model mężczyzny, którym dziś nie chciałbym być – dodał. Jak powiedział Błańskiej, powodem, który dyskwalifikuje wielu współczesnych mężczyzn jest ich "samczość".

A więc sam siebie określił mianem pizdusia w rurkach. Nic dziwnego że żaden mężczyzna nie chce się z czymś takim kumplować.

 

A tak w ogóle, to wystarczyło, że opowiedział się po stronie LGBT, by jego "kariera" nabrała rozmachu, nagle zaczął być promowany przez tvny i inne badziewia. Niestety w raz z nim jego upośledzone postrzeganie świata. Dzieci to oglądają i biorą przykład.

36 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

z małym kanałem

i złapał go potężny ból czterech liter, a napuszczeni przez niego fani napuszczeni fani zaczęli cisnąć po laureatce konkursu do tego stopnia, że zrzekła się nagrody.

Duży chłoptaś, który nie umie przegrywać. Płaaaaaacz i szlochanie.

 

Odpychający typ.

 

37 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Nigdy nie śledziłem kontentu Gonciarza, mam tylko mgliste pojęcie kim jest.

Ja również i widzę że to było korzystne dla mnie.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy go nie lubiłem, zawsze mnie drażnił, taka zneurotyzowana, introwertyczna, zmanierowana wielkomiejska pipka. Okularki, koper pod nosem, cielęcy wzrok i ciotowy sposób bycia to jest coś, co zawsze mnie odstręczało i od początku wiedziałem, że to kukold i leszcz.

 

Ani trochę nie jestem zaskoczony.

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym nagraniu Marek wspomniał o nim i filmie z jego dziewczyną, że nic z tego nie będzie i miał rację, gość na tinderze ponoć siedzi, mówił o tym w wywiadzie. Z drugiej strony trzepie kasę, więc bez obaw, wie gdzie jest publika oraz wyświetlenia, tam gdzie gnoi się facetów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, prod1gybmx said:

Podzielił się także swoją opinią na temat współczesnych mężczyzn i przyznał, ze niewielu w ogóle nie spełnia kryteriów pozwalających mu na przyjaźnienie się z nimi.

Co za ulga, podziękujmy za komplement i idźmy dalej.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten "wzorzec męskości" to zasadniczo jaki właściwie jest? Bo ja głównie obserwuję "chluśniem, bo uśniem" i "słuuuchaj quuurwa i ona taaaakie cyce miała!", a potem "tak kochanie, tak już zaraz wracam, już taksówka podjechała". 

 

Więc w sumie to nie wiem, czy te rurki nie lepsze. 

Edytowane przez maroon
  • Like 2
  • Haha 3
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maroon napisał:

A ten "wzorzec męskości" to zasadniczo jaki właściwie jest? Bo ja głównie obserwuję "chluśniem, bo uśniem" i "słuuuchaj quuurwa i ona taaaakie cyce miała!", a potem "tak kochanie, tak już zaraz wracam, już taksówka podjechała". 

 

Więc w sumie to nie wiem, czy te rurki nie lepsze. 

Po co popadać z jednej skrajności w drugą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Rnext napisał:

Co za ulga, podziękujmy za komplement i idźmy dalej.

A później wchodzisz na fejsa i widzisz, jak jeden z drugim udostępnia wywiad "celebryty" z feminiazistką i przyjmuje jego postawę, bo ubrał to wszystko w "mundre słowa" . Nie wiem czy gość wierzy w to co mówi, czy przyjął postawę "po nas to nawet potop" i odcina kupony na tym, co jest na topie, nie zważając, że to ma destrukcyjny wpływ na relacje damsko-męskie. 

Edytowane przez prod1gybmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maroon napisał:

A ten "wzorzec męskości" to zasadniczo jaki właściwie jest? Bo ja głównie obserwuję "chluśniem, bo uśniem" i "słuuuchaj quuurwa i ona taaaakie cyce miała!", a potem "tak kochanie, tak już zaraz wracam, już taksówka podjechała". 

 

Więc w sumie to nie wiem, czy te rurki nie lepsze. 

To też prawda, przaśno-kiełbasiana polska "menskość" też jest żałosna. Umiar we wszystkim.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, prod1gybmx said:

"Podzielił się także swoją opinią na temat współczesnych mężczyzn i przyznał, ze niewielu w ogóle nie spełnia kryteriów pozwalających mu na przyjaźnienie się z nimi."

