Skocz do zawartości

Wykwalifikowana siła robocza


xander99

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie niebawem kończę studia na kierunku ekonomia jestem na 3 roku. Jednak powoli ogladam się za praca w swoich okolicach i widzę że niewiele jest pracy biurowej i to szczególnie teraz w warunkach pandemii. Dlatego myślę o różnych kursach. Do głowy mi przyszło kursy na operatora koparkę i spawacza. Jednak bycie spawaczem trochę odpada bo i tak ślepy jestem. Czy moglibyście doradzić lub opowiedzieć o jakiejś ciekawej pracy fizyczne w której niekoniecznie trzeba się mocno napracować tak jako zwykły pracownik budowlany. Liczę na was może brat @Turop pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xander99 napisał:

Liczę na was może brat @Turop pomoże?

Pomogę. Tylko co chcesz robić, w czym masz predyspozycje itp? Trochę się ustawa zmieniła w 2019 roku i robienie uprawnień na zapas się nie opłaca, bo i tak jak nie będziesz pracować w zawodzie to UDeTowskie, czy na koparki przepadną, u mnie jak nie zakombinuje, te co nie używam można wyjebac do kosza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 27.11.2020 o 15:14, Turop napisał:

Pomogę. Tylko co chcesz robić, w czym masz predyspozycje itp? Trochę się ustawa zmieniła w 2019 roku i robienie uprawnień na zapas się nie opłaca, bo i tak jak nie będziesz pracować w zawodzie to UDeTowskie, czy na koparki przepadną, u mnie jak nie zakombinuje, te co nie używam można wyjebac do kosza. 

No myślałem o kursie na koparki ale zacząłem czytać o kursach na suwnice. Lecz nie mogę znaleźć info czy jest zakład na mazowszu w okolicach ciechanowa zajmujący się takimi rzeczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.