Skocz do zawartości

Więksi mają większy interes w spodniach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Często się zastanawiam czy wysocy mężczyźni tacy mega koło 2 metrów wzrostu mają większe przyrodzenie niż taki 180 czy 170 chłop?

 

Jak myślicie? Wiadomo że panie podniecają się gdy widzą wysokiego steryda z siłowni. Zastanawiam się tylko czy dlatego że jest duży czy może dlatego, że myslą że ma ogromnego ptaka w spodniach?

 

Jak myślicie takie wysokie kolosy mają większe przyrodzenie niż taki średniego wzrostu ja? Ja mam 14cm mniej więcej zależy czy zmierzę z prawej czy z lewej bo jest jakiś przyjaciel wygięty :)

 

Z tego co czytałem to mniej więcej Polacy tyle mają kutangi. Wiem że np. Meksykanie są mniejsi statystycznie lecz mają większe kutangi :)

 

Jak to z tym jest? Czy wielki steryd z siłowni ma dużego bolca czy jest całkiem odwrotnie? Panie się nim podniecają bo ma wielkie mięśnie czy temu że ma wielkie pęto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Adrianoob napisał:

Jak to z tym jest? Czy wielki steryd z siłowni ma dużego bolca czy jest całkiem odwrotnie?

Trzeba by wziąć linijkę i każdego przy wejściu mierzyć. Innej opcji nie widzę.

 

13 minut temu, Adrianoob napisał:

Panie się nim podniecają bo ma wielkie mięśnie czy temu że ma wielkie pęto?

Już nie zrzucaj na panie :D

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adrianoob napisał:

Witam.

Często się zastanawiam czy wysocy mężczyźni tacy mega koło 2 metrów wzrostu mają większe przyrodzenie niż taki 180 czy 170 chłop?

 

Jak myślicie? Wiadomo że panie podniecają się gdy widzą wysokiego steryda z siłowni. Zastanawiam się tylko czy dlatego że jest duży czy może dlatego, że myslą że ma ogromnego ptaka w spodniach?

 

Jak myślicie takie wysokie kolosy mają większe przyrodzenie niż taki średniego wzrostu ja? Ja mam 14cm mniej więcej zależy czy zmierzę z prawej czy z lewej bo jest jakiś przyjaciel wygięty :)

 

Z tego co czytałem to mniej więcej Polacy tyle mają kutangi. Wiem że np. Meksykanie są mniejsi statystycznie lecz mają większe kutangi :)

 

Jak to z tym jest? Czy wielki steryd z siłowni ma dużego bolca czy jest całkiem odwrotnie? Panie się nim podniecają bo ma wielkie mięśnie czy temu że ma wielkie pęto?

Panie ja mam 172 cm wzrostu i 16,5 cm w spodniach. Zawsze możesz zgolić pena wtedy wydaje się dużo większy. Ja tam sobie golę maszynka do włosów. Najgorsze jest to że te włosy sa długie i mocno się kręca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguły.

 

Kiedyś widziałem nago typa wielkiego jak słoń a "kutas" mu zginął gdzieś między włosami xD

 

 

Kiedyś mierzyłem se kutasy z jednym azjatą. Gość miał z 20 cm mimo, że był malutki i drobny ja 16 natomiast u niego kutas cieniutki w obwodzie z połowa mojego, może 3/4.

 

Co rozporek to obyczaj ;)

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 194cm wzrostu i 17,5cm we wzwodzie, nie wiem czy to dużo patrząc na firmy dla dorosłych ale ogólnie nie mam się czego wstydzić. Co dziwne mój penis w zwisie jest mały ma 4cm. Mam kumpla który ma 175cm wzrostu (mega wysportowany chłop swoją drogą) i też ma 17,5cm, widzieliśmy się w akcji więc nie ma zasady. Z takich pewnych informacji, nie zaslyszanych mam też kumpla 197cm i ma około 18cm w zwodzie. Wydaje mi się, że statystycznie gdyby to obliczyć faktycznie wyżsi mężczyźni mają większe penisy ale też u nich znajdzie się ktoś z małym penisem. Tak jak u niskich osób ktoś ze statystycznie dużym penisem, patrz mój kumpel wyżej. 

Edytowane przez Jonash
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KolegiKolega napisał:

Wedle ksiąg medycznych, podobno różnie to bywa. Za to z pewnością wielki i umięśniony chłop lepiej złapie za łeb i do poduszki przydusi.

 

Natomiast podobno tłuściochy statystycznie mogą dłużej. Chyba jedyna zaleta bycia spaślakiem.

Jak im faktycznie stanie to może tak będzie, choć nigdy nie spotkałem się z takimi badaniami. Za to wiem, że mają utrudniony przepływ krwi do penisa. Sam widziałem to po sobie. Jak byłem gruby (na masie) to nie mogłem tak często i długo. Od kiedy bf mam poniżej 11% nie miewam żadnych problemów ze wzwodem.

Edytowane przez Jonash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Raczej nie ma reguły, jak jesteś większy to ananas robi się wizualnie proporcjonalnie mniejszy, co oczywiście nie zmienia jego rozmiaru jako takiego.

