Skocz do zawartości

Panowie przejrzalem - juz wiem z czym walczymy...


The_Man

Rekomendowane odpowiedzi

O kulturowym marksizmie slyszalem juz wczesniej - ale po raz pierwszy ktos tak dokladnie opisal o co chodzi i jak ta pojebana ideologia rozpierdala nasz swiat. Panowie - feminzizm to tylko odprysk kulturowego marksizmu. Kulturowy marksizm to ZUO i trzeba to niszczyc w zarodku zanim zlozy jaja!

 

Wysluchajcie bardzo uwaznie - to tylko niepelne 8 minut. Ide przygotowac bron...

 

https://www.youtube.com/watch?v=dYu6qhd88_M

 

 

Straszne!

Edytowane przez The_Man
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnożenie definicji i "nazw" zjawiska nic nie da. Teraz to już trzeba tylko strzelać w samoobronie. A jak jakimś cudem da się tą "tendencję" odwrócić, to po prostu trzeba mądrych ludzi u władz, którzy zamiast używać ludzi jak bydła będą kształcić "swoje" społeczeństwa w tak prostych sprawach jak chociażby na powyższym filmiku.

Trzeba po prostu wrócić do autokratycznych, narodowych, systemów rządów gdzie dba się o Naród a nie o interesy własne lub innych grup. Oczywiście po drodze trzeba wypieprzyć z ludzkości takie rzeczy jak relatywizm moralny (brak wiary), sztuczne systemy (ekonomia oparta na pieniądzu,  "etos" życia na  kredyt, i wiele wiele innych).

Bozia da, to mi zaśpiewacie tą pioseneczkę na me przybycie :-) Czas pokaże lub pokarze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, The_Man napisał:

O kulturowym marksizmie slyszalem juz wczesniej - ale po raz pierwszy ktos tak dokladnie opisal o co chodzi i jak ta pojebana ideologia rozpierdala nasz swiat. Panowie - feminzizm to tylko odprysk kulturowego marksizmu. Kulturowy marksizm to ZUO i trzeba to niszczyc w zarodku zanim zlozy jaja!

 

Rychło wczas, to złożyło jaja już dawno teraz rośnie kolejne pokolenie.

Teraz jeszcze dojdź do tego skąd jest kasa i kto to finansuje przez dziesięciolecia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, The_Man napisał:

Nie mow Vasco ze wiedziales co to jest kulturowy marksizm i to jesli chodzi o jego pelna definicje...

 

Michałkiewicz pisze i mówi o tym co chwilę od wielu lat. Problem w tym, że większość odrzucała te informacji jako zbyt abstrakcyjne. W inny wątku pisałem o tym że RFN to firma a trzecia rzesza w sensie prawnym nie została rozwiązana. Jak się połączyło te informacje to wiele rzeczy było jasne już dawno temu.

 

Link dodatkowy: Szkoła frankfurcka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do RFN masz z pewnoscia racje - w zeszlym roku rozmawialem z zaprzyjaznionym Niemcem i staral mi sie wytlumaczyc ze panstwo niemieckie fukcjonuje w prozni prawnej - ze wlasnie nikt nie rozwiazal III Rzeszy i nie ukonstytuowal nowego panstwa ze wzgledu na fakt iz byli pod okupacja aliantow. I teraz de facto zaczynaja nawet sie pojawiac jakies kwiatki z dokumentami (osobistymi) i meldunkami...

 

Michalkiewicza nie slucham - irytuje mnie swoim antysemityzmem oraz maniera mowienia. Z wieloma rzeczami sie zgadzam jak juz sie przemoge do sluchania go - tylko wszystko ciagle podlewa prymitywnym sosem antysemityzmu (nie zebym byl filosemita...).

 

Swoja droga - wiedziales ze cale lewactow, gejowizna, najazd kolorowych, feminazizm, polityczna poprawnosc to skutek dzialan jednej i tej samej grupy ludzi (ktorzy chyba trzeba to zaakceptowac - siedza we wladzach UE) i nic z tym nie robiles, nie uswiadamiales innych????

Edytowane przez The_Man
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, The_Man napisał:

Co do RFN masz z pewnoscia racje - w zeszlym roku rozmawialem z zaprzyjaznionym Niemcem i staral mi sie wytlumaczyc ze panstwo niemieckie fukcjonuje w prozni prawnej - ze wlasnie nikt nie rozwiazal III Rzeszy i nie ukonstytuowal nowego panstwa ze wzgledu na fakt iz byli pod okupacja aliantow. I teraz de facto zaczynaja nawet sie pojawiac jakies kwiatki z dokumentami (osobistymi) i meldunkami...

