Skocz do zawartości

Reakcja pańci na kopa w dupę !!!


Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak....

 

Wstęp opisałem w temacie

 

 

 

No więc pańcia nie dała za wygraną. Dalej były tłumaczenia, proszenie się, błaganie, namawianie na seks z różnymi propozycjami jak mi będzie robić itd itp, że jestem jej jedynym facetem, ze chce tylko mnie i jej jest ze mną super w łóżku, że nigdy tak nie miała, że planuje ze mną przyszłość itd itp. Mówiła, że kocha, że zakochana - wiecie takie pierdololo. Tylko że za słowami nie szły czyny.

 

Ja stale to samo, "daj mi spokój, nie pisz do mnie, szukaj sobie innego"  itd. zablokowałem ją gdzie się dało, ale zdążyła przysłać mi emaila o takiej treści ?

 

 

 

"wiesz co? Takiego niedojrzałego dupka nie sądziłam , że kiedyś spotkam

Przerost formy nad treścią..gruby (jestem na masie - ale co ona może o tym wiedzieć) , paskudny i staary dziad. Moja kumpela jak cię zobaczyła w sklepie, chwyciła się za głowę, a jak opowiedziałam historię "Krzyśka"..jesteś nienormalny!!!
Tak, zmarnowałam za dużo czasu na ciebie, nie dorastasz mi do pięt. Nic nie masz, nic..wyglądu, uczuć..a w łóżku??? haha, męczysz się jak typowy stary pryk. Daj kobietom spokój, żadna nie "zasługuje", żeby się z tobą zadawać. Po jakimś czasie zaczęłam współczuć ......., tyle lat z takim socjopatą...biedna kobieta
Nie wiesz nic o życiu, o ludziach..jako człowiek, nie nadajesz się do życia w społeczeństwie..i te teorie? Wszystko z youtube'a, brak własnego myślenie..
Traktujesz ludzi z szacunkiem? haha? Ty nie znasz znaczenia tego słowa..rozważania nad sensem istnienia? Haha...ale pozujesz na intelektualistę, gów..prawda. Nic..tylko wałkujesz ten sam temat "................"..mówiły ci inne osoby, że powinieneś iść się leczyć, nie z tego się nie leczy. Poczytaj o socjopatach..taki się urodziłeś i ja miałam pecha cię poznać
NIE CHCĘ cię!! Od dawna..po co mi tyłek też zawracałeś? Wykasowałam numer, odzyskałam humor, a ty co ? specjalnie chciałeś mi udowodnić , że randkuję? Przecież skończyliśmy to "coś" właściwie jeszcze w wakacje.
Pisałam tutaj z kilkoma osobami, w końcu byłam wolna, ale tylko z tobą-krzyśkiem się dałam wyciągnąć na spacer. Znasz mnie, podszedłeś mnie.. i po co? Co mi udowodniłeś? Nic!! Tylko sobie, że zamiast rozmawiać piszesz" daj mi spokój", albo blokujesz numer albo ignorujesz? I tak się zadchowuje dorosły człowiek?
Mówię ci, odpuść kobietom..nie zasługujesz na żadną. Wątpię, że zrozumiesz, niestety, zbyt bystry nie jesteś"
 
 

Tak się zachowuje kopnięta w dupę pańcia. Ostatnie słowo musiało należeć do niej. Po przeczytaniu tych pierdół śmiech mnie ogarnął i podziękowałem Bogu, że mnie od niej uwolnił i dał mi możliwość sprawdzenia jej "szczerości".

 

Pewnie sobie ulżyła ?  i w jej przekonaniu jest zajebista i mi dała do wiwatu. Pewnie myśli teraz, że siedzę gryzę paznokcie i opłakuję stratę takiej zajebistej 40 letniej pańci. I już więcej w życiu mnie nie spotka takie szczęście spotykania się z pańcią, która nie ma nawet ...... prawa jazdy, mieszkanie kupił jej tatuś na kredyt - bo nie miała zdolności kredytowej - a zgrywa niezależną silną kobietę jednak dalej finansowaną przez ojca i matkę,  jej facet wiele lat temu kopnął ją w dupę jak była w ciąży i uciekł - nieźle tam musiało się dziać.

 

Dodam, że ona ma pewne grono psiapsiułek podpowiadających jej co ma robić i co mówić do mnie - ewidentnie było to czuć jak pisała - że to nie jej słowa.

