Skocz do zawartości

Diego Maradona nie żyje


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie oglądałem o nim film dokumentalny z 2019 roku. Leciał w telewizji na jedynce. Końcówka niezwykle wzruszająca . Ledwo powstrzymywałem łzy. 

 

Nie mogę go pamiętać ,w sensie że mam 25 lat więc nie było mi dane oglądać jego gry na żywo w telewizji. Ale doskonale wiem jak grał, jaki to był magik, jaka to była  postać i jego sukcesy. Ciężko mi uwierzyć, że odszedł piłkarz który wraz z Pele są najwybitniejszymi piłkarzami w historii piłki nożnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37vjkcelZkkMHDBCvTPiKYmuMI5M8KEL.jpg

 

 

Mechanizm działania kokainy sam w sobie uszkadza serce, także wystarczy odkurzać regularnie i każdego dopadnie, a w połączeniu z alkoholem to już całkiem. 

Nie musiał specjalnie długich szczurów sypać, konsekwencja go wykończyła.

 

 

Słyszałem kiedyś o nim, dla mnie to nikt szczególny jak reszta celebrytów, sportowców, aktorów. Miał swoje 5min, dolary leciały z kranu, robił co chciał. Mainstreamowy sport mi wisi i powiewa, także za max tydzień o tej śmierci zapomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z ostatnich zawodników, którzy byli spontaniczni i szczerzy. Teraz mamy piłkarskie wydmuszki marketingowe.

1 minutę temu, Imiennik napisał:

Mainstreamowy sport mi wisi i powiewa, także za max tydzień o tej śmierci zapomnę.

Własnie on reprezentował futobl przedmainstreamowy. Co prawda powolutku wkraczała komercja, ale to nie był ten poziom co kiedyś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.