Skocz do zawartości

Pani pisze prawdę o kobietach


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, tyranozaur napisał:

Za młodu tak. Na męża i stałego partnera rzadko. Warto o tym wspomnieć, żeby młodzi takich nie udawali aby mieć związek, a potem się dziwili, że Panna na męża czy stałego partnera wybrała kogoś innego.

To po pierwsze.

 

Po drugie one chcą do stałego kogoś kto przyniesie wypłatę w zębach.

 

Po trzecie ile czasu dasz radę udawać alfesralfe którym nie jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, yrl napisał:

Co to za wielki blog na pół strony. To już @mac na forum pisze dłuższe posty niż ten jej wpis.

Jestem przedstawicielem patriarchatu, a moje długie posty onieśmielają blogerki i nie są w stanie się wypowiedzieć do końca. To je stresuje. Moja wina.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewnym poziomie takie relacje może i przejdą. 

Ja nie szukam takiego rollecoastera emocjonalnego jak opisuje pani. Choć fakt, chcę doznawać dalej silnych emocji ale nie na zasadzie przyciagnij - odepchnij. Wyrosłam z tego totalnie.

Mój obiekt westchnień zupełnie nie pasuje do tego co opisuje pani. I Panowie tutaj by się srogo zdziwili kogo mam na oku. 

Szukam raczej wzajemnego zrozumienia, nadawania na podobnych falach i jedności. Kogoś podobnego do mnie, kto ceni podobne wartości i ma dużo podobnych cech do moich. Zależy mi na Wzajemnym szacunku, wzajemnej motywacji i tego by obydwie jednostki dawały coś od siebie po równo w związku, co sprawi, że będzie wszystko spójne i zrównoważone. Fajnie jest tworzyć taki zgrany dwuosobowy zespół gdzie każdy ma jakąś swoją rolę a owoce tej wzajemnej współpracy można razem podziwiać. 

 

Dużo was mnie skrytykuje i wyśmieje i powie coś w stylu "No to Hippie, już szykuj się na kupno kota". 

 

Tak, mam swój wyidealizowany świat i dobrze mi w nim. Jeśli tego nie osiągnę to dalej będę sobie żyła sama, szczęśliwa.  Jestem świadoma konsekwencji własnych wyborów. 

Bo ja nie szukam szczęścia w partnerze. Ja chcę byśmy wspólnie się tym szczęściem dzielili. 

W dwójkę po prostu raźniej i zabawniej się idzie przez życie. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za mizogin napisał, zamknąć, wykastrować! a chwila to kobieta napisała, jaka to wrażliwa osóbka, uchyliła rąbek tajemnicy, ale nie martwcie się jak będzie ciężko pracowali i błagali, kupowali prezenty to one was pokochają, oleją chada.

 

Tekst ten tylko utwierdza mnie w przekonaniu że  Panie mają dziś za dobrze, bo z nudów jak sama pisze robi mu pod górkę.

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn Napisałam takiego rollecoastera. Nie zaprzeczyłam, że nie szukam w ogóle emocji w związku bo to inaczej byłoby to oczywistym kłamstwem.

Badboye i cico się na alfy pozują mi sie kojarzą z facetami, którzy w ogóle nie szanują i nie chcą zrozumieć prawdziwej natury kobiet dlatego takich skreślam na starcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Redbad said:

Perski? ?

Pudło.

Szkocki zwisłouchy albo Nebelung :P 

5 minutes ago, BlacKnight said:

Czytać to bo też nie wiem ? 
@Hippiei @JudgeMe negują to. 

Jak lubisz przypisywać wszystko do konkretnego schematu to wejdź i przeczytaj. :) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tyranozaur napisał:

Za młodu tak. Na męża i stałego partnera rzadko. Warto o tym wspomnieć, żeby młodzi takich nie udawali aby mieć związek, a potem się dziwili, że Panna na męża czy stałego partnera wybrała kogoś innego.

Np: beta - delta providera ? :D a później i tak szuka alfa do targania emocjami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się ,że lubią drani ale dodałbym do tego ,że przystojnych drani .  Wątpię by ktoś przeciętny z wyglądu miał  takie branie . Wtedy wolą nawet nudziarza, ale przystojnego. Oczywiście wszystko się zmienia jak osiągają 31-32 lata . Wtedy liczą się bardziej finanse a bycie przystojnym draniem schodzi na drugi plan. 

Edytowane przez Everson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.