Skocz do zawartości

"Szeryf" z Biedronki bije i kajdnkuje na ulicy niewinnego klienta


Taran

Rekomendowane odpowiedzi

Syndrom portiera :)

 

Daaaawno temu, będąc w resorcie, uczestniczyłem w egzaminach na licencje ochroniarskie 1 i 2 st.Przez kilka mcy to naoglądałem się i nasłuchałem wielu szeryfów. Zdawalność była na poziomie 10%. Bo to naprawdę hmmm czasem było ciężko słuchać i uwierzyć, że oni tak poważnie...wiec teraz po zlikwidowaniu tej weryfikacji jaką był egzamin to mogę sobie tylko wyobrazić ilu cudaków pracuje "w ochronie"

Strzelnica i techniki interwencyjne to też był cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, cst9191 napisał:

Nienawidzę tego typu zachowania, że ktoś potrzebuje pomocy, a ludzie gapią się na Ciebie jak krowy na łące.

Ludzie z reguły są bez jaj, jak coś się dzieje to boją się o własne dupy. Tutaj rzeczywiście sytuację można było pojąć dwojako, ale nawet dwóch kopie jednego, to nikt nie podejdzie. Fajnie to widać na nagraniach z Francji gdy wybucha petarda, ludzie niczym bydło ucieka w popłochu.

 

 

Ochroniarz powinien iść siedzieć i tyle, rozumiem zatrzymać celem wyjaśnień, ale z artykułu wynika, że klient został potraktowany z partyzanta co jest bardzo poniżające i nieprofesjonalne. Człowiek przygnieciony do ziemii dostaje gazem po oczach? Są jakieś granice. 2-3 latka na ostudzenie zapału i do widzenia, ale nie ma co w tym państwie liczyć na sprawiedliwość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2020 o 16:45, cst9191 napisał:

Mnie bardziej przeraża obojętność ze strony ludzi. Nienawidzę tego typu zachowania, że ktoś potrzebuje pomocy, a ludzie gapią się na Ciebie jak krowy na łące.

 

Choć faktycznie, mogli pomyśleć że gość coś ukradł i dopadł go ochroniarz.

 

I zrobić jak Reinmar z Bielawy w trylogii husyckiej Sapkowskiego? :)

Zareagował byś? Nie znajac calej historii i to b. dokładnie? 

A i znając .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.