Skocz do zawartości

Oglądacie TVP ?


Rekomendowane odpowiedzi

Każda TV jest zjebana. A ostatnio nawet do wartościowsze internetowe źródła zaczynają przyprawiać mnie o mdłości.

 

Wiadomości już zacząłem czytać tylko na anglojęzycznych poważnych stronach...

 

Tej papki która przygotowują dla impotentów umysłowych w Polsce nie da się czytać. W tym kraju nic się nie zmieni.

Edytowane przez UncleSam
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tv od 8 lat, ostatnio u znajomych obejrzałem wiadomości na TVN a potem TVP , propaganda coraz bardziej nachalna, aż krzykliwa.... W każdej stacji w swoją stronę oczywiście... W tv są 3 rodzaje wiadomości, pewne - godzina, prawdopodobne - pogoda, bzdury i kłamstwa - cała reszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, UncleSam napisał:

W tym kraju nic się nie zmieni.

Ja bym powiedział że nawet za sto lat nic się w tym kraju nie zmieni.

 

26 minut temu, Mmario napisał:

propaganda coraz bardziej nachalna, aż krzykliwa....

I do tego jest tak tępa, że nawet PZPR miało lepszą (co widać w kronikach PKF).

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Perun82 napisał:

Oni nawet w Sporcie i Pogodzie kłamią. 

Myślałem, że puścisz coś z naszego podwórka.  W siatkówce dostawaliśmy lanie od Brazylijczyków, mniej więcej 3:0, 25-15 w każdym secie. Komentator TVP: "Cóż za świetna gra Polaków, walczymy do końca w tym wyrównanym meczu".'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Fury King napisał:

Myślałem, że puścisz coś z naszego podwórka.  W siatkówce dostawaliśmy lanie od Brazylijczyków, mniej więcej 3:0, 25-15 w każdym secie. Komentator TVP: "Cóż za świetna gra Polaków, walczymy do końca w tym wyrównanym meczu".

Namiastkę miałeś jak Kędziora strzelił bramkę Barcelonie na Camp Nou - z pozycji spalonej. Co się działo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

Czasami, dla brechtu. Kabaretów nie znoszę jako takich, więc tvp to zastępuje.

Ja z reguły także, aczkolwiek ostatnio przypadkiem trafiłem na ten i muszę przyznać, że uśmiech wywołał:

 

Edytowane przez Xin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patton napisał:

Nie wybielam PZPR, ale oni w swojej propagandzie chociaż próbowali zachować jakieś pozory.

No ba, propaganda z PRL po latach ma swój urok, zwłaszcza PKF. Ta muzyczka w tle, to mówienie "l", zamiast "ł" przez spikera, to jest to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, wilk_polnocny said:

@tylkochwila133 Przeglądam różne źródła - w tym TVP. Tylko w ten sposób można wyrobić sobie „prawdziwe, własne” zdanie na dany temat. Propaganda jest wszędzie, w TVN również.

 

Ja obawiam się że będzie wyjście z UE, co mnie martwi. Oczywiście Unia to jest porażka ideologiczna, ale strefa handlu jest jak nabardziej potrzebna. Uważam że Polska jest za małym krajem, żeby produkować wszystko, czyli smartfony, samochody, komputery, respiratory, itd. Każdy kraj musi się na czymś skupić, a wizje na youtubie niektórych ekspertów zakładają że po wyjściu z UE powinnismy się zacząć zajmować wszystkim. Ciekawe jak, przecież brak nam ludzi. Żeby wykształcić inżyniera nie wystarczy tylko uczelnia wyższa, i kadra, potrzeba jeszcze studentów którzy będą w stanie przyswoić wiedze, itp. nie każdy się do tego nadaje. Jest sport, sztuka, film, itd. Świat nie cofnie się przed globalizacja, można jedynie przenieść do siebie strategiczne sektory i je zautomatyzować, Na przykład zakłady produkujące niezbędne leki, sprzęt medyczny, wysokozautomatyzowane, żywność, surowce. To trzeba mieć na miejscu, ale nie widze szans by ludność w Polsce miała potencjał na to żeby wytwarzać smartfony, komputery i wiele innych rzeczy. Chyba że zaciągniemy siłą wszystkich ludzi z Ukrainy, Białorusi i wielu innych wschodnich i południowych państw Europy by pracowali nas jak wybrobnicy, a my będziemy tą szlachtą która będzie się bogacić. Inaczej się tego nie da zrobić, nie podbijając innych narodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie na TVP są fajne debaty ok. 22. Zapraszają polityków z różnych partii na videokonferencje - po pięciu. Rozmowy są na tematy bieżące i co ciekawe każdy ma inne zdanie. Zrobili fajny format całkiem oglądalny i rozrywkowy. Nie oglądałem wcześniej TV, ale od zamieszania ze strajkami jakoś tak zacząłem się interesować jak wygląda sytuacja. Generalnie warto oglądać dla samego prowadzącego, bo fajnie się triggeruje i ora lepiej niż Korwin, jeśli ktoś mówi jawną nie prawdę lub nie na temat. Dużo ciekawych gości i treści informacyjnej. Co pierdzielą ludzie z lewicy to głowa mała. Mówi sie, że telewizja manipuluje, ale straciłem także złudzenia wobec Internetu jako wiarygodnego źródła informacji. Internet niestety jest pełen fake newsów, teorii spiskowych i treści pisanych dla wyświetleń. Każdy może napisać bzdurę, a potem lawinowo się rozprzestrzenia w sieci. Nawet nie wiesz, że karmisz się dziadostwem myśląc, że to legitne źródła. Na forum przez to widuję masę fejk newsów i sianie niepotrzebnej paniki od stałych bywalców. To jest Internet. Nawet Atora ostatnio wywaliłem ze subów na yt za sianie fermentu i clickbaity. Z Internetem i TV jest jak z przysłowiem "Przyganiał kocioł garnkowi".

 

 

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.