Za radami psiapsi stosowała różne triki jak nie odzywanie się, manipulacje, stałe deprecjonowanie, umniejszanie, tak tylko się cierpliwie przyglądałem rozwojowi wydarzeń aż przyszedł kres.

 

Oczywiście na tego maila nie odpowiadałem wcale - niech się gryzie i dostanie spięcia styków czy podziałało czy nie ?

 

Także widzicie jak sami wiele razy wielu z Was pisało - olać, spuścić w kiblu, ignorować. To jest najgorsze dla nich bo same wtedy nie wiedzą czy to co nabluzgały przyniosło efekt czy nie - co się równa brakowi satysfakcji. A to boli.....

 

Ten mail pokazał jeszcze jedno - jaką jest prostaczką całkowicie bez klasy.

 

Chroń nas Panie Boże przed takimi patuskami.

 

 

Edytowane przez rarek2
  • Like 6
  • Haha 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już chyba coś podobnego widziałem jak tutaj. Zajechało typowym schematem, najpierw przymilania zaproszenia na seksy, a potem zmieszanie z błotem w wściekłości braku jakiejkolwiek reakcji z Twojej strony.

 

Jak zajebistą sprawą jest brak przywiązywania emocjonalnej wagi do pań. A jednocześnie jaką trudną do ogarnięcia. Z czasem wszystko przychodzi.

 

Szanuję za postawę, też się troszke ubawiłem pod nosem :)

 

Trzymaj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie dlatego, że nie ma innego bolca. Jak jest inny bolec to jeszcze wczoraj zakochana po uszy pannica, dziś już cię nie kocha i ma cię w dupie

 

w dupie

 

w duuuupie

 

W DUPIE

 

W DUUUUUUPIEEEEEE

 

Właśnie tak. Ewentualnie sobie przypomni, jak w nowym love story coś się zebździ. 

 

A jak nie ma bolca, to gdzieś trzeba wylać frustrację. 

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się pewien mail od byłej przypomniał, poszukałem trochę i znalazłem:

"Nauczylam sie od Ciebie jak byc egoistka, ale szczerosci mam az za nadto wiec uznalam, ze powinienes wiedziec: udawalam. Udawalam orgazm za orgazmem, bo chcialam bys byl zadowolony i dumny z siebie. Bylo przyjemnie, nic poza tym. Nie masz ni krztyny honoru ani sumienia, a Twoje ego jest nadal wieksze niz Twoj penis. Mimo wszystko jestes I bedziesz miloscia mojego zycia. Moze jeszcze kiedys spotkasz kogos kto pokocha Ciebie tak bardzo jak ja, a Ty bedziesz w stanie dac komus milosc w zamian. Powodzenia"

Z jednej strony obuchem ,a potem przytulić. Skoro ONA cierpi to przecież Ty musisz cierpieć tak samo albo i mocniej więc takie kwiatki są na porządku dziennym. Te zdanie o orgazmie spowodowało u mnie niezły rechot chociaż wtedy do śmiechu mi nie było. 

 

BTW mail z 2017.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo ?.

,,Co Ty wiesz o życiu dzieciaku?” ?

 

No niezła beka.

Znając mnie ja bym jej jeszcze pocisnął jakoś z klasą. Zasugeruj coś w stylu: ,,Wiesz co? Tak na prawdę to nie wiedziałem jak to zakończyć bo problem jest gdzie indziej... jesteś świetną kobietą ale było coś co mocno mi przeszkadzało w Twojej fizyczności. Nie chcę pisać co to jest konkretnie ale myślę, że powinnaś zadbać o pewne sfery, bo stwarzają niesamowity dyskomfort w łożu i jest to coś niesamowicie odpychającego. Przykro ale nie mogłem tego w sobie przemóc... nie będę pisać wprost o co chodzi, bo nie chcę Tobie robić przykrości”.


Tylko trzeba to ładnie w słowa ubrać i niech się w niej gotuje. Jak myślisz, że Ona tego nie łyknie to jesteś w dużym błędzie. Styki jej popali.

Jak zapyta o co chodzi, to napisz ,,domyśl się” ?.

