Skocz do zawartości

Myszka domaga się kasy


Rekomendowane odpowiedzi

@Stary_Niedzwiedz Tylko czy mi się chce walić w najczulsze punkty? Czy chce poddawać wątpliwość otoczenia wobec jej osoby? Po prostu mam to w dupie. Nie jestem typem osoby która toczy jakiekolwiek wojny, szkoda czasu i nerwów. Krótka piłka, gaszę argumentami które albo docierają albo nie, jak nie docierają to wypierdalać a jak docierają to spoko, nie mam do Ciebie żalu, to był Twój wybór ale miej świadomość co było odjebane i czyja wina. Aczkolwiek po tym co dzisiaj się okazało i tej kaucji, to zgoda zamieniła się na wypierdalaj.

 

@KOmento Nic dodać nic ująć, wiesz jak na przyszłość działać. Na mieszkanie za darmoche nigdy bym się nie zgodził, chyba, że chata ogarnięta, i można spędzić miło czas. Coś za coś.

 

@elogejterpaniami kierują różne powody ku zdradzie, ale nie zmienia faktu, że cały czas jest to brak szacunku i zdrada. Dobrze mówisz z tym wypierdalaniem, aczkolwiek ja wole spokojnie powiedzieć, żeby pakowała rzeczy i szukała nowego lokum. Uwierz mi, że brak jakichkolwiek emocji podczas kłótni albo poważnych rozmów rozpierdala myszki od środka, bo nie widzą w którą stronę mogą uderzać. Nie denerwujesz sie, nie smucisz, nie załamujesz, tylko ze stoickim spokojem siedzisz i rozmawiasz jakby to była partia pokera :D

 

@Pancernik Tysiak to jest nic, tylko jeżeli okazuje się, że to była nietrafiona inwestycja, to człowiek tak czy inaczej się wkurwia. A takich inwestycji mogą być setki :)

@Pancernik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, sleepwalking said:

Nie zwraca uwagi też na to, że nawet z tą kaucją jestem 1k w plecy.

 

Zabierz typa tego co się z nim przespała na piwo. Załóż się o jakąś pierdołę. Przegraj. Niech ci ziomek z ukrycia zrobi zdjęcie jak kasa jest przekazywana z ręki do ręki a pańci powiedz że gość ci płacił za jej ruchanie dlatego niech sobie weźmie to 500 zł, a co stać cię (nawet jak Cię nie stać) xD 

I delektuj się zemstą ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znałem pannę co sobie chciała policzyć za wszystkie łóżkowe przygody z ex po cenie rynkowej, bo co jej było z oddawania tego co ma najbardziej ukryte, sprawiania rozkoszy ustami swymi, gdy gość się wycofał i nie podpisał umowy cywilnoprawnej dla niepoznaki zwanej małżeństwem. Gość się postawił i nie zapłacił, było tego z kilkadziesiąt tysięcy PLN.

 

@Kpt. Skok może tak być, nie jest byt ordynarnie?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fury King napisał:

@Kpt. Skok może tak być, nie jest byt ordynarnie?

Przepraszam, dopiero teraz zobaczyłem, że piszesz (byłem zajęty piszczeniem w trakcie posuwania mnie straponem).

Co do Twojego pytania -  niestety nie. Suma złociszy wywołała niegodne brata samca zainteresowanie marną mamoną. Vanitas vanitatum et omnia vanitas. Powinieneś wykropkować ją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.