 

To było w wątku Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie :):

 

Dnia 5.11.2015 at 18:10, VascoDaGama napisał:

Właściwie to III Rzeszy, ponieważ praktycznie z prawnego punktu widzenia nigdy nie została rozwiązana. 

http://de.wikimannia.org/BRD_GmbH

 

Jeśli się założy, że Bundesrepublik Deutschland to korporacja, to te niezrozumiałe ruchy zaczynają być całkiem logiczne.

 

 

 

 

7 godzin temu, The_Man napisał:

Michalkiewicza nie slucham - irytuje mnie swoim antysemityzmem oraz maniera mowienia. Z wieloma rzeczami sie zgadzam jak juz sie przemoge do sluchania go - tylko wszystko ciagle podlewa prymitywnym sosem antysemityzmu (nie zebym byl filosemita...).

 

Popełniasz błąd to jest właśnie clue całej sprawy i do tego dążyłem sugerując dążenie do poznania kto to finansuje. Jest to przykład jak uległeś propagandzie, nawet sobie z tego nie zdając sprawę. Ze strachu o posądzenie o antysemityzm, boisz się nawet słuchać kogoś kto ma wyraża opinie sprzeczne z wytresowanym poglądem. Prosty schemat wytresowanego zachowania, ktoś mówi o semitach -> powstaje reakcja oburzenia i obawa o posądzenie o antysemityzm.  Michałkiewicz nie jest antysemitą i nie ma na myśli zwykłych żydów tylko syjonistów. To robi ogromną różnicę. Atras zdążył jeszcze wystawić dobry film na ten temat. Zobacz na fragment z początku gdzie jest rozmowa z babcią autora. To jest opinia zwykłego normalnego człowieka i żyda. To jest najlepszy przykład, ze nie jest to antysemityzm. Syjoniści próbują wrzucić się do jednego worka z normalnymi porządnymi ludźmi tej nacji.

 

Dnia 25.12.2015 at 18:01, atras napisał:

Polecam

ZNIESŁAWIENIE, CZYLI PRAWDA O TZW. ANTYSEMITYZMIE

 

 

 

7 godzin temu, The_Man napisał:

Swoja droga - wiedziales ze cale lewactow, gejowizna, najazd kolorowych, feminazizm, polityczna poprawnosc to skutek dzialan jednej i tej samej grupy ludzi (ktorzy chyba trzeba to zaakceptowac - siedza we wladzach UE) i nic z tym nie robiles, nie uswiadamiales innych????

 

Zapomniałeś o gender.

Kolego, ja uświadamiam od lat, ale to nic nie daje. Medialna propaganda(zobacz w czyich rękach są media w Polsce), opór i dysonans poznawczy jest tak ogromny, że nie masz szans się przebić. Każdy się boi ośmieszenia prezentując tezy odbiegające od mainstreamu. A ty w najlepszym przypadku zostajesz oszołomem. Jak w rozmowach przed wejściem do UE byłem przeciwny, to zostałem bojownikiem Rydzyka i Radia Maryja. Jak mówisz takie rzeczy jak w tym wątku, to zostajesz wyznawcą teorii spiskowych i odstrzelony z jako niewiarygodny z dalszej dyskusji. To jak walenie głową w mur. Każdy woli siedzieć w swoim bezpiecznym kokonie. Nawet jak teraz zaczniesz szerzyć takie informacje w swoim otoczeniu to spotkasz się z odrzuceniem i oburzeniem "co ty za bzdury gadasz". Spróbuj :). Lud nie chce przyznać że jest dymany. To "normalna" reakcja. Każdy woli schować głowę w piasek i wmawiać sobie, że to hemoroidy. Np. rozmowa o tęczy. Za nic nie przekonasz, że to jeden krok za daleko, że to nie jest zwykła tęcza i należy wypalić do ziemi. Media zmanipulowały, że to taka ładna jak na niebie i chuj, nie przetłumaczysz.