  • Like 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, nic nie pisać, olać i mieć w dupie to jest najlepsze rozwiązanie. Ktoś tam pisał o braku prawa jazdy, jak widzicie takie coś, że dzieli was 30km i nie wiem czy chce mi się bawić, że będę musiał ja cały czas jeździć tam i nazad (całkowity brak połączenia autobusowego itp. między naszymi zadupiami), po prostu jestem na tym etapie, że kobieta to ma być miłe urozmajcenie i tyle, dla samego rvchańska mi się po prostu nie chce, jeszcze jak jest zimno i ciemno ? nie wiem teraz czy to zdrowe moje podejście czy już przesadzanie w takich tematach ? jednak bez porównania jest jak było z byłą, czasem jeździła ona, czasem ja i było git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rarek2 napisał:

opłakuję stratę takiej zajebistej 40 letniej pańci. I już więcej w życiu mnie nie spotka takie szczęście spotykania się z pańcią, która nie ma nawet ...... prawa jazdy, mieszkanie kupił jej tatuś na kredyt - bo nie miała zdolności kredytowej - a zgrywa niezależną silną kobietę jednak dalej finansowaną przez ojca i matkę,  jej facet wiele lat temu kopnął ją w dupę jak była w ciąży i uciekł - nieźle tam musiało się dziać.

Takie są właśnie realne zdobycze faceta po 40, a nawet i trochę młodszego. A nie żadne hot 20-stki xD Bierzcie się bracia za młode dupy póki sami jesteście w miarę młodzi, z wiekiem zostaną wam samotne mamusie dawno po ścianie, sponiewierane przez innych facetów. A jak przyjdzie wam do głowy zakładać rodzinkę po 40-stce to krzyżyk na drogę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się tym strasznie podjaraleś. Skoro ona ma 40, to ona pewnie podobnie...  I nadal Cię "bawią" takie sytuacje, albo pierwszy raz byłeś świadkiem takiego zachowania? To nie doemna kobiet, a ogólnie ludzi. Czyli nawijanie tego, co nasza "ofiara" chce usłyszeć, ale jak ta osoba nie łyka tego bullshitu, zmiana taktyki o 180 stopni. Jeśli nie chcesz być że mną, to chociaż spróbuje Ci zatruć dzień/tydzień/miesiąc/życie. W zależności od tego, kiedy się połapiesz, że to była rozpaczliwa obrona swojego ego, nie mająca najczęściej nic wspólnego z prawdą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KolegiKolega napisał:

Być może twoja ex obejrzała sobie film-poradnik i postanowiła wypróbować te rady w praktyce:

 

"Oni zawsze wracają. Więc na ten moment możesz się spodziewać SMSa...".

 

No kurwa nie zawsze. I cały misterny plan wpizdu!

Fantastycznie, że to wstawiłeś. Wszystko to co usłyszałem od tej dziewczyny jest zgodne z moimi doświadczeniami z kobietami. I to co pisałem tutaj już po wielokroć. 

 

Nie blokować, nie usuwać, żyć jakby nic się nie stało, nie odpowiadać na wiadomości

 

Te rady są "dobre" (żeby osiągnąć zamierzony cel czyli pognębić byłego), ale tylko na kolesi, którzy nie mają wiedzy i doświadczenia. Dla mnie odpisanie przez ex po 3 dniach gdybym jakimś cudem miał się pierwszy odezwać = to jest oczywiste, że to celowe.....litości. 

Nie powiedziała o innej sytuacji. A co jeśli były się nie odzywa? Wtedy dopiero się zaczyna, bo jej gierki nie działają, kobiety wpadają w furię :) 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bullitt napisał:

Nie powiedziała o innej sytuacji. A co jeśli były się nie odzywa? Wtedy dopiero się zaczyna, bo jej gierki nie działają, kobiety wpadają w furię :) 

Nie powiedziała, bo ona żyje z tego, że podaje recepty proste i niezawodne. Gdyby wprost powiedziała kiedy i dlaczego jej recepta nie działa i jakie to może mieć konsekwencje dla samej ex tych sztuczek próbującej - straciłaby zasięgi i kasę.

 

Zobacz co napisał @Jan III Wspaniały powyżej. Przecież to jest precyzyjne "odbicie lustrzane" tej psychomanipulacji, którą proponuje laska z filmu. To działa w obie strony. Na każdy miecz znajdzie się tarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.