Skocz do zawartości

Ładna Maxi radzi STOSUNKOWO DOBRZE


Rekomendowane odpowiedzi

CO MYŚLICIE? ŁADNE KOBIETA. POST WALL, ALE POROZMAWIAŁBYM :) JAK OCENIACIE MĄDROŚCI TEJ PANI...  CAŁY KANAŁ TO KOPALNIA NAJLEPSZYCH RAD ! 

 

;)

 

 

 

 

ZGRYWAŁEM SIĘ... po prostu to naprawdę dobry kanał i wkrótce przebije popularnością wiele kanałów. 

Jak ktoś chce się nauczyć kobiecej logiki to poradzę posłuchać

Edytowane przez KOmento
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Była taka piosenka "Nie wierz nigdy kobiecie dobra radę ci dam bo przepadłeś z kretesem". Kolejna sprawa jaka tam ona ładna przeciętna kobieta a jej porady to można wsadzić tam gdzie nie dochodzi słońce. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach atencja = pieniądze (youtube, twitch, wpływy z reklam i kasa od sponsorów). Kobieta z ładnym ryjcem automatycznie staje się bogata, jeśli tylko zechce poświęcić trochę czasu na naukę obróbki filmów oraz promocję (o co nietrudno, spermiarze załatwiają sprawę).

 

Ja się na to nie godzę, więc nie oglądam contentu ładnych kobiet z zasady. Nie będę nikomu fundował wygodnego życia za paplanie do mikrofonu. Kropka. Wiem, że nic to nie zmieni, bo spermiarze będą milionami spermić do tego, ale ja nie zamierzam. Be the change you want to see in the world.

  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2020 o 09:44, KOmento napisał:

CO MYŚLICIE? ŁADNE KOBIETA.

Jak dla mnie to smierdzi plastikiem jak chiński pegazus.

 

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

a jej porady to można wsadzić tam gdzie nie dochodzi słońce. 

Ja już dawno temu zrozumiałem, że rady kobiet na taki temat jak ten, to zwyczajna bujda na resorach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już wolę od biedy lewicową feministkę, która wreszcie zauważyła świat klaunów i zostala wurzucona z komisj QWERTY bo widzi że te mądrości uprzedmiatawiają kobiety, lewica zjada własny ogon.

 

 

A kocopoły youtubowych atencjuszek można włożyć między bajki, bo w zalezności ską wiatr zawieje to taie serwują mądrości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2021 o 12:56, spitfire napisał:


Tutaj już lepiej bo nie ma tej owijki w cukierki. Damski punkt widzenia.
 

 

 

Obejrzałem dwa razy potwierdziło się to co wiem od dawna.

Plus dla kobiety za odwagę i powiedzenie prawdy choć czasem się tam hamowała.

Kanał tego autora całkiem spoko odsłucham w wolnym czasie jego nagrania. 

Wiedza tam zawarta powinna być obowiązkowa dla młodych mężczyzn by zapoznali się co to jest kobieta, jak działa i czego oczekuje od mężczyzny.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Iceman84PL napisał:

Plus dla kobiety za odwagę i powiedzenie prawdy choć czasem się tam hamowała.


Rozwinięcie tematu. Też pada tych kilka mitycznych manipulacji które nam wpajają. 
Najlepsze to jest że jak oglądałem z kumplami kiedyś ten film to wszyscy darli łacha ale nikt nie wierzył 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fikakowo napisał:

Co ona pierdoli, że kobiety szybciej się angażują emocjonalnie a u facetów to trochę potrwa. Zupełnie na odwrót moim zdaniem. To faceci są bardziej kochliwi. Przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia.

Oczywiście. To generalizacja, ale to facet szybciej "widzi" przyszłość. Już nawet po 1-2 randce wybiega bardzo do przodu. Kobieta wolniej się zakochuje. 

Pomijam akcje, gdy jest ekstremalnie napalona. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2021 o 22:05, Bullitt napisał:

Oczywiście. To generalizacja, ale to facet szybciej "widzi" przyszłość. Już nawet po 1-2 randce wybiega bardzo do przodu. Kobieta wolniej się zakochuje. 

Pomijam akcje, gdy jest ekstremalnie napalona. 

Ja kiedy poznałem jedna z wielu samotnych madek oszalałem. 

 

Przepisałem testament na nią i ubezpieczenie na życie  ... 

 

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

😁😁😁

 

Why? 

 

Dobrze dawała. 

 

Wszystko to jednak idzie odkręcić. 

 

Kobiety patrzą cipą i emocjami.. 

Nie dziwne, że później trzeba ich przebieg liczyć w setkach. 

 

Rynek wtórny jest pełen milfow z przebiegiem liczonym w setkach. 

 

Ale jest nadzieja, żadko kto się angażuje.. ew.(!) dobije przebiegu i znika. 

 

Najczęściej zlewa te baby po karuzelach i uważa je za stratę czasu.

 

Brawo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.