Przy okazji to idea "teorii spiskowych" to też według mnie wymyślona manipulacja. Nie da się wszystkiego ukryć więc lepiej taki przeciek doprawić przyprawą absurdu i tym samym ośmieszyć i uczynić abstrakcyjną. Przeciętny zjadacz chleba w tym momencie odrzuca ją w całości jako zbyt odbiegającą od jego postrzegania świata. Sama nazwa "teoria spiskowa" to majstersztyk słowotwórczy. "Teoria" - czyli w potocznym znaczeniu tego słowa, coś niesprawdzonego, nie potwierdzonego i "spiskowa" - machloje, coś brudnego, z czym lepiej nie mieć do czynienia i trzymać się z daleka. Mam podejrzenie, że w każdej "teorii spiskowej" krążącej wokół jest ziarno prawdy, problem jest tylko aby je wyłuskać i odrzucić ośmieszające absurdy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, VascoDaGama napisał:

 

 

 

Popełniasz błąd to jest właśnie clue całej sprawy i do tego dążyłem sugerując dążenie do poznania kto to finansuje. Jest to przykład jak uległeś propagandzie, nawet sobie z tego nie zdając sprawę. Ze strachu o posądzenie o antysemityzm, boisz się nawet słuchać kogoś kto ma wyraża opinie sprzeczne z wytresowanym poglądem. Prosty schemat wytresowanego zachowania, ktoś mówi o semitach -> powstaje reakcja oburzenia i obawa o posądzenie o antysemityzm.  Michałkiewicz nie jest antysemitą i nie ma na myśli zwykłych żydów tylko syjonistów. To robi ogromną różnicę. Atras zdążył jeszcze wystawić dobry film na ten temat. Zobacz na fragment z początku gdzie jest rozmowa z babcią autora. To jest opinia zwykłego normalnego człowieka i żyda. To jest najlepszy przykład, ze nie jest to antysemityzm. Syjoniści próbują wrzucić się do jednego worka z normalnymi porządnymi ludźmi tej nacji.

 

 

------> Wydaje Ci sie, bo to Ty jestes zmanipulowany. Nie odczuwam zadnych obaw jesli chodzi o wyrazanie swoich pogladow - otwarcie krytykuje panstwo Izrael za dzialania w Palestynie a w sumie za samo bandyckie zaistnienie. Nie kupuje natomiast narracji ze 'za wszystkim' stoja Zydzi. To taka sama 'walka klas' jak w marksizmie kulturowym i manipulacja. Michalkiewicz jest antysemita i nie daje sie wiekszosci jego wykladow sluchac wlasnie z tego powodu... I wielka szkoda! Bo to czlowiek ktory ma dobre przemyslenia i gdyby popracowal troche nad soba i nad metodami w jakie dostarcza te przemyslenia to moglby zrobic wiele dobrego. Znalazlem jego wyklad o kulturowym marksizmie w ktorym nawet sie nie zajaknal o Zydach i dzieki temu dalo sie go wysluchac do konca - mowil calkiem sensownie - chociaz sporo jego wyjasnieniom brakowalo do jasnosci zacytowanej przeze mnie pigulki z youtube. Nie nadmienil o walce klas, o tym ze marksisci wyszukuja grupy 'uciskane' - czyli kobiety, czarnych, imigrantow, homo, itp. itd aby  przeciwstawic je w 'walce klas' bialemu 'patriarchalnemu' mezczyznie (czyli jedynej grupie myslacych niezaleznie i zdolnych do samoorganizacji ludzi, ktorzy nie dosc ze utrzymuja caly 'burdel' to jeszcze jak sie wkurza to sa w stanie zmienic zastany porzadek. Pieknie natomiast przedstawil to ze chodzi o przeksztalcenie czlowieka w kogos pozbawionego wlasnej woli i potrzeby wolnosci i ze osiaga sie to za pomoca triady szkola/media/przemysl rozrywkowy. Ja zaczalem to dostrzegac wowczas gdy przestalem ogladac media i bardzo krytycznie odnosic sie do przemyslu rozrywkowego.

https://youtu.be/5ZH8XWDmz3I

 

Cytat

 

 

Zapomniałeś o gender.