Najłatwiej będzie jak przejdziesz się na basen/siłownie, trochę rozejrzysz, popytasz, pewnie nawet znajdą się tacy wujaszkowie co dadzą zmierzyć.

Trzeba się trzymać empirii. Nie ma co dywagować na te tematy, bo każdy sobie zawsze doda te 2 centymetry, które i tak znaczenia nie mają, a może?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym coś podpowiadał, ale do tego mierzenia się na wzrost i długość przyrodzenia dodajcie jeszcze zasobność portfela i wtedy można się udać na podboje do Rezerwatu. Być może jakaś się skusi...

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co o tym mówić? To niedobra jest :D

 

Szczerze jak dla mnie stykanie się fiutkami nawet w internecie jest jakieś niesmaczne. Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że nie mam potrzeby nic u siebie zmieniać, a patrząc na średnią nie mam powodów do smutków. Chociaż to są suche dane, po co komu Ferrari, jak jeździć nie umie bądź jeździ raz na rok i to "ręcznym resorakiem". 

 

Czy wyższy ma większego? Loteria. Równie dobrze może trafić się koleś 170cm z knagą 25cm. Szukanie korelacji z wielkością kciuka u stopy, długością nosa, wzrostem czy sposobem uczesania jest moim zdaniem bez sensu. Facet powinien przyrodzenia używać, a nie o nim rozmyślać :D

 

@up

Dlatego trzeba być tygryskiem, a nie ciepłą kluchą misiem :D

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie problem największy polega na tym, że empiryczne rzadko, który samiec widzi innego samca w trakcie kopulacji. Niestety ale małe penisy w zwisie mogą osiągać kolosalne rozmiary w zwodzie a duże penisy w zwisie czasem potrafią się powiększać tylko o 1-2cm. Sam mam znajomego (nie napisałem o nim wcześniej bo go nie widziałem w akcji), który faktycznie w zwisie ma 11cm i wygląda byczo na basenie przy mojej 4 ale jak sam twierdzi jego penis powiększa się o jakieś 2cm w zwodzie więc na to też trzeba brać korektę. 

 

@Imiennik dla mnie to dyskusja jak każda inna jak ktoś jest tygrysem o którym wspomniałeś to nawet mając 10cm w gaciach będzie siał postrach swoją pewnością siebie a Panie będą mu wskakiwać regularnie do łóżka. 

Edytowane przez Jonash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmniejsze penisy mają właściciele dobrych fur bo małego trzeba dobrze przedłużyć ?

 

Ja powiem szczerze rzadko sobie mierzyłem z kimś fiuta - ostatni raz chyba w 1 klasie podstawówki...;)

Na basenie nie zwracam uwagi na męskie fiuty...

 

Serio to moim zdaniem nie ma reguły - zresztą było tu kiedyś o tym i panie raczej wola rozmiar średni i dobre umiejętności.

Oczywiście są takie panie co lubią duże rozmiary (20 cm ) ale to raczej margines....

No i duże rozmiary chyba lubią też...geje, więc jak ktoś chce się dowartościować to niech idzie na odpowiednią saunę ;)

 

Temat powinien być w rezerwacie raczej ? - co się rozumie samo przez.

 

Nawet wytypował bym 1 czy 2 rezerwatki, które mają duże obycie w temacie i na pewno by się wypowiedziały/doradziły.

ale z racji tego że zaraz zostanę oskarżony o insynuowanie kurestwa i rozwiązłości to nic tu nie napiszę - można się ewentualnie domyślić ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nigdy nie mierzyłem ? Wydaje się proporcjonalny do wzrostu, 190 cm u mnie. Widziałem raz pod prysznicem u kolesia kutangę do uda zwisającą i nie mam pojęcia, jak chłop żyje. Na pewno nie ma lekkiego życia, nawet jeżeli chodzi o ochronę kutasa, ewentualną kontuzję. Przecież taki bydlak nawet do gaci się nie mieści.

 

Wiem, że @Ważniak ma 8 cm bydlaka i to szczęśliwy człowiek.

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, darktemplar napisał:

Najmniejsze penisy mają właściciele dobrych fur bo małego trzeba dobrze przedłużyć ?

No to żeś mi pojechał ??? 

Pozostaje mi już tylko popołudniowa przejażdżka! ? 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Oczywiście wkręcam was dla beki, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ważne, nie ma co o tym pisać.  Tak się od wielu lat zastanawiałem po prostu. 

Wiedziałem że panie się bardzo ślinią do sterydowych pakerów z siłowni i mnie to zastanawiało czy one wierzą w ich 30cm kutangi czy o co chodzi.

 

Myślałem sobie że widzą mega umięśnione  ciało Adonisa to myślą sobie że kutas też mega ogromny i wytrzymały,  dobrze przetrzepie dupę.

 

To już nie ważne,  serio może lepiej było założyć temat w rezerwacie. To już nic. Dzięki za odpowiedzi i powodzenia tam w życiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.