Skocz do zawartości

DeMasta - PWW


xparad1se

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako fan geniuszu @DeMasta muszę zapytać czy ktoś wie co się z nim dzieje? Ostatni film wrzucił jakoś 2 lata temu, to samo na innych portalach społecznościowych. Chodzi mi o to czy jest możliwość, że będzie nagrywał dalej, bo zapowiadał, że tak ale minęło już tyle czasu, że zastanawiam się czy nie przydarzyło mu się coś złego. Wiem, że ma konto tutaj na forum, ale też dawno się nie udzielał, więc Mistrzu, jeżeli to czytasz to daj znać. 

Edytowane przez xparad1se
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
15 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

"Nie bądź P1&zda"

Gość wygląda jak Demasta po 40-ce.:D

Filmiki ma bardziej stonowane, ale lansuje się bardziej niż Demasta. Taki trochę narcyz...

Jakie znalezienie ;)

 

Mi nie przypomina Demasta po 40stce, a filmiki ma o wiele lżejsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nowy00 napisał(a):

Jakie znalezieni

Na gościa wpadłem przypadkiem.

 

5 minut temu, nowy00 napisał(a):

Mi nie przypomina Demasta po 40stce

Fryz, broda, tematyka filmików... 

Tak mógłby wyglądać DEmasta po 40-ce, trochę ulany, trochę lepiej umięśniony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Fryz, broda, tematyka filmików... 

Tak mógłby wyglądać DEmasta po 40-ce, trochę ulany, trochę lepiej umięśniony...

Dla mnie nie przypomina,

DeMasta z początkowych filmików nie miał aż tak długiej brody.

 

Tematyka filmów lekko przypomina, minimalnie chociaż tam próby jakiegoś humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy przypadek. Ostania aktywność Damiana w Internecie to rok 2018. Od tamtego czasu nie ma nowych treści w mediach społecznościowych. 

 

Założył firmę Masta Development, która według rejestru GUS jest aktywna do dziś. Podobnie stawka za godzinę konsultacji - 200 zł , wskazuje że ceny na stronie mogą być aktualne. 

 

Zaskakujące jest zniknięcie z mediów społecznościowych oraz brak jakiekolwiek reklamy firmy. W zasadzie informacja o firmie istnieje tylko w bazach NIP, Regon, itp. 

 

Dla kołcza Internet to potężne źródło autoreklamy. Tym bardziej dziwi to zniknięcie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.