Kolego, ja uświadamiam od lat, ale to nic nie daje. Medialna propaganda(zobacz w czyich rękach są media w Polsce), opór i dysonans poznawczy jest tak ogromny, że nie masz szans się przebić. Każdy się boi ośmieszenia prezentując tezy odbiegające od mainstreamu. A ty w najlepszym przypadku zostajesz oszołomem. Jak w rozmowach przed wejściem do UE byłem przeciwny, to zostałem bojownikiem Rydzyka i Radia Maryja. Jak mówisz takie rzeczy jak w tym wątku, to zostajesz wyznawcą teorii spiskowych i odstrzelony z jako niewiarygodny z dalszej dyskusji. To jak walenie głową w mur. Każdy woli siedzieć w swoim bezpiecznym kokonie. Nawet jak teraz zaczniesz szerzyć takie informacje w swoim otoczeniu to spotkasz się z odrzuceniem i oburzeniem "co ty za bzdury gadasz". Spróbuj :). Lud nie chce przyznać że jest dymany. To "normalna" reakcja. Każdy woli schować głowę w piasek i wmawiać sobie, że to hemoroidy. Np. rozmowa o tęczy. Za nic nie przekonasz, że to jeden krok za daleko, że to nie jest zwykła tęcza i należy wypalić do ziemi. Media zmanipulowały, że to taka ładna jak na niebie i chuj, nie przetłumaczysz.

Przy okazji to idea "teorii spiskowych" to też według mnie wymyślona manipulacja. Nie da się wszystkiego ukryć więc lepiej taki przeciek doprawić przyprawą absurdu i tym samym ośmieszyć i uczynić abstrakcyjną. Przeciętny zjadacz chleba w tym momencie odrzuca ją w całości jako zbyt odbiegającą od jego postrzegania świata. Sama nazwa "teoria spiskowa" to majstersztyk słowotwórczy. "Teoria" - czyli w potocznym znaczeniu tego słowa, coś niesprawdzonego, nie potwierdzonego i "spiskowa" - machloje, coś brudnego, z czym lepiej nie mieć do czynienia i trzymać się z daleka. Mam podejrzenie, że w każdej "teorii spiskowej" krążącej wokół jest ziarno prawdy, problem jest tylko aby je wyłuskać i odrzucić ośmieszające absurdy.

 

---> masz szanse sie przebic - mamy internet i fora takie jak te - zamiast dyskutowac o dupie maryny i o tym jak ta dupe przeleciec - przeciwko czemu wielokrotnie tutaj protestowalem - lepiej uswiadamiac siebie nawzajem, gdyz problem ktory nas wszystkich tu przywiodl jest tylko jednym ze skutkow tej kampanii ktora prowadza marksisci (z ogromna pomoca ruskich skurwysynow - uklony do forumowych rusofili) na calym swiecie. Albo my sie temu zaczniemy przeciwstawiac i edukowac - najpierw siebie potem innych albo skonczymy w obozach reedukacyjnych lub w dole z wapnem.

Edytowane przez The_Man
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, The_Man napisał:

 

------> Wydaje Ci sie, bo to Ty jestes zmanipulowany. Nie odczuwam zadnych obaw jesli chodzi o wyrazanie swoich pogladow - otwarcie krytykuje panstwo Izrael za dzialania w Palestynie a w sumie za samo bandyckie zaistnienie. Nie kupuje natomiast narracji ze 'za wszystkim' stoja Zydzi. To taka sama 'walka klas' jak w marksizmie kulturowym i manipulacja.

 

Nie. Mylisz się i nie doczytałeś do końca tego co napisałem. Odczuwasz określając kogoś antysemitą. To już jest tak zakodowane, że aż strach. Prawie jak programowanie podprogowe. Narracja 'za wszystkim' stoją Żydzi to właśnie manipulacja i ośmieszająca retoryka  ubijająca takie dyskusje jak ta. Napisałem i podałem przykłady że za wszystkim stoją Syjoniści którzy są Żydami a nie że wszyscy Żydzi. I to samo ma na myśli Michałkiewicz.

Większość Żydów to porządni ludzie tak samo wykorzystywani przez bogatych Żydów czyli Syjonistów. Zobacz film który zacytowałem powyżej.

Przy okazji, żona obecnego prezydenta RP to żydówka. Przypadek? To samo z ludźmi którzy pojawili się w poprzednim rządzie z zewnątrz. Prezydentka Warszawy która popiera tęczę. To jest straszne bagno.

Odstawienie TV i codziennej dawki indoktrynacji rzeczywiście powoduje "nieodwracalne" zmiany w postrzeganiu rzeczywistości :).

 

42 minuty temu, The_Man napisał:

---> masz szanse sie przebic - mamy internet i fora takie jak te - zamiast dyskutowac o dupie maryny i o tym jak ta dupe przeleciec - przeciwko czemu wielokrotnie tutaj protestowalem - lepiej uswiadamiac siebie nawzajem, gdyz problem ktory nas wszystkich tu przywiodl jest tylko jednym ze skutkow tej kampanii ktora prowadza marksisci (z ogromna pomoca ruskich skurwysynow - uklony do forumowych rusofili) na calym swiecie. Albo my sie temu zaczniemy przeciwstawiac i edukowac - najpierw siebie potem innych albo skonczymy w obozach reedukacyjnych lub w dole z wapnem.