 

Zasadniczo zgadzam się z tym zdaniem. Jest garstka ludzi których poznałem przez te wszystkie lata którzy wiem że są w porządku. Reszta sprzeda Cię za garść srebrników, i będzie się cieszyć że ma na nowy telewizor. Z większością samców tak samo jak samic nie warto przebywać. Puste łby, agresja fizyczna i werbalna (i zawoalowana - manipulacyjna - ta jest najgorsza), i wybujałe ego. Chuj z tym. Jak nikogo nie będzie to będę sam siedział. Nic mnie nie łączy z większością ludzi. Pracuję sam, i dla siebie. Najbliższej rodzinie pomogę a dla przyjaciół z którymi mogę szczerze pogadać zawsze mam czas, i moje słowo. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, cst9191 napisał:

Gość ma 35 lat jakby co.

 

comment_ge9sVCEsXrJ3SPXHbypi93ibej9znkj7

I jakoś milion subow na yt. 

 

Dlaczego? Widocznie do ludzi to trafia i jego słuchacze się utożsamiaja z takim mindsetem. 

 

Weźmy jeszcze pod uwagę, że jego targetem są raczej młodzi ludzie to są Ci sami odbiorcy, których ma Gargamel i Awiec. 

 

Wniosek? Młodzi ludzie mają w mojej ocenie kiepskie wzorce skoro się utożsamiaja z takim youtuberem. 

 

Nie twierdzę, że płacz to coś złego bo to normalna sprawa w sumie jednak nie wolno robić tego publicznie i to jeszcze z powodu kobiety. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nigdy nie czuł się męski, a podejrzewam, że doznał od facetów/kolegów krzywd, które ukształtowały jego charakter i negatywne nastawienie w stosunku do swojej płci, a później pojawiła się ona. Nie śledziłem, bo za stary jestem na dramy i miłosne historie na pokaz, ale pamiętam film, w którym mówili, że się rozstają. Ciekawy z psychologicznego punktu widzenia, ponieważ on płakusiał, a ona robiła sztuczną, zmartwioną minę, kilkukrotnie okraszoną uśmieszkiem politowania w stosunku do swojego byłego.

Gość musi czuć obrzydzenie do tego, co męskie, gdyż nigdy nie otarł się o bycie samcem DLA SIEBIE. W swoich oczach jest nerdem-pierdołą. Podejrzewam wychowanie przez mamusię, brak tatusia albo tatuś pierdoła. Może w ten sposób się mści, protestuje przeciwko otaczającej go rzeczywistości, ponieważ nie pasuje do jej męskiej części.

Do tego milion subów, czyli olbrzymi wpływ na kształtowanie świadomości młodych ludzi, którzy w większości stanowią grupę odbiorców jego internetowej "twórczości".

 

Miał klimatyczne filmy z japońskich miast kręcone nocą, w deszczu, co w połączeniu z dobrym montażem tworzyło interesującą całość.

 

Garść materiałów z wykopu:

 

comment_qhnSO7aM5IpCzMmzmghLLG2fQzlRN1hF

 

Cytat

Po wieloletnim ciągu grania w gry i waleniu konia, jako pierwsza go rozprawiczyła. Doznał prawdziwego kobiecego ciepła i ciepłej pusi, to chłop potem rozum dla niej stracił. Schudł, pierdolnął maraton, założył firmę, dojebał jej fejmu, zabierał na rameny, podróże, nawet zapuścił iglaki na gębie, żeby minimalnie wyglądać jak chad. A Ona? Idąc przez ulicę z zakolakiem i iglakami na mordzie, marzyła o prawdziwym chadzie, który jej przetrzepie porządnie pusie, będzie miał szczękę zbudowaną z sześcianów, jak trzeba to przyjebie w ryj. Ale ale co miała zrobić, skoro nie czuła tego czegoś - męczyć się na siłę? On już pewnie zrobił wszystko co mógł, więc teraz zostaje albo japońska #roksa , albo samotny ręczny galop.... Takie życie.

 

Laska (podobno) po rozstaniu:

 

comment_AWtA1XTU6U8UT8Zbu01PMrVwvibSTiHL


 

Cytat

 

wybrała jakiegoś Alvaro Chada gdzie tam jej pasował Krzysiek.. najgorzej że widac że to rozstanie na nia nie wpłyneło a Gonczak dalej w histerii ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 

biedny polak jak zwykle oszukany

 

Zostawiła boga youtuba dla jakiegoś cygana? Ma on chociaż 50tys.subów?

 

Przecież on wygląda jak obleśny cygan.

 

jak mogłaś to robic z cyganem o jezus jezus maria

 

 

:)

Edytowane przez Mapogo
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.