Skocz do zawartości

Black Friday 2020


UncleSam

Rekomendowane odpowiedzi

A kupiłem sobie taki zegarek. Miałem kupić Balticus Gwiezdny Pył ale na szczupłej ręce nie za dobrze by leżał. Wiadomo że cena była podniesiona przed BF i realnie oszczędziłem może 100 zł a nie 400, no ale cóż. 

 

508293.41.45.05 - zegarek męski - duże 3

 

 

Tak to wygląda:

Pocisk.org - nowe memy, codzienna dawka absurdu!

Edytowane przez yrl
  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma Black Friday, sklepy podwyższają ceny a później obniżają. Moim zdaniem to powinno być karalne.

 

Ale jest XXI wiek, można kupować z niemiec, praktycznie całej europy. Nawet jak nie ma wysyłki do polski to masz wirtualne skrzynki pocztowe które przesyłają dalej towary.

 

Tak kupiłem towar który normalnie kosztuje 1300 zł za 800 zł. To są prawdziwe promocje :)

 

Generalnie polecam kupować rzeczy, zwłaszcza elektronikę, z zagranicy bo nawet w przeliczeniu na złotówki wychodzi to dużo taniej. Jesteśmy biednym krajem, a jest jeszcze u nas cholernie drogo.

Edytowane przez MrSadGuy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nic nie kupię na BF. Z jakich powodów? Już wyżej Bracia wymienili. U nas nie ma prawdziwego Black Friday, Najlepiej pokazuje to grafika @yrl z kwotą 499zł.

A pepper to bardzo dobry portal z okazjami cenowymi. Polecam przejrzeć przed zakupem czegokolwiek droższego niż 100zł. Warto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.