 

To właśnie robię :). Niestety w takim zakresie mogę to zrobić jedynie chyba tutaj. Ten projekt jest realizowany na taką skalę i przez tyle lat już, że dla zwykłego zjadacza chleba jest nie do ogarnięcia. Tak jak by mówić o lądowaniu kosmitów. To są lata propagandy medialnej, telewizyjnej czy nawet szkolnej. Już od przedszkola program jest ustawiony na indoktrynację w tym kierunku. Z tą Rosją to też się mylisz, za bardzo nienawidzisz :). Obawiam się że kapitalizm i normalność to teraz jest w Rosji a nie u nas. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie, ale może się okazać że ratunek i pomoc będzie z tamtej strony...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, VascoDaGama napisał:

 

Nie. Mylisz się i nie doczytałeś do końca tego co napisałem. Odczuwasz określając kogoś antysemitą. To już jest tak zakodowane, że aż strach. Prawie jak programowanie podprogowe. Narracja 'za wszystkim' stoją Żydzi to właśnie manipulacja i ośmieszająca retoryka  ubijająca takie dyskusje jak ta. Napisałem i podałem przykłady że za wszystkim stoją Syjoniści którzy są Żydami a nie że wszyscy Żydzi. I to samo ma na myśli Michałkiewicz.

Większość Żydów to porządni ludzie tak samo wykorzystywani przez bogatych Żydów czyli Syjonistów. Zobacz film który zacytowałem powyżej.

Przy okazji, żona obecnego prezydenta RP to żydówka. Przypadek? To samo z ludźmi którzy pojawili się w poprzednim rządzie z zewnątrz. Prezydentka Warszawy która popiera tęczę. To jest straszne bagno.

Odstawienie TV i codziennej dawki indoktrynacji rzeczywiście powoduje "nieodwracalne" zmiany w postrzeganiu rzeczywistości :).

 

 

---> to nie ja sie myle tylko ty masz wbitego mema antysyjonistycznego i wszystko ci sie kojarzy z zydami. Zobacz jaki temat z tego zrobiles - podczas gdy w calej dyskusji byl to temat calkowicie oboczny. Masz hopla na tym punkcie - do 90 % mojej wypowiedzi w ogole sie nie ustosunkowales - nie widzisz ze to obsesja?

 

 

Cytat

To właśnie robię :). Niestety w takim zakresie mogę to zrobić jedynie chyba tutaj. Ten projekt jest realizowany na taką skalę i przez tyle lat już, że dla zwykłego zjadacza chleba jest nie do ogarnięcia. Tak jak by mówić o lądowaniu kosmitów. To są lata propagandy medialnej, telewizyjnej czy nawet szkolnej. Już od przedszkola program jest ustawiony na indoktrynację w tym kierunku. Z tą Rosją to też się mylisz, za bardzo nienawidzisz :). Obawiam się że kapitalizm i normalność to teraz jest w Rosji a nie u nas. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie, ale może się okazać że ratunek i pomoc będzie z tamtej strony...

 

 

---> I bardzo dobrze - rob, chociaz nie widzialem wczesniej Twoich wpisow na ten temat (nie zebym tu na forum siedzial systematycznie gdyz mam inne rzeczy do roboty). Co do Rosji jestes w bledzie - to nie nienawisc tylko realistyczna ocena - pamietaj ze oni jak tylko beda ku temu mieli odpowiednie warunki to przyjda tutaj nas wymordowac a reszte zniewolic i wykorzystac - tak zawsze bylo i nic sie w tej kwestii nie zmienilo. I to oni sponsorowali przez dziesieciolecia rewolucje w Afryce, eksportowali marksizm a nawet finansowali oraz zaistalowali setki o ile nie tysiace 'intelektualistow' na zachodnich uniwersytetach i w rzadach. Barroso to tez ponoc marksista, ta swinia Schultz tez... Myslisz ze kto to wszystko sponsorowal? Mityczni Zydzi czy Zwiazek Radziecki?

 

 

PS. Ten film ktory zalinkowales ogladalem wiele lat temu - nie zmienia on niczego w tym ze lyknales antysemityzm i trzymasz sie go niczym pijany plota...

Edytowane przez The_Man
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Man-chciałbym spytać, jaka nacja najbardziej ucierpiała wskutek komunizmu? Jaki naród miał nadreprezentację w nkwd?

 

Rosja to obecnie (jedyna?) przeciwwaga dla żydowsko-amerykańskiego imperializmu oraz lewactwa kulturowego. Poczytaj Albina Siwaka-polecałem na Forum-a zmienisz może zdanie o Rosjanach.

 

Gdyby nie Rosja, Syria utonęłaby w odmęcie fanatyzmu muzułmańskiego, przypomnę prowokacje dot. ludobójstwa wobec Assada, wcześniej wobec Jugosławii.

 

Każde państwo ma swoje interesy, ale na świecie  potrzebna jest równowaga.

 

Gdybyś wiedział, że o aktywny udział w niszczeniu Kościoła podejrzewa się lożę żydomasońską, gdybyś wiedział, co się stało po śmierci Stalina z nkwd i berią, gdybyś wiedział, że w polskim PZPR żydokomuna miała często wiodącą rolę-za stalinizmu-to nie Rosjanie ani mityczni ''komuniści'' stanowili podobno większość w nkwd.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, The_Man napisał:

 

---> to nie ja sie myle tylko ty masz wbitego mema antysyjonistycznego i wszystko ci sie kojarzy z zydami. Zobacz jaki temat z tego zrobiles - podczas gdy w calej dyskusji byl to temat calkowicie oboczny. Masz hopla na tym punkcie - do 90 % mojej wypowiedzi w ogole sie nie ustosunkowales - nie widzisz ze to obsesja?

 

---> I bardzo dobrze - rob, chociaz nie widzialem wczesniej Twoich wpisow na ten temat (nie zebym tu na forum siedzial systematycznie gdyz mam inne rzeczy do roboty). Co do Rosji jestes w bledzie - to nie nienawisc tylko realistyczna ocena - pamietaj ze oni jak tylko beda ku temu mieli odpowiednie warunki to przyjda tutaj nas wymordowac a reszte zniewolic i wykorzystac - tak zawsze bylo i nic sie w tej kwestii nie zmienilo. I to oni sponsorowali przez dziesieciolecia rewolucje w Afryce, eksportowali marksizm a nawet finansowali oraz zaistalowali setki o ile nie tysiace 'intelektualistow' na zachodnich uniwersytetach i w rzadach. Barroso to tez ponoc marksista, ta swinia Schultz tez... Myslisz ze kto to wszystko sponsorowal? Mityczni Zydzi czy Zwiazek Radziecki?

 

PS. Ten film ktory zalinkowales ogladalem wiele lat temu - nie zmienia on niczego w tym ze lyknales antysemityzm i trzymasz sie go niczym pijany plota...

 

Ech, tyle klepania w piach. Nie mam żadnej obsesji. To są same fakty. Zobacz kto finansował rewolucję październikową:

 

http://ciekawostkihistoryczne.pl/2011/01/15/kto-naprawde-wywolal-rewolucje-pazdziernikowa/

http://historia.focus.pl/wojny/kto-sponsorowal-lenina-i-hitlera-1559?strona=3

 

i kto to jest Aleksander Izrael Łazariewicz Helphand (znany także jako Alexander Parvus, Izrael Gelfand czy Izrael Helfant) czy Olof Aschberg.

 

Ja sobie tego nie wymyśliłem to jest historia. Związek Radziecki to pierwszy ich eksperyment który się wymknął im spod kontroli. Teraz realizowany jest pod postacią Komuna 2.0. A to że eksportowali marksizm to już jest tylko skutek działań powyższych ludzi i sponsorowanie też.

Drążysz temat, ale zatrzymujesz się w połowie. Dociągnij do końca do źródła. Teraz tego co się dzieje też na pewno nie finansuje Związek Radziecki.

I nie rozumiem tych 90% do których miałem się ustosunkować. Jeśli się zgadzam z Twoją wypowiedzią to co? Mam przepisywać? To raczej dobrze, że w 90% się zgadzamy :). Dyskutuję tylko sporne fragmenty lub nieścisłości na które chcę zwrócić uwagę.

Edytowane przez VascoDaGama
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the man/vasco...panowie obaj macie racje,lecz nie w pelni

z prostej przyczyny,od rewolucji 1917 uknutej wspieranej i prowadzonej przez niemcow i zydow,to wlasnie zydzi mieli i maja tam nadal wielkie wpływy,maja je tez w jueseju,czyli dwa największe mocarstwa pod czyimi sa wpływami,bez względu na ich wielkosc

ok 85-90% pierwszego zjazdu partii robotniczej było zydami,az tak wiele się nie zmienilo....odsyłam do historii

tam jest większość odpowiedzi na to co dzieje się dzis

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do żydów w dzisiejszej Rosji, to Pan Stanisław Michalkiewicz (dla mnie mówca mistrz-w jego ustach słowo stało się kunsztem) wskazuje, że za Jelcyna było ograbianie państwa przy prywatyzacji przez oligarchów, a za Putina żydowskich oligarchów odwiedzają za granicą przedstawiciele Kremla i ''grzecznie'' proszą o oddanie zrabowanej kasy:)

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AdrianoPeruggio napisał:

Co do żydów w dzisiejszej Rosji, to Pan Stanisław Michalkiewicz (dla mnie mówca mistrz-w jego ustach słowo stało się kunsztem) wskazuje, że za Jelcyna było ograbianie państwa przy prywatyzacji przez oligarchów, a za Putina żydowskich oligarchów odwiedzają za granicą przedstawiciele Kremla i ''grzecznie'' proszą o oddanie zrabowanej kasy:)

 

I o to tutaj właśnie chodziło. Jelcyn to był człowiek kartelu, przez nich podstawiony aby kartel mógł przejąć cały przemysł gospodarkę.

Kim był z pochodzenia Jelcyn?

https://theuglytruth.wordpress.com/2013/01/28/russia-has-awoken-and-the-new-russian-revolution-has-deposed-yahweh/

taki znowu przypadek.

Prawie się udało, ale myślę że chyba Jelcyna ruszyło sumienie, widząc co się dzieje i kraj idzie na dno, i przekazał władzę Putinowi, a przynajmniej coraz więcej jest przesłanek ku temu, w konkretnym celu, zrobienia porządku. Wiedział, że sam jest zbyt słaby, w dodatku był alkoholikiem i nie da rady. W tym momencie pojawił się Putin i oligarchowie(też przypadkowego pochodzenia) musieli zacząć uciekać lub lądowali w więzieniu. Od tego momentu zaczęła się nagonka na Rosję.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz w Federacji Rosyjskiej nie ma muzułmanów? Jest ich mnóstwo, szczególnie w rosyjskiej armii. Jednak są to muslimy "innego szczepu Islamu", pochodzący głównie z byłych Republik Związkowych, nie sprawiają tyle problemów co Ci na Zachodzie, z Afryki Północnej i Półwyspu Arabskiego. Asymilują się w nieporównywalnie większym stopniu. Mój kuzyn przyjaźnił się z muzułmaninem z Uzbekistanu, ja go też znałem osobiście, prowadził swój mały biznes w Czelabińsku. Pisałem o tym tyle razy na tym forum, jeżdzę tam, to widzę i wiem. Rosja od wielu lat ma ujemny przyrost naturalny. Do tego mocno zachwiane proporacje demograficzne na korzyść kobiet (efekt gigantycznych strat w trakcie II WŚ). Skądś muszą uzupełniać siłę roboczą. Tylko wiecie w czym rzecz? Każdy muzułmanin w Rosji zobowiązany jest pracować, płacić podatki, przestrzegać rosyjskiego prawa i uczyć się języka. W przeciwnym wypadku ---> natychmiastowa deportacja. Nie ma mowy o żadnych zasiłkach, przemocy czy zamachach. Zobaczymy co będzie dalej.


Dobra rada Panowie - darujcie sobie wszelkie dyskusje z The_Manem o Rosji, on jest wziętym rusofobem i podejrzewam, że ukrainofilem.


Gwoli doprecyzowania - José Manuel Durão Barroso jest maoistą, określenie marksista jest zbyt ogólne. Kulturowy bolszewizm dzieli się na kilka podgrup.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wczesniej wspomniał o tym że ZSRR wymknąl sie jako eksperyment...Zgadza sie, aczkolwiek watpie w to iz Rosje za pysk trzymaja Zydzi...absolutnie. Jezeli by tak bylo, nie bylo by Stalina...dlaczego? Juz wyjasniam, otoz Stalin robil wszystko co w jego mocy aby uniezaleznic sie od kapitalu USA, mordowal, glodowal ludzi, tylko dlatego aby nie wisiec kasy Stanom, inaczej, nie wpasc w caly owczesny bankowy system stworzony przez Zydkow...W zwiazku z tym od tamtego czasu ZSRR bylo uniezaleznione finansowo od USA.

Pomijajac juz anglosaska pomoc w walce z III Rzesza, ale o tym kiedy indziej...

 

Co nie udalo sie za Stalina, udalo sie za Jelcyna, kryss dobrze zasugerowal ze Jelcyn to " wstawka" za ktorego plecami drenowano Rosje...

 

Nastal Putin, doskonaly szpiegbKGB ktory wykiwal zydowskich oligarchow, kazal placic...

 

Chodorkowsky, Niemcow i wielu innych. Czemu spierdolili? Bo skonczylo sie koryto...

 

Wracajac do ZSRR. Od przewrotu bolszewikow w 1917 roku nastaly rzady terroru...Prawie sie udalo, rewolucje sponsorowaly amerykanskie i niemieckie banki, ktore bylo i sa wlasnoscia? No wlasnie...

 

Niby sie udalo, ale nie do konca. To kolejny dowod na to iz Zydzi nie rzadza w Rosji, bo jesli by tak bylo, nie bylo by rewolucji pazdziernikowej, bo po co?

 

 

Sponsorowanie przewrotu mialo na celu oslabic hegemonie caratu w Imperium...

 

O co tak naprawde chodzi? O potezne bogactwa Rosji...

USA, Niemcy i tak dalej, chca tam polozyc lapska juz od ponad stu lat, ale nie swoimi rekami, tam sa ciezkie pieniadze...

 

 

Takze na koniec, laczenie komunistow z Rosjanami to jakies nieporozumienie, komuna wymordowala 25 milionow zwyklych Rosjan, to jakie tu powiazanie?

 

Komune eksportowali Zydzi u wladzy, potem probowali wykorzystac do tego Stalina, ale ze ten wpadl w obsesje mordowania wszystkich potencjalnych zlodziei jego tronu, to eksperyment nie wypalil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o 1917...

 mysle ze to glownie Niemcom zalezalo na wznieceniu w rosji rewolucji i zakonczyc wojne na wschodzie aby odciazyc jedna strone konfliktu,ze wspomagali się zydami z jueseja to zawsze ulatwia sprawe

dość logiczne i sprytne posuniecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczcie dyskutowanie o Rosji z Vincentem - on jest wlasciwie ruskim wiec nic dziwnego ze robi krecia robote (tym razem Wam w glowach). Kazdy Polak ktory zna historie wie, ze rosja to najgorszy wrog jakiego Polska miala i ma - na szczescie, ten bandycki kraj obecnie jest na kolanach i niedlugo zapewne ponownie sie rozpadnie. Juz pisalem - nie ma czegos takiego jak rusofobia - jest tylko znajomosc Rosji i Rosjan.

 

Nie byc obecnie Ukrainofilem to dzialanie wbrew polskiej racji stanu - gdy nawiazemy sojusz z Ukraina to Rosja bedzie w ciemnej dupie - i dlatego osoby pokroju Vincenta tak nad tym placza...

Edytowane przez The_Man
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, The_Man napisał:

Skonczcie dyskutowanie o Rosji z Vincentem - on jest wlasciwie ruskim wiec nic dziwnego ze robi krecia robote (tym razem Wam w glowach). Kazdy Polak ktory zna historie wie, ze rosja to najgorszy wrog jakiego Polska miala i ma - na szczescie, ten bandycki kraj obecnie jest na kolanach i niedlugo zapewne ponownie sie rozpadnie. Juz pisalem - nie ma czegos takiego jak rusofobia - jest tylko znajomosc Rosji i Rosjan.



 

Nie byc obecnie Ukrainofilem to dzialanie wbrew polskiej racji stanu - gdy nawiazemy sojusz z Ukraina to Rosja bedzie w ciemnej dupie - i dlatego osoby pokroju Vincenta tak nad tym placza...

Wypraszam sobie. Jestem Polakiem, a u Ciebie widzę jakiś silny uraz do narodu rosyjskiego. Chyba wiem skąd się wziął.

Mało tego, w imię tej nienawiści gotów jesteś puścić w niepamięć najbardziej ohydny mord dokonany na polskiej ludności, dokonany przez UPA i stać się miłośnikiem Rezunów. Nie pamiętasz już jak negowałeś odradzanie się ukraińskiego nacjonalizmu, pomimo ewidetnych dowodów z mojej